φανταχτερα,περιεργα,μυθικα ,αλογα

  • Δημιουργός θέματος SONGOKU SSJ3
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
πιστευω θα ηταν πιο ωραιο αν υπηρχαν φανταχτερες εκδοσεις π.χ. στα τραχια παπουτσια και αλλα τετοια αντικειμενα(οπως π.χ. εχει ο σκουφος να εχουν και τα κουρελια);)

θα ηταν καλο να υπηρχαν και εκδοσεις στα αλογα π.χ. γερικο μαστανγκ,μαστανγκ,προπονημενο-γυμνασμενο-ξεκουρασμενο μαστανγκ:D

και κατα τελευταιο θα επιμεινω στην ιδεα με τα μπονους σε πιο πολλα items:p

ακουω αποψεις!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
ανάλογά και καλή και κακή ιδέα ανάλογα πως θα το πάρει κάποιος εγώ βάζω +1:p:cool::D

άλλα όχι σε αυτά που είπες κουρασμένο μαστανκ χαχα
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι θα κανει ποιο βαρυ το παιχνιδι!(αλλα αν κανω λαθος τοτε +1 απο εμενα;):))
 

DeletedUser

Guest
αυτο με τα αλογα ειναι καλη ιδεα,με τα κουρελια δεν μου αρεσει και τοσο.
δλδ να υπαρχουν διαφοροι γαιδαροι,αλογα κλπ κλπ μονο που εκτος απο ταχυτητα να αλλαζαν και αλλα πραγματα.
πχ,
οπλισμενος γαιδαρος
+20% ταχυτητα
+5 ανθεκτικοτητα
+5 αντανακλαστικα

γαιδαρος κουρσας
+30% ταχυτητα
-5 ανθεκτικοτητα
-5 αντανακλαστικα

κλπ κλπ
 

DeletedUser

Guest
αυτο με τα αλογα ειναι καλη ιδεα,με τα κουρελια δεν μου αρεσει και τοσο.
δλδ να υπαρχουν διαφοροι γαιδαροι,αλογα κλπ κλπ μονο που εκτος απο ταχυτητα να αλλαζαν και αλλα πραγματα.
πχ,
οπλισμενος γαιδαρος
+20% ταχυτητα
+5 ανθεκτικοτητα
+5 αντανακλαστικα
γαιδαρος κουρσας
+30% ταχυτητα
-5 ανθεκτικοτητα
-5 αντανακλαστικα
κλπ κλπ

αν ήταν έτσι γάιδαρο κούρσας δεν θα τον επερνε κάνεις τον οπλισμένο κάτι λέει
οχι κάτι ,αρκετά ειδικά με την νέα εκδοση
φυσικα θα αλλαζε και η τιμη:p

δεν θέλει ερώτημα! φυσικά!
 

DeletedUser

Guest
με αλλα λογια εστω και ενα μερος της ιδεας εγκρινεται:):D(μην εμφανιστει τωρα ο φαλεγκ και πει οχι:eek::eek:)
 

DeletedUser

Guest
αρκετα καλη ιδεα. +1 και απο εμενα.
το θεμα ειναι..μπορουν οι ελληνες admin να παρουν πρωτοβουλιες και να κανουν τετοιες αλλαγες?..αν οχι τουλαχιστον να τις προτεινουν στους ξενους(αγγλους) :rolleyes:;)
 

DeletedUser

Guest
αρκετα καλη ιδεα. +1 και απο εμενα.
το θεμα ειναι..μπορουν οι ελληνες admin να παρουν πρωτοβουλιες και να κανουν τετοιες αλλαγες?..αν οχι τουλαχιστον να τις προτεινουν στους ξενους(αγγλους) :rolleyes:;)

εμεις δεν κανουμε τιποτα απλα αντιγραφουμε το αγγλικό west οτι φτιαχνουν και αυτοι οι ανμιν το αγοραζουν με λευτα του πρεμιουμ κ.τ.λ
 

DeletedUser

Guest
και εγω συμφωνω αλλα οχι και να υπαρχουν και 5-6 εδη μαστανγκ η γαιδαρων οπως γραφεις αλλα να ηταν σαν τα οπλα.γερικο μαστανγκ,μαστανγκ κ.τ.λ
 

DeletedUser

Guest
και εγω συμφωνω αλλα οχι και να υπαρχουν και 5-6 εδη μαστανγκ η γαιδαρων οπως γραφεις αλλα να ηταν σαν τα οπλα.γερικο μαστανγκ,μαστανγκ κ.τ.λ

Ναι δεν ειπα 5-6 ειδη.Ας πουμε:
Κουαρτερ
+150% ταχυτητα
Τραυματισμενο κουαρτερ
+140% ταχυτητα
Κουαρτερ Αγωνων
+160% ταχυτητα

Απλως ειπα οτι μπορουν να προστεθουν και καποια αλλα μπονους οπως σε καποια παιχνιδια,αλλα το the west ειναι αλλιως γιατι αλλαζεις οποτε θες μεσο μεταφορας,αρα δεν θα υπηρχε ισορροπια.
 

DeletedUser

Guest
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ναι δεν ειπα 5-6 ειδη.ας πουμε:
κουαρτερ
+150% ταχυτητα
τραυματισμενο κουαρτερ
+140% ταχυτητα
κουαρτερ αγωνων
+160% ταχυτητα

απλως ειπα οτι μπορουν να προστεθουν και καποια αλλα μπονους οπως σε καποια παιχνιδια,αλλα το the west ειναι αλλιως γιατι αλλαζεις οποτε θες μεσο μεταφορας,αρα δεν θα υπηρχε ισορροπια.

καλύτερη ιδέα ήταν π.χ. να μείωνε π.χ εμφάνιση κατά 5 και να έδινε 15% μεγαλύτερη ταχύτητα να μην αφερουσαν ωμός στατιστικα μαχης γιατι κάνεις δεν θα έπαιρνε (ειπα εμφανιση γτ αν θες να επιτεθείς βγάζεις το άλογο)
 

DeletedUser

Guest
Μεθυσμένο Μάσταγκ
+250% ταχύτητα
-50 αντανακλαστικά :p



Tώρα για την ιδέα πιστεύω οτι είναι πολύ καλή και θα τονίσω πιο πολύ στο σημείο των μεταφορικών μέσων οτι θα έπρεπε να έχουν κάποια επιπλέον μπόνους και μια μεγαλύτερη ποικιλία. +1 απο μένα
 
Κορυφή