τρέχουσες μάχες οχυρών 2

  • Δημιουργός θέματος Zekapacho
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser317

Guest
δηλ δε το θέλατε το δικό μας. χαχαχαχα. έχετε πολύ πλάκα. γιατί δεν ήρθατε μόνο 1 άτομο και το γεμίσατε? και άλλοι τόσοι μείνατε από έξω. εμείς είχαμε λιγότερα άτομα και σας σκίσαμε.

αν θέλατε των ccp θα το γεμίζατε και δε θα πηγαίνατε με λιγότερα άτομα (93 στον αριθμό). μη μας κοριδεύετε μπροστά στα μάτια μας....
θέλατε και τα 2 αλλά πιο πολύ των fg. κριιιιιιιμμμααααααα.......

χαιρομαι ιδιαίτερα που ακόμα αυτό πιστέυεις!
 

DeletedUser

Guest
δηλ δε το θέλατε το δικό μας. χαχαχαχα. έχετε πολύ πλάκα. γιατί δεν ήρθατε μόνο 1 άτομο και το γεμίσατε? και άλλοι τόσοι μείνατε από έξω. εμείς είχαμε λιγότερα άτομα και σας σκίσαμε.

αν θέλατε των ccp θα το γεμίζατε και δε θα πηγαίνατε με λιγότερα άτομα (93 στον αριθμό). μη μας κοριδεύετε μπροστά στα μάτια μας....
θέλατε και τα 2 αλλά πιο πολύ των fg. ΚΡΙΙΙΙΙΙΙΜΜΜΑΑΑΑΑΑΑ.......

koulatza δεν θέλει πολύ μυαλό σύγκρινε ποιοι πήγαν στον FG και ποιοι στο οχυρό που πλέον είναι DMU.επίσης αν είδες τις 2 μάχες θα κατάλαβες σε πια ήταν οι πολύ ενεργοι.To οχυρό της FG θα πέσει την άλλη φορα ;)

συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν στις μάχες ελπίζω να υπάρξει βιντεάκι
 

DeletedUser

Guest
Το οχυρο Ανδραβιδα αμυνθηκε πολυ καλα και οι αμυνομενοι νικησαν επιτυχως:)
Ηταν μαχη 41vs41 :)

Οι περισσοτεροι που ελαβαν μερος στη μαχη ηταν τραυματισμενοι απο προηγουμενες μαχες.
Αν υπηρχε συνεννοηση των επιτιθεμενων πιστευω θα μπορουσαμε να το παρουμε.. :eek:
Θελω να συπληρωσω οτι σε μαχες οπου ο αριθμος των επιτιθεμενων και των αμυνομενων ειναι ισος,τοτε οι επιτιθεμενοι θα το κερδισουν μονο με καλη στρατηγικη και συνεννοηση:)
 

DeletedUser376

Guest
43-40 ειμασταν , απο τις καλυτερες μαχες που εχω λαβει μερος

πολλοι και απο τις δυο πλευρες ειχαν μικρη ζωη, αλλα απο εμας μερικοι ηταν σχεδον λιποθυμοι απο την αρχη
 

DeletedUser315

Guest
καλή η μάχη και απ τις 2 πλευρές
αλλα δν ηταν καθόλου οργανωμένη και αρκετοι παίκτες ηταν κουρασμένοι απ τις προηγούμενες μαχες και δεν ήρθαν
γι αυτο και ειχε τετοια αποτελέσματα
ηταν μαχη της τελευταίας στιγμης
 

DeletedUser

Guest
Δεν ειπα κατι για τον αριθμο,αλλα και μονο που ημασταν λιγοτεροι,πες οσοι και οι αντιπαλοι, νικησαμε και δεν εχει γινει πολλες φορες,στο ελληνικο the west καμια νομιζω.

Κανεις λάθος
23 Οκτ 2009 10:22 μ.μ. CCP - Desperados 94 [Ηττημένοι αμυνόμενοι] 93 Dead Man Strangers
12 Οκτ 2009 12:01 π.μ. Dead Man Gulch 100 [Ηττημένοι αμυνόμενοι] 104 CCP - BAD GIRLS

Στο ένα οι επιτηθέμενοι ήταν +4 στο άλλο ήταν -1
Και στις δυο μαχες επιτηθεμενοι και αμυνομενοι ήταν περιπου ίσοι...και τις δύο φορές το οχυρό έπεσε...μάλλον δεν το χτίσατε καλα το οχυρό και τα τείχη πέφτουν εύκολα...Κατα τα αλλα πολύ καλή αλλά και πολύ κοστοβορα η επίθεσή σας
 

DeletedUser315

Guest
ελάτε να το πάρετε με ενα 10.000 εσείς που το μονο π λετε ειναι για το κόστος

το αποτέλεσμα μετράει και οχι τα μέσα π χρησιμοποιήθηκαν για την επίτευξη του
 

DeletedUser

Guest
ελάτε να το πάρετε με ενα 10.000 εσείς που το μονο π λετε ειναι για το κόστος

το αποτέλεσμα μετράει και οχι τα μέσα π χρησιμοποιήθηκαν για την επίτευξη του

Και το αποτελεσμα τελικα ειχε προβλεφθει στο βιντεο,ο anodinos βγηκε πρωτος σε ζημια,αρα για αλλη μια φορα βγηκαν αληθινες η αληθειες που ξεραμε γι σενα!!!
 

