φανταχτερα,περιεργα,μυθικα ,αλογα

  • Δημιουργός θέματος SONGOKU SSJ3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
στην πλατη το παιρνεις και εχεις λιγοτερη ταχυτητα?
με τετοια μπονους θα καθεσαι μονο με το οπλο πανω στο αλογο χωρις ρουχα,
δηλαδη θα γ@$@ς και θα δερνεις κυριολεκτικα!

ναι γιατι ειναι τοσο φορτομενο με οπλα που δεν μπορει να κινιτε γρηγορα.
 

DeletedUser2992

Guest
ναι γιατι ειναι τοσο φορτομενο με οπλα που δεν μπορει να κινιτε γρηγορα.

ναι,αλλα θα μπορει να βαζει ενα κανονικο αλογο και αφου φτασει στην πολη να βαζει το γαιδουρι-τουμπανο και να τους ψοφαει ολους.
 

DeletedUser

Guest
βλακεια ιδεα ειναι βασικα..πρεπει να ειναι λιγο ρεαλιστικο το παιχνιδι ρε παιδια..οταν καναν μονομαχιες στη δυση τις καναν πανω σε αλογα???
 

DeletedUser2992

Guest
βλακεια ιδεα ειναι βασικα..πρεπει να ειναι λιγο ρεαλιστικο το παιχνιδι ρε παιδια..οταν καναν μονομαχιες στη δυση τις καναν πανω σε αλογα???

παντως δεν τις εκαναν κρατοντας τεκιλες,βαμβακια,πουρα,ξυλα,καλαμποκια κλπ κλπ
 

DeletedUser

Guest
μικρε κ ανοητε λουκι ποσα λιγα ξερεις εχω βιντεο ντοκουμεντο τραβηγμενο μαζι με τον τριανταφυλλοπουλο με τον κλιντ ιστγουντ να εχει πουρο τσεκαρε αν δεν με πιστευεις http://www.youtube.com/watch?v=sXldafIl5DQ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2992

Guest
μικρε κ ανοητε λουκι ποσα λιγα ξερεις εχω βιντεο ντοκουμεντο τραβηγμενο μαζι με τον τριανταφυλλοπουλο με τον κλιντ ιστγουντ να εχει πουρο τσεκαρε αν δεν με πιστευεις http://www.youtube.com/watch?v=sxldafil5dq

οκ για το πουρο,αλλα εχεις δει με βαμβακια και σανιδια ξυλα?
 

DeletedUser

Guest
βαμβακι στη αυτια για να συγκεντρονετε καλυτερα!!!
και τα ξυλα ειναι διακοσμιτικα για να φοθηζουν τον αντιπαλο
 

DeletedUser2992

Guest
βαμβακι στη αυτια για να συγκεντρονετε καλυτερα!!!
και τα ξυλα ειναι διακοσμιτικα για να φοθηζουν τον αντιπαλο

παντως εγω αν δω καποιον που εχει βαμβακι στα αυτια και μια σανιδα στην πλατη το πρωτο πραγμα που θα κανω ειναι να τον βοηθησω με το βαρος που εχει...θα του κοψω το κεφαλι με την σπαθα μου.
 

DeletedUser

Guest
παντως εγω αν δω καποιον που εχει βαμβακι στα αυτια και μια σανιδα στην πλατη το πρωτο πραγμα που θα κανω ειναι να τον βοηθησω με το βαρος που εχει...θα του κοψω το κεφαλι με την σπαθα μου.


σιγά ρε πρόσεχε μην σκίσεις κάνα καλσόν
 

DeletedUser184

Guest
κακα τα ψέματα πολύ λίγα πράγματα μπορούν να πραγματοποιηθούν στο παιχνίδι μας..επίσης κακά τα ψέματα εδώ στο ελληνικό δεν μπορούμε να προωθήσουμε ιδεές...μόνο αν μπορεί κάποιος να μεταφράσει τις καλές μας ιδεές στα γερμανικά...
 

