τρέχουσες μάχες οχυρών 2

  • Δημιουργός θέματος Zekapacho
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Για μία ακόμη βραδία κυρίες και κυρίοι αυτό θα απολαύσετε τις συναρπαστικές μάχες που ξεκίνησαν χθες οι Dead man(6) & Sex and the City(3)(στον εαυτό τους και οι 3! ο_0 ) & ΟΙ ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΔΕΣ(1)

2u5gg3r.jpg



Πολλές "fake" & "real" επιθέσεις ⁂
Τρομερό και ανεπανάληπτο θέαμα! ⁂
Τακτικές και στρατηγικές που συναρπάζουν! ⁂
Πολλά ονόματα της δημοσιότητας που θα ανέβουν στη σκηνή!(στα τείχη) ⁂

Όλα αυτά κυρίες και κύριοι απόψε..στο κεντρικό δελτίο του
10iecld.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χαχα!:D
καλο...
οντως πόλυ στρατιγικη πεφτει τωρα τελευταια:cool:
τα οχυρα εφεραν τα πανω κατω!πολυ τρελο εγινε το παιχνιδι!:D
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά απ ότι φαίνεται ξεκαθάρισαν τα πράγματα με τα φρούρια.Το πήρε η dmu.Εγώ πάντως έπεσα ηρωικά στον πύργο μου και δεν πήγα πίσω

Ακούω και σχόλια των άλλων...
 

DeletedUser

Guest
πρωτη φορα στους ελληνικους κοσμους που μαχη με λιγοτερους επιτηθεμενους νικηθηκε!παντα πρωτοι στις πρωτιες!
καλη η μαχη των αντιπαλων!μπραβο σε ολους!
 

DeletedUser

Guest
Ήμασταν και περίπου ίδιοι σε αριθμό αμυνόμενοι-επιτιθέμενοι αλλά σε οργάνωση η ccp υστερεί
Και από σπόντα μπορεί και να σας χτυπάγαμε και το fg
 

DeletedUser

Guest
τι λιγότεροι;;
1 άτομο λιγότεροι ήσασταν..
για το fg δεν μιλάς που ήσασταν 10+ περισσότεροι και δεν τα καταφέρατε ;)
 

DeletedUser

Guest
Αποδειχτηκε τελικά, οτι οι "τακτικες" δεν είναι μπαρούφες.. Δυστηχως 10 δευτερα πριν αρχισει η μαχη τα επαιξε το pc και λιποθυμησα γρήγορα.. Αλλα οι φίλοι και οι συμμαχοι που ήμασταν μαζι κάναν το καθηκον τους με το παραπάνω.. Μπραβο μας για αυτη τη νίκη, και επίσης μπράβο στους αντιπάλους που κάναν μια υπέροχη μάχη. Αυτα υπάρχουν στο παιχνίδι, κάποιος πρέπει να χάνει και κάποιος να κερδίζει, το θέμα είναι ο χαμένος να μαθαίνει απο τη ήττα του, που η DMU και οι Συμμαχοί της το απέδειξαν σήμερα, και ελπίζω να συνεχίσουμε τις νίκες. Μπράβο και πάλι στους αντιπάλους (το εχθροί δεν νομίζω οτι αρμόζει σε ενα παιχνίδι...)

Δεν υπάρχει καθόλου ειρωνια στο μήνυμα μου, οτι λεω το εννοώ..
 

DeletedUser

Guest
τι λιγότεροι;;
1 άτομο λιγότεροι ήσασταν..
για το fg δεν μιλάς που ήσασταν 10+ περισσότεροι και δεν τα καταφέρατε ;)

Αστο ρε Captain,ειναι για τους γρηγορους.Αν δεν καταλαβατε το FG δεν ηταν ο στοχος της κυριας επιθεσης.Τον στοχο μας τον πετυχαμε.Και ακομα και το 1 ατομα εχει διαφορα.Βρες μου μια μαχη που να εχουν νικησει οι επιτηθεμενοι και ηταν εστω και ισοι σε αριθμο με την αμυνα.
 

DeletedUser1509

Guest
συνχαρητηρια και απο μενα στους αντιπαλους μας εγινε μια ωραια μαχη ;)
 

DeletedUser1509

Guest
αστο ρε captain,ειναι για τους γρηγορους.αν δεν καταλαβατε το fg δεν ηταν ο στοχος της κυριας επιθεσης.τον στοχο μας τον πετυχαμε.και ακομα και το 1 ατομα εχει διαφορα.βρες μου μια μαχη που να εχουν νικησει οι επιτηθεμενοι και ηταν εστω και ισοι σε αριθμο με την αμυνα.

1=κανενα δεν λεγοταν καν διαφορα αυτο αντε να ειμασταν 5 παραπανω οκ αλλα για εναν μετρας διαφορα
 

DeletedUser

Guest
αστο ρε captain,ειναι για τους γρηγορους.αν δεν καταλαβατε το fg δεν ηταν ο στοχος της κυριας επιθεσης.τον στοχο μας τον πετυχαμε.και ακομα και το 1 ατομα εχει διαφορα.βρες μου μια μαχη που να εχουν νικησει οι επιτηθεμενοι και ηταν εστω και ισοι σε αριθμο με την αμυνα.

