φανταχτερό σάλι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ο αδερφός μου εριξε μια ιδέα για τρένα . να υπαρχουν καποιου έιδους σταθμοί σε κάθε τετράγωνο , απ΄οπου παίρνεις το τρένο για οποιαδήποτε κατεύθυνση. ,πληρώνοντας εισιτήριο φυσικά ανάλογα την απόσταση και εξοικονομώντας χρόνο . για παράδειγμα 3,5 ώρες απο τη μια πλεύρα του χάρτη στην άλλη..

Κατεβασε την εφημεριδα του the west...
http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=3456

Σε ενα απο τα πρωτα τευχη εχει αναπτυχθει αυτη η ιδεα.

**edit**
Στο τευχος 3 το λεει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ο αδερφός μου εριξε μια ιδέα για τρένα . να υπαρχουν καποιου έιδους σταθμοί σε κάθε τετράγωνο , απ΄οπου παίρνεις το τρένο για οποιαδήποτε κατεύθυνση. ,πληρώνοντας εισιτήριο φυσικά ανάλογα την απόσταση και εξοικονομώντας χρόνο . για παράδειγμα 3,5 ώρες απο τη μια πλεύρα του χάρτη στην άλλη..

φίλε αυτο που κανεις λεγεται spam!!!

αν έχεις καποια ιδεα που νομιζεις πος θα έκανε καλο

το παιχνιδι, φταξε ενα αλλο θέμα!!!:):)
 

DeletedUser3161

Guest
πολυ καλη ιδια τωρα τι πρεπει να μπει στο φανταχτερο σαλι δυστυχως δεν μπορουμε να αποφασισουμε εμεις αν κ προσωπικα θα ηθελα σθενος........

οσο για καποια λβλ που ειπαν καποιοιοι αν δεν κανω λαθος τα πραγματα στο μπακαλικο με εξαιρεση την μπαντανα του μεξικανου δεν εχουν λβλ μπορεις κ απο το 1 λβλ να το φαρεσεις
 

DeletedUser

Guest
1.μην γραφεις greeklish.θα σου δωσουν infaction.

2.τιποτα δεν ''βοηθαει οσους εχουν οπλο''.απλα τους δινει ικανοτητες που τους βοηθουν παντου.
 

DeletedUser

Guest
παιδια ιδεα φανταχτερο σαλι

τι θα λεγατε να υπαρχει και φανταχτερο σαλι???
να δινει 12 σημαδι 10 στοχευση 5 αντανακλαστικα και 10 εμφανιση 2 επιδεξιοτητα και 2 χαρισματικοτητα
λοιπον τι λετε?
 

DeletedUser

Guest
ι ιδεα για το φανταχτερο σαλι καλη, τα μπονους θα τα αποφασισουν οι ντιβελοπερς, οχι εσυ.
 

DeletedUser

Guest
καλα αυτα τα ειπα προεραιτικα!
λοιπον κι αλλες γνωμες παρακαλω!!!
 

DeletedUser3436

Guest
χαχα εισαι απιστευτος ρε φιλε!:lf:lf
πριν λιγο καιρο εψαχνες περιλαιμιο σου ειπαμε μερικοι σαλι αλλα βλεπεις...δεν ειχε σιμαδι! χαχαχα

παρολα αυτα η ιδεα καλη,δεν χρειαζοταν καινουργιο θεμα ομως,επισης και εγω αναρωτιομουν καιρο...γιατι υπαρχει σαλι με σθενος αλλα οχι με σιμαδι :dr:dr
 

DeletedUser

Guest
καλα δεν το ειδα συγνωμη τι λετε ομως δεν ειναι καλη ιδεα?
 

DeletedUser3884

Guest
παιδιά έχω παρατηρήσει ότι όλα τα χρυσα-φανταχτερα περιλέμια δίνουν απο όλων των ειδών ικανότητες, δηλ. δύναμη,επιδεξιότητα,κινητικότητα,χαρισματικότητα.

οπότε, γιατί να μήν έδινε:

+3 επιδεξιότητα
+3 χαρισματικότητα

+13 εμφάνιση
+12 εξαιρετικές κινητικές ικανότητες
+10 αντοχή
+10 αντανακλαστικά ή ιππασία

τι λέτε?
 

DeletedUser

Guest
παιδιά έχω παρατηρήσει ότι όλα τα χρυσα-φανταχτερα περιλέμια δίνουν απο όλων των ειδών ικανότητες, δηλ. δύναμη,επιδεξιότητα,κινητικότητα,χαρισματικότητα.

οπότε, γιατί να μήν έδινε:

+3 επιδεξιότητα
+3 χαρισματικότητα

+13 εμφάνιση
+12 εξαιρετικές κινητικές ικανότητες
+10 αντοχή
+10 αντανακλαστικά ή ιππασία

τι λέτε?

sounds good
+1

Μετάφραση:
Ακούγεται μια χαρά
 

DeletedUser933

Guest
εγω καλυπτομαι με το μαυρο...ειναι επικο σαλι.....και τα αλλα ειναι γενικως best of the best...
 
Κορυφή