DeletedUser

Guest
σιγά ρε πρόσεχε μην σκίσεις κάνα καλσόν

μολις εκανες acount στο φορουμ και εσαι junior.σπανια βρισκουμε θεμα που να εγραψες μεσα.και ερχεσε και λες στο paloukilouk που ειναι ενας εμπειρος παιχτης και εχει εδω ειναι εδω και καιρο στο φορουμ!!!





συγνομη αν βγεικα εκτος θεματος αλλα μερικα πραγματα πρεπει να λεγοντε.
 

DeletedUser184

Guest
μολις εκανες acount στο φορουμ και εσαι junior.σπανια βρισκουμε θεμα που να εγραψες μεσα.και ερχεσε και λες στο paloukilouk που ειναι ενας εμπειρος παιχτης και εχει εδω ειναι εδω και καιρο στο φορουμ!!!





συγνομη αν βγεικα εκτος θεματος αλλα μερικα πραγματα πρεπει να λεγοντε.

το κακό ποιο είναι ο παίχτης μπορεί να παρακολουθέι εδώ και μήνες το φόρουμ(σαν επισκέπτης) και να αποφάσισε τώρα να γραφτεί..δηλαδή έπρεπε να πει σε εσένα ότι είσαι έμπειρος..αυτό δείχνει οτι δεν συμπεριφέρεσε ώριμα και ότι ζηλευείς επειδή είπαν έτσι..
 

DeletedUser

Guest
παιδια δεν ειναι εδω θεμα για καυγα.ας κλειδωθει ελιξε η ιδεα.
 

DeletedUser184

Guest
παιδια δεν ειναι εδω θεμα για καυγα.ας κλειδωθει ελιξε η ιδεα.

Για να κλειδώθει θα πρέπει ή να το αποφασίσει ο mod ή να βγεί ο παίχτης που άνοιξε το θέμα να ζητήσει να κλειδωθεί..
 

DeletedUser

Guest
τελευταια παρακληση πριν ζητησω να κλειδωθει για να μην γεμισουμε σπαμ...παρακαλω οποιος θελει και μπορει εθελοντικα να μεταφρασει την ιδεα στα γερμανικα,και να την ποσταρει στο γερμανικο φορουμ...αμα δεν φιλοτιμηθει κανεις μεχρι αυριο την δουλεια την κανουμε εγω και η google μεταφραση.
 

DeletedUser

Guest
μολις εκανες acount στο φορουμ και εσαι junior.σπανια βρισκουμε θεμα που να εγραψες μεσα.και ερχεσε και λες στο paloukilouk που ειναι ενας εμπειρος παιχτης και εχει εδω ειναι εδω και καιρο στο φορουμ!!!





συγνομη αν βγεικα εκτος θεματος αλλα μερικα πραγματα πρεπει να λεγοντε.

αυτό που έγραψες δεν βγάζει νόημα άρα fail
επίσης εσύ τι πετάγεσαι?άρα διπλό fail
 

DeletedUser

Guest
cowboy

παιδια,ωραιο θα ηταν να υπηρχε και ενα αλογο cowboy.:cool::cool:;):cool:
 

DeletedUser

Guest
αυτό που έγραψες δεν βγάζει νόημα άρα fail
επίσης εσύ τι πετάγεσαι?άρα διπλό fail

το κακό ποιο είναι ο παίχτης μπορεί να παρακολουθέι εδώ και μήνες το φόρουμ(σαν επισκέπτης) και να αποφάσισε τώρα να γραφτεί..δηλαδή έπρεπε να πει σε εσένα ότι είσαι έμπειρος..αυτό δείχνει οτι δεν συμπεριφέρεσε ώριμα και ότι ζηλευείς επειδή είπαν έτσι..

εγω ειπα απλα οτι δεν εκανε καλα που ειπε αυτο το πραγμα στον paloukilouk.τελος παντον ας κλειδοθει το θεμα.
 
Κορυφή