φανταχτερό σάλι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλη ιδεα αλλα καλυτερα να δινει +3 κινητικοτητα κ +3 επιδεξιοτητα
επισης να μην εχει επιπεδο(ομως ολα τα περιλαιμια εκτος απο τη μεξ.μπαντανα)
κ να ειναι 8.000 με 8.500$
ετσι θα ειναι :cool:
 

DeletedUser184

Guest
είναι φυσικό είναι οτι ο καθένας θα θέλει διαφορετικό..θα κάνουμε μια εισήγηση και λογικά αν μπει θα αποφασίσουν οι διαχειριστές πως θα είναι...
 

DeletedUser

Guest
μια καλή ιδέα που εχει ήδη λεγθεί στο αγγλικό φόρουμ είναι να υπάρχει το fancy shawl δηλαδή φανταχτερό σάλι...ακούω γνώμες..

+3 επιδεξιότητα
+3 χαρισματικότητα

+13 εμφάνιση
+12 εξαιρετικές κινητικές ικανότητες
+7 στόχευση
+9 σημάδι

τιμή: $10,000

εχούν λεγχθεί πολλές απόψεις για το τι θα δίνει εδώ σας δίνω ενα..ακούω σχόλια πως θα θέλατε και τέτια..


εμενα μου αρεσει ετσι οποσ ειναι και η τυμη ειναι μια χαρα
 

DeletedUser315

Guest
καλη ιδεα αλλα γιατι να δινει σιμαδι και οχι σθενος;;;για συμαδι ειναι τακ λαιτερα ρουχα(π.χ. περιεργο παλτο).εγω πιστευω πρεπει να ειναι σθενος η κατι αλλο.

και γιατι σθενος?
εγω θελω ζωωδες ενστικτο
 

DeletedUser

Guest
+1000

καλα οτι του φανεί του λολοστεφανή:d:d...ο ενας θέλει ζωώδες ένστικτο, ο άλλος σθένος, ο άλλος παγίδες, ο άλλος θέλει επ.50...κάνετε λες και θα εισηγηθούν οι ιδέες μας...δεν θέλω να φανώ επιπόλαιος, η ιδέα είναι εξαιρετική, αλλά μας ακούει κανείς?ολο από το αγγλικο και το γερμανικό είναι οι ιδέες...ας μας ακουσουν λιγο!!!
 

DeletedUser

Guest
Αυριανε, δεν ειπα οτι δεν μου αρεσει η ιδεα, μια χαρα ειναι, απλως θα αρχιζανε να τσακωνονται και ηθελα να τους σταματησω. gmmo, για πες κανα σαλι που θελει καποιο επιπεδο!! Τι λες; Α σωστα! Δεν ξερεις καποιο σαλι που θελει επιπεδο! Τοτε γιατι να θελει το περιεργο?
 

DeletedUser2993

Guest
εμενα με συμφερει
εγω θελω 85 που το χω περασει κιολας
επισεις να κανει ιτεμ σετ με τισ μποτες του στρατηοτη και να σ δινει αλλα 10 στοχευση και αλλα 10 σημαδι

πατατουλες να βαλουμε ?????????????:D:D:eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
καλα οτι του φανεί του λολοστεφανή:d:d...ο ενας θέλει ζωώδες ένστικτο, ο άλλος σθένος, ο άλλος παγίδες, ο άλλος θέλει επ.50...κάνετε λες και θα εισηγηθούν οι ιδέες μας...δεν θέλω να φανώ επιπόλαιος, η ιδέα είναι εξαιρετική, αλλά μας ακούει κανείς?ολο από το αγγλικο και το γερμανικό είναι οι ιδέες...ας μας ακουσουν λιγο!!!

αν μας άκουγαν και έμπαινε φανταχτερό σαλί στο παιχνίδι θα το αγόραζα αμέσως.αν το έβλεπαν αυτό σε άλλες χώρες είναι τόσο καλή ιδέα που θα έμπαινε στο παιχνίδι:)(χωρίς ίχνος κακίας για άλλες χώρες).
 

DeletedUser

Guest
σιγα. Αφου οι δημιουργοι κανουν οτι μπορουν για να καταστρεψουν το gameplay κανοντας το παιχνιδι πιο ρεαλιστικο. Απο οταν ανοιξε ο ελληνικος σερβερ η ραλιστικοτητα του παιχνιδιου ηταν για τα πανηγυρια και οσο προσπαθουν να το κανουν καλυτερο τοσο λιγοτεροι παιχτες παιζουν. Δεν κοιτουν να διορθωσουν προβληματα στη μεταφραση ή το προβλημα με τις αιτησεις υποστηριξης και φτιαχνουν οτι να ναι. Παντως ενα φανταχτερο σαλι ειναι καλη ιδεα αλλα να μην ειναι και το σουπερουχο.
 