κοιτα να δεις κα8ε λογικο ατομο εδω μεσα 8α ελεγε οτι στειλατε τους περισσοτερους στον βασικο στοχο σας........ αλλα δεν περιμενα κ κατι καλυτερο ηδη ειχα πει πως αν παρετε ενα οχυρο 8α λεγατε πως ειναι ο κυριος στοχος σας.... οσα δεν φτανει η αλεπου λεει στον παλουκι να βρει δικαιολογιες..!
 

DeletedUser

Guest
1=κανενα δεν λεγοταν καν διαφορα αυτο αντε να ειμασταν 5 παραπανω οκ αλλα για εναν μετρας διαφορα

Δεν ειπα κατι για τον αριθμο,αλλα και μονο που ημασταν λιγοτεροι,πες οσοι και οι αντιπαλοι, νικησαμε και δεν εχει γινει πολλες φορες,στο ελληνικο the west καμια νομιζω.
 

DeletedUser1509

Guest
δεν ειπα κατι για τον αριθμο,αλλα και μονο που ημασταν λιγοτεροι,πες οσοι και οι αντιπαλοι, νικησαμε και δεν εχει γινει πολλες φορες,στο ελληνικο the west καμια νομιζω.

να που ετυχε να γινει σημερα τι να κανουμε..παντως μπραβο για την μαχη
 

DeletedUser

Guest
αστο ρε captain,ειναι για τους γρηγορους.αν δεν καταλαβατε το fg δεν ηταν ο στοχος της κυριας επιθεσης.τον στοχο μας τον πετυχαμε.και ακομα και το 1 ατομα εχει διαφορα.βρες μου μια μαχη που να εχουν νικησει οι επιτηθεμενοι και ηταν εστω και ισοι σε αριθμο με την αμυνα.

όντως για τους γρήγορους στο να βρίσκουν δικαιολογίες..αν η επίθεση με τους 128 δεν ήταν η κύρια τότε ποιά ήταν;
δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε,όποιο και να έπαιρνες τα ίδια θα έλεγες..ότι κάτσει ήταν η υπόθεση
 

DeletedUser

Guest
τεσπα καλες ηταν ολες οι μαχες τα υπολοιπα στα οχυρα ινγκειμ!!!!
 

DeletedUser

Guest
κοιτα να δεις κα8ε λογικο ατομο εδω μεσα 8α ελεγε οτι στειλατε τους περισσοτερους στον βασικο στοχο σας........ αλλα δεν περιμενα κ κατι καλυτερο ηδη ειχα πει πως αν παρετε ενα οχυρο 8α λεγατε πως ειναι ο κυριος στοχος σας.... οσα δεν φτανει η αλεπου λεει στον παλουκι να βρει δικαιολογιες..!


Οντως ο στόχος ήταν το οχυρό της Dead Man Union που είχε χάσει πριν λίγες μέρες.. Δεν έχω λόγο να σου πω ψέματα, οπως και ο φιλος Παλούκι. Αν κοιτάξεις ποιοί ηταν στο οχυρο θα καταλάβεις.. Απλα για να βεβαιωθείς πρεπει να καταλάβεις με τι σκεπτικό χωρίστηκαν τα ατομα σήμερα, και σιγουρα αυτο δεν θα στο πω εγω, πρεπει να το βρεις μόνος σου... Και δεν είναι κακο να πεις οτι "Ναι νικήσατε. Μπράβο"


όντως για τους γρήγορους στο να βρίσκουν δικαιολογίες..αν η επίθεση με τους 128 δεν ήταν η κύρια τότε ποιά ήταν;
δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε,όποιο και να έπαιρνες τα ίδια θα έλεγες..ότι κάτσει ήταν η υπόθεση


Το μόνο που έχω να πω ειναι: Πρεπει να μάθεις να χάνεις. Και να κερδίζεις άλλα πράγματα απο τις ήττες σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1509

Guest
όντως για τους γρήγορους στο να βρίσκουν δικαιολογίες..αν η επίθεση με τους 128 δεν ήταν η κύρια τότε ποιά ήταν;
δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε,όποιο και να έπαιρνες τα ίδια θα έλεγες..ότι κάτσει ήταν η υπόθεση

στην αρχη πιστευα πως θα το χανατε το οχυρο αλλα τελικα με διαψευσατε συνχαρητηρια και σε σας
 

DeletedUser

Guest
Γενικότερα, δε νομίζω ότι έχουν μάθει να χάνουν οι περισσότεροι. Κι αυτή είναι η πηγή του κακού σε όλους τους ελληνικούς servers.

Να πέσουν οι τόνοι και να κοιτάξουν αμφότερες οι πλευρές το παιχνίδι τους, με όποια "πλευρά" και αν ήταν.

Τα καλύτερα έρχονται.
 

DeletedUser

Guest
κοιτα να δεις κα8ε λογικο ατομο εδω μεσα 8α ελεγε οτι στειλατε τους περισσοτερους στον βασικο στοχο σας........ αλλα δεν περιμενα κ κατι καλυτερο ηδη ειχα πει πως αν παρετε ενα οχυρο 8α λεγατε πως ειναι ο κυριος στοχος σας.... οσα δεν φτανει η αλεπου λεει στον παλουκι να βρει δικαιολογιες..!

Μας δουλεύεις?Όλοι οι άλλοι πήγαν στο fg για να ενισχύσουν την γενική προσπάθεια.Οι ''επίλεκτοι'' πήγαν στο dmu και αυτός ήταν ο στόχος.Και τώρα σταματήστε να κλαίγεστε.Ήμασταν και λιγότεροι και νικήσαμε ενώ εσείς...
 
Κορυφή