τι είδος βιβλία διαβάζετε? συγγραφείς? αγαπημένο βιβλίο?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3409
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Βασικα διαβαζω εδω και καμια βδομαδα το no bra αλλα αυτο ειναι manga γι αυτο δεν ξερω αν μετραει:p
 

DeletedUser3409

Guest
Oτι εχει να κανει με Forgotten Realms και δυστυχώς και για την δουλεια μου που δεν ειναι λιγα..

δεν υπάρχει χρόνος για οτιδήποτε αλλο.

διάβασε το "War of spider queen" από Forgotten Realms είναι το πιό κλασσικό ντάντζεον πάρτυ που υπάρχει και μάλιστα με drow elf
 

DeletedUser

Guest
διάβασε το "War of spider queen" από Forgotten Realms είναι το πιό κλασσικό ντάντζεον πάρτυ που υπάρχει και μάλιστα με drow elf

το ειχα διαβασει αυτο νομιζω πολυ παλια...σαν φοιτητρια...ή τουλαχιστον καποιο απο αυτα...

μολις τελειωσω με τις εργασιες θα περασω μια απο την καϊσσα και θα δω τι εχουν σε αγγλικο...γιατι καποιες μεταφρασεις της anubis δεν μου αρεσαν...
 

DeletedUser

Guest
οταν διαβαζω κανενα βιβλιο (συνηθως διακοπες χριστουγεννων/καλοκαιριου/κλπ) προτιμω τα αθανατα βιβλια της αγκαθα κριστι,τα αστυνομικα,με μυστηριο,που η αγωνια κραταει μεχρι το τελος,γιατι παντα ο δολοφονος ειναι αυτος που δεν φανταζεσαι...
 

DeletedUser

Guest
το ειχα διαβασει αυτο νομιζω πολυ παλια...σαν φοιτητρια...ή τουλαχιστον καποιο απο αυτα...

μολις τελειωσω με τις εργασιες θα περασω μια απο την καϊσσα και θα δω τι εχουν σε αγγλικο...γιατι καποιες μεταφρασεις της anubis δεν μου αρεσαν...

πω πω αυτα ειναι σε βλεπω σε λιγο να σπαμμαρεις κ στο θεματακι με τις 3 λεξεις.!:cool:

οταν διαβαζω κανενα βιβλιο (συνηθως διακοπες χριστουγεννων/καλοκαιριου/κλπ) προτιμω τα αθανατα βιβλια της αγκαθα κριστι,τα αστυνομικα,με μυστηριο,που η αγωνια κραταει μεχρι το τελος,γιατι παντα ο δολοφονος ειναι αυτος που δεν φανταζεσαι...

ο μπλατλερ ειναι συνηθως...... οπου θα ειναι η κανενας χαμενος-παρατημενος γιος η κανενας γκομενος η απλα νευριασε οταν του ειπε οτι δεν πετυχε το κοκκινιστο..... :p
 

DeletedUser3409

Guest
μολις τελειωσω με τις εργασιες θα περασω μια απο την καϊσσα και θα δω τι εχουν σε αγγλικο...γιατι καποιες μεταφρασεις της anubis δεν μου αρεσαν...

έχουν βγεί πάρα πολλά ακόμα και στα ελληνικά http://www.anubis.gr/default.asp?CID=2
μόρτιαλ κάισσα από όσο ξέρω έχει στις μεγάλες πόλεις αθήνα, θεσ/νίκη λάρισα...
μπές στο ιντερνετ στην κάισσα και δες για την πόλη που σε ενδιαφέρει http://www.kaissagames.com/displayITM1.asp?ITMID=5
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ουτε γλυφαδα εχει :rolleyes: μονο κατι αθλια του σχολειου που δεν διαβαζω και πολυ
 

DeletedUser2677

Guest
εγω οσο ηταν να διαβασω διαβασα..
τωρα ασχολουμαι με κατι αρλεκιν,cosmopolitan,hello,7 μερες tv..
κ οταν θελω να κανω την ποιοτικη περιφερομαι με κανα dan brown για μοστρα..
 

DeletedUser2677

Guest
αυτο το διαβαζα στα 15..
μετα μεγαλωσα..
 

DeletedUser3409

Guest
και την μανίνα και το τρουένο και τό αγόρι και το μπλεκ τι θες να πείς?
 

DeletedUser

Guest
Εεεεε μην ξεχνατε τον Λοχαγο Μαρκ...Καλα δεν μιλαω για κομιξ με παπια γιατι ακομα τα διαβαζω...Α ρε αθανατε Μπαρκς!!!:cool::cool:
 

DeletedUser3489

Guest
Υπήρχε μια σείρα απο κομικ που λεγόταν What if? είχε ήρωες της Marvel σε διαφορετική έκβαση της ζωής τους απο την ίδη γνωστή βάση άλλων αποφάσεων!
Επισης `spawn!!!!
 

DeletedUser8

Guest
ειδος: συνηθως περιπέτειες(επιστημονικής και οχι)

συγγραφεις : Valerio Massimo Manfredi , dan brown , orgouel george κ.α

μερικα βιβλια : Σινουχέ, ο Αιγύπτιος , ο χρησμος , Ο Λύκος της Σπάρτης , Η κρύπτη κ.α


γενικα μου αρεσει να διαβαζω βιβλια στον ελευθερο μου χρονο..
 

DeletedUser

Guest
ποιος διαβάζει dan brown έλεος...

mario πούζο και lewiss caroll , τα κλασικά :p charles dickens ,jk rowling tolkien

και τα απαντα του μαύρου "εξατμαν"
 
Κορυφή