DeletedUser2824

Guest
θεος!:eek: ξεθαψες ενα θεμα που εχει θαφτει εδω και 1 μηνα ακριβως!

Υ/Γ: θα το διαγραψω γιατι ειναι σπαμ σε κανα 5λεπτο!!!
 

DeletedUser

Guest
κοίτα winde δεν χρειαζεται να τα διαγραφεις αν θεωρήσω οτι ειναι σπαμ θα τιμωρηθείς παλι απλα σταμάτα να σβηνεις τα μηνύματα σου τζαμπα.

καλα είπες οτι εχει ξεθαφτεί αλλα ενταξη 1 μίνας σιγα.
 

DeletedUser

Guest
κοίτα winde δεν χρειαζεται να τα διαγραφεις αν θεωρήσω οτι ειναι σπαμ θα τιμωρηθείς παλι απλα σταμάτα να σβηνεις τα μηνύματα σου τζαμπα.

καλα είπες οτι εχει ξεθαφτεί αλλα ενταξη 1 μίνας σιγα.

ροτησα τη θα γινει με την ιδέα!!!
 

DeletedUser

Guest
ε αυτο λεω δεν σε κατηγόρησα το μερος σου πειρα.
ειπα οτι ενας μήνας δεν ειναι πολυ.
τεσπα στο θεμα συνεχίστε οσοι θελτε να μιλήσετε για αυτο :)
 

DeletedUser

Guest
πολυ καλη ιδεα συμφωνω , για το φανταχτερο σαλι !!!
Ήθελα πάντα να ρωτήσω γιατί να μήν παίζουν όλες οι ικανότητες μονομαχίας στις μάχες οχυρών ,εκτός από τις στόχευση-αποφυγή ? Και εννοώ καί το σημάδι-σθενος αλλά και αντανακλαστικά-ανθεκτικότητα-εμφάνιση-τακτικές ώστε να είναι ικανοποιημένοι όλοι οι παίχτες ασχέτως τι όπλο φοράνε. Καί φυσικα να εξακολουθήσουν να ισχυουν οι ηγεσία-κρύψιμο-αντοχή σαν ειδικά skills για τις μάχες οχυρών . Νομίζω θα έκανε τις μάχες πολύ καλύτερες για όλους τους παίχτες..
 

DeletedUser

Guest
πολυ καλη ιδεα συμφωνω , για το φανταχτερο σαλι !!!
ήθελα πάντα να ρωτήσω γιατί να μήν παίζουν όλες οι ικανότητες μονομαχίας στις μάχες οχυρών ,εκτός από τις στόχευση-αποφυγή ? και εννοώ καί το σημάδι-σθενος αλλά και αντανακλαστικά-ανθεκτικότητα-εμφάνιση-τακτικές ώστε να είναι ικανοποιημένοι όλοι οι παίχτες ασχέτως τι όπλο φοράνε. καί φυσικα να εξακολουθήσουν να ισχυουν οι ηγεσία-κρύψιμο-αντοχή σαν ειδικά skills για τις μάχες οχυρών . νομίζω θα έκανε τις μάχες πολύ καλύτερες για όλους τους παίχτες..

γιατι τοτε θα χρησιμοποιησουμα ολεσ τις ικανοτητες για τις μαχες οχυρων και οι παιχτες μεγαλυτερων επιπεδων θα ειχαν τεραστιο πλεονεκτημα σε σχεση με τωρα.ετσι οπως ειναι ειναι πολυ καλα γιατι μπορουν να λαβουν μερος στο μπιστολιδι ακομα και παιχτες που εχουν κατανεμει τα σκιλλς τους για δουλειες και οχι για μονομαχιες.
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω luke

ναί όντως πολύ θα μου άρεσε..
 

DeletedUser

Guest
ο αδερφός μου εριξε μια ιδέα για τρένα . να υπαρχουν καποιου έιδους σταθμοί σε κάθε τετράγωνο , απ΄οπου παίρνεις το τρένο για οποιαδήποτε κατεύθυνση. ,πληρώνοντας εισιτήριο φυσικά ανάλογα την απόσταση και εξοικονομώντας χρόνο . για παράδειγμα 3,5 ώρες απο τη μια πλεύρα του χάρτη στην άλλη..
 
Κορυφή