DeletedUser

Guest
ελάτε να το πάρετε με ενα 10.000 εσείς που το μονο π λετε ειναι για το κόστος

το αποτέλεσμα μετράει και οχι τα μέσα π χρησιμοποιήθηκαν για την επίτευξη του

μα δεν καταλαβες καλά...δεν σας κατηγορώ για το μεγάλο κόστος της επίθεσής σας...πως θα μπορούσα άλλωστε να το κάνω αυτό αφού τα λεφτά δικά σας είναι...εμένα καθόλου δεν με ενδιαφέρει αν ξοδεψατε 10.000 ,100.000 ή 1.000.000.το δεδομένο πάντως είναι πως η στρατηγική σας ηταν πολύ καλή ως προς το αποτέλεσμα αλλά με μειονέκτημα ότι δαπανήσατε πολλούς πόρους.

γενικά πάντως πουθενά δεν μετράει μόνο το αποτέλεσμα.πχ μπορείς να χτίσεις ένα κτήριο που να αντέχει και σε 10 ρίχτερ σεισμό αλλά οι αγοραστές του αντι να χρειάζονται 100.000ε το διαμέρισμα να χρειάζονται 500.000.το αποτέλεσμα θα είναι το κτήριο να μην αστοχεί αλλά να μην μπορεί να πωληθεί κιολας :)
 

DeletedUser

Guest
να πω κι εγω την γνωμη μου.ανηκω στην υπερσυμμαχια ccp γιατι ειναι η πιο οργανομενη.ομως παιδια της ccp δεν μπορειτε να παραπονεθιτε.το οχυρο το πηραν δικαια δεν εχει σχεση ποσα ξοδεψαν τι να τα καναν αφου οι πολης τους ηταν κτισμενες σε μαχες οχυρον επρεπει να τα ξοδεψουν.Μια νηκησαμε μια χασαμε.Οσο για το fg που λετε οτι ηταν περισσοτεροι και χασανε αν προσεχατε θα βλεπατε οτι οι μισοι ηταν ανενεργοι εκεινη την ωρα και δεν τους ενοιζε πολυ.τα λεφτα τα ξοδεψαν για να παρουν το ccp-απο παντου που τους το πηραμε.δεν νικαμε παντα.αυτη την φορα νηκησαν ιο αντιπαλοι την αλλη .......
 

DeletedUser

Guest
να πω κι εγω την γνωμη μου.ανηκω στην υπερσυμμαχια ccp γιατι ειναι η πιο οργανομενη.ομως παιδια της ccp δεν μπορειτε να παραπονεθιτε.το οχυρο το πηραν δικαια δεν εχει σχεση ποσα ξοδεψαν τι να τα καναν αφου οι πολης τους ηταν κτισμενες σε μαχες οχυρον επρεπει να τα ξοδεψουν.μια νηκησαμε μια χασαμε.οσο για το fg που λετε οτι ηταν περισσοτεροι και χασανε αν προσεχατε θα βλεπατε οτι οι μισοι ηταν ανενεργοι εκεινη την ωρα και δεν τους ενοιζε πολυ.τα λεφτα τα ξοδεψαν για να παρουν το ccp-απο παντου που τους το πηραμε.δεν νικαμε παντα.αυτη την φορα νηκησαν ιο αντιπαλοι την αλλη .......

μου αρεσει η νοοτροπια σου,πραγματι ολοι ετσι επρεπε να σκεφτομαστε (δεν βγαζω τον εαυτο μου απεξω).την προηγουμενη φορα νικησατε εσεις,αυτην εμεις,την επομενη?θα δειξει...
 

DeletedUser315

Guest
γενικά πάντως πουθενά δεν μετράει μόνο το αποτέλεσμα.πχ μπορείς να χτίσεις ένα κτήριο που να αντέχει και σε 10 ρίχτερ σεισμό αλλά οι αγοραστές του αντι να χρειάζονται 100.000ε το διαμέρισμα να χρειάζονται 500.000.το αποτέλεσμα θα είναι το κτήριο να μην αστοχεί αλλά να μην μπορεί να πωληθεί κιολας :)

ok δεν αντιλέγω
εδω ομως μιλάμε για την συγκεκριμένη περίπτωσή
π άξιζε το κόστος για την επίτευξη του στόχου
 

DeletedUser

Guest
τι εγινε ρε παιδια???γιατι τοση βουβαμαρα οταν μπαινω στην επισκοπηση οχηρου???βαρεθηκατε να ξοδευετε 10000χιλιαρα??!!!
 

DeletedUser

Guest
ΞΕΡΩ'ΓΩ!ΕΤΣΙ ΜΟΥ'ΡΘΕ!!!:eek:
Κ' ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΧΕΥΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΕΤΑΩ!ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ!
ΤΩΡΑ ΓΕΛΑΣΤΕ!ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΕΛΟΣ,ΤΕΛΟΣ ΕΙΠΑΜΕ
ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΕΙΟΣ,ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ.:(
 
Κορυφή