τρέχουσες μάχες οχυρών 2

  • Δημιουργός θέματος Zekapacho
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
το να παραδεχτω οτι δεν νικησατε 8α ηταν χαζο κ ηλι8ιο απο μερους μου! το να λετε οτι δεν στειλατε αξιολογους παιχτες κ στο οχυρο της fg ειναι χαζο κ ηλι8ιο εκ μερους σας! χασατε κ κερδισατε το να δικαιολογητε την ηττα σας ειναι ακομα πιο χαζο
 

DeletedUser

Guest
Θα σου απαντήσω στο προφίλ σου γιατί ξεπερνούμε τα όρια του spamming
 

DeletedUser

Guest
τα παιδια της fg πνιγονται μεσα στο αιμα των dm που σφαξανε στο οχυρο πριν λιγο και εχουν κολλησει στα -5 δευτερολεπτα στον 50 γυρο και δεν μπορει να ξεμπλοκαριστει απο κει....

παιζει κανας αντμιν να το κοιταξει?
 

DeletedUser

Guest
ναι αντε γτ 8ελουμε να παμε κ σε αλλα οχυρα εχω κ αλλα σκαλπ να παρω:d
 

DeletedUser

Guest
κυριε νεορομεε εκτος απο ban ξεκολληστε μας κιολας απο τη μαχη οχυρου.εκτος και αν μας αφησετε εδω μεχρι να παρετε και το ανδραβιδα.
αν ειμαστε εμποδιο πειτε το να μην ερθει κανενας για αμυνα.
 

DeletedUser

Guest
χαχαχα..
συγχαρητήρια που πήρατε το οχυρό δεν το αμφισβητεί κανείς αυτό,απλά μην βγαίνετε να το παίζετε θεοί μετά..

το οτι δεν ξέρουν να χάνουν να το πεις σε αυτούς που έχουν σταματήσει να βλέπουν την υπόθεση σαν 1 παιχνίδι και όχι σε εμένα..

καληνύχτα σε όλους :)
 

DeletedUser

Guest
κυριε νεορομεε εκτος απο ban ξεκολληστε μας κιολας απο τη μαχη οχυρου.εκτος και αν μας αφησετε εδω μεχρι να παρετε και το ανδραβιδα.
αν ειμαστε εμποδιο πειτε το να μην ερθει κανενας για αμυνα.



καλα εχουμε ξεφυγει τελειως!!!!
οτι του κατεβει του καθενως το γραφει!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
κυριε νεορομεε εκτος απο ban ξεκολληστε μας κιολας απο τη μαχη οχυρου.εκτος και αν μας αφησετε εδω μεχρι να παρετε και το ανδραβιδα.
αν ειμαστε εμποδιο πειτε το να μην ερθει κανενας για αμυνα.

Βασικα αν πηρες μπαν για πολλαπλο λογαριασμο δεν νομιζω να μπορεσεις να ξαναμπεις στο παιχνιδι με ολα τα πολλαπλα accounts σου.(Ουτε οι "φιλοι" σου απο το νετ καφε).
Αλλα δεν πειραζει μωρε,ας δοκιμασετε να παιξεται και μια φορα με 1 λογαριασμο ο καθενας να δειτε και εσεις οι ιδιοι τι ψαρια πιανετε.

"Φιλικα" PaloukiLuke...
και να θυμαστε αλλο Λουκι αλλο Παλουκι!
 

DeletedUser

Guest
άπλος παραδεχτείτε πως ηταν ορεεσ μαχες και προσπαθίστε να βελτιοθείτε απο το να κλεγεστε και να ριχνετε εφ8ινεσ
 

DeletedUser

Guest
αν δεν κάνω λάθος, άλλοι "τραγουδουσαν", γινόταν εριστικοί λες και κέρδισαν το λοττο οταν πήραν το οχυρο πριν λίγες μερες και σίγουρα αυτοι δεν ήταν απο την δική μας πλευρά..
 

DeletedUser1514

Guest
akoma tpt???
τι εγινε στο FG???τελικα????
το μαγειρευουν οι ντεντ?
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε εχει τελειωσει η μαχη στο οχυρο μας εδω και μιση ωρα και ειμαστε κολλημενοι εκει σα να μη τελειωσε η μαχη ακομα.κολλησε ο εγκεφαλος σου με τους διπλους λογαριασμους.
 

DeletedUser

Guest
δε θα προλαβει κανενας μας να παει στο ανδραβιδα.αντε dmu μονοι σας θα στε εκει.βαλτε και κανενα δικο σας για αμυνα να κανετε και λιγο εξασκηση στις τεχνικες σας
 

DeletedUser1514

Guest
θα παρω αναφορα ρε παιδια?

θα μπορεσω να τον στειλω για υπνο?

??????ελεος.
οι αλλοι κοσμοι ειναι οκ.
 

DeletedUser1514

Guest
ναι ναι...θ αναβληθουν.
την αλλη παρασκευη την ιδια ωρα.

να μην πω τιποτα εεεε????:mad:
 

DeletedUser317

Guest
όντως για τους γρήγορους στο να βρίσκουν δικαιολογίες..αν η επίθεση με τους 128 δεν ήταν η κύρια τότε ποιά ήταν;
δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε,όποιο και να έπαιρνες τα ίδια θα έλεγες..ότι κάτσει ήταν η υπόθεση


τι μας νοιάζει το οχυρό των f.g.;
και μόνο το ότι κατάλαβες αυτό εμένα μου αρκεί, και η στρατηγική πέτυχε!
εγώ το δικό μας οχυρό ήθελα να πάρουμε πίσω και το πήραμε!
 

DeletedUser

Guest
τι μας νοιάζει το οχυρό των f.g.;
και μόνο το ότι κατάλαβες αυτό εμένα μου αρκεί, και η στρατηγική πέτυχε!
εγώ το δικό μας οχυρό ήθελα να πάρουμε πίσω και το πήραμε!

8α ηταν ακομα πιο ωραιο αν απανταγες στα αρχαια ελληνικα ετσι σε συνη8ησαμε μην μας το χαλας....:d
 

DeletedUser317

Guest
δε θα προλαβει κανενας μας να παει στο ανδραβιδα.αντε dmu μονοι σας θα στε εκει.βαλτε και κανενα δικο σας για αμυνα να κανετε και λιγο εξασκηση στις τεχνικες σας

Και σ αυτό ο neoromeo σε φταίει!
Ξεκολλάτε λίγο ρε!
 

DeletedUser

Guest
Psykoman, γράψε στα αρχαία πως είναι ο κλαψιάρης ρε...
 

DeletedUser

Guest
τι μας νοιάζει το οχυρό των f.g.;
και μόνο το ότι κατάλαβες αυτό εμένα μου αρκεί, και η στρατηγική πέτυχε!
εγώ το δικό μας οχυρό ήθελα να πάρουμε πίσω και το πήραμε!

δηλ δε το θέλατε το δικό μας. χαχαχαχα. έχετε πολύ πλάκα. γιατί δεν ήρθατε μόνο 1 άτομο και το γεμίσατε? και άλλοι τόσοι μείνατε από έξω. εμείς είχαμε λιγότερα άτομα και σας σκίσαμε.

αν θέλατε των ccp θα το γεμίζατε και δε θα πηγαίνατε με λιγότερα άτομα (93 στον αριθμό). μη μας κοριδεύετε μπροστά στα μάτια μας....
θέλατε και τα 2 αλλά πιο πολύ των fg. ΚΡΙΙΙΙΙΙΙΜΜΜΑΑΑΑΑΑΑ.......
 
Κορυφή