σχολια για διαγωνισμο μονομαχιας κοσμου3

DeletedUser

Guest
εδώ αποκαλύπτει η βάγια οτι θα το γυρίσει και θα ασχολούμαστε με τουρνουά και belle stars?
δηλαδή έλεος
μη τα ισοπεδώνουμε όλα εδώ μέσα!
 

DeletedUser2571

Guest
εδώ αποκαλύπτει η βάγια οτι θα το γυρίσει και θα ασχολούμαστε με τουρνουά και belle stars?
δηλαδή έλεος
μη τα ισοπεδώνουμε όλα εδώ μέσα!

ε, οχι να γινει μονομαχος και η βαγια!
σιγα σιγα θα μου πειτε πως θα φτιαξει και το προφιλ της!
ολα εχουν ενα οριο ρε παιδια, μην υπερβαλετε.
 

DeletedUser2677

Guest
εδώ αποκαλύπτει η βάγια οτι θα το γυρίσει και θα ασχολούμαστε με τουρνουά και belle stars?
δηλαδή έλεος
μη τα ισοπεδώνουμε όλα εδώ μέσα!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!
ναι,σε 3 λεβελ δηλωνω οτι το γυρναω!
τερμα πια η ζωη του τυχοδιωκτη!

ε, οχι να γινει μονομαχος και η βαγια!
σιγα σιγα θα μου πειτε πως θα φτιαξει και το προφιλ της!
ολα εχουν ενα οριο ρε παιδια, μην υπερβαλετε.

χαχαχαχαχα!
ρε,που τα σκεφτεστε..
γριλακο,μονο για σενα κ μονομαχος θα γινω κ το προφιλ μου θα φτιαξω!
θα κανω τα παντα για να σε πεισω να μεινεις!
μονο μην αρχισεις να πεφτεις ξερος απο μονος σου μετα τις πρωτες 2-3 λιποθυμιες που θα σου κανω!

(σοβαρα,ελεος με αυτο το προφιλ μου,τι σας ενοχλει!)
 

DeletedUser735

Guest
καλα θα ηταν να μετριασουμε λιγο το σπαμ...
το θεμα λεει ''σχολια για διαγωνισμο μονομαχιας κοσμου3''.παρακαλω ολα τα ποστ να αφορουν μονο τον διαγωνισμο
 

DeletedUser

Guest
θνκς psamdio
με καλυψες πληρως....
οπου βρουνε σπαμαρουνε.
η γνωστη κλικα...
 

DeletedUser

Guest
(ακυρο αλλα.....)

απο τοτε που βγηκε το belle star το δαμε ολοι μονομαχοι.....

Ενω πριν το belle star που το 70% των ατομων που ασχολιοταν με μονομαχιες ειχαν το χερναντοσπαθο ηταν καλυτερα τα πραματα? Στο 60 ενας με μακρινο θα εκανε ζημια 63-79 και ο κοντινος χαρακτηρας ειχε χερναντοσπαθο με ζημια 95-125. Παντα θα υπαρχει μια ανισσοροπια στις μονομαχιες.
 

DeletedUser2571

Guest
ναι τα ειχα ολα στο κολυμπι,
αλλα πλατσουριζα με την ησυχια μου.....
ουτε βαλε βγαλε ρουχα
ουτε ξυπνα κοιμησου
ουτε ξαπλες λιποθυμος....
εβαζα και τα αντηλιακα μου...
χααα

μπραβο σου και συγχαρητηρια για τις κολυμβητικες σου ικανοτητες.
οχι ομως απο τη μια μερα στην αλλη να ζητας και συμμετοχη σε τουρνουα μονομαχιας, λες και θα χτυπιομαστε με τα σωσιβια και τα μπρατζακια!
 

DeletedUser

Guest
σβηστηκαν τα θεματα με σπαμ ποινες δεν δινονται αυτη την φορα..........

αν δεν ειναι να μιλησετε για μονομαχιες αλλα για τον στελανο γνωστο κ σαν "το δελφινι" ανοιξτε ενα θεματακι στο οφ τοπικ κ μιληστε ελευθερα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1514

Guest
συγνωμηηηηη...αλοοοοο
ολο το θεμα δεν ειναι σπαμ?
με τι,ποιο κριτιριο σβηνετε ενα ποστ?
δεν το χω....λεμε.
θνκς για καθε σοβαρη απαντηση.
 

DeletedUser

Guest
συγνωμηηηηη...αλοοοοο
ολο το θεμα δεν ειναι σπαμ?
με τι,ποιο κριτιριο σβηνετε ενα ποστ?
δεν το χω....λεμε.
θνκς για καθε σοβαρη απαντηση.

λογικα περιμενω ολο κ καποιος να σχολιασει κατι για τις μονομαχιες κ να μην χρειαστει να κλειδωθει, σοβαρες απαντησεις υπαρχουν μεσα ωστοσο δεν ειπα κατι κακο σοβαρα ελεγα αν θελετε ανοιξτε το ιδιο θεμα στο οφ τοπικ
 

DeletedUser1514

Guest
μαστα,,,,αρα και γω μπορω να ανοιξω ενα θεμα
για σχολια + πειραγμα αλλα για τον δασκαλο, τατανγκα. πρινς, θειο, ακη,τσαρα,
σακη,γριλ, βιβλο....κλπ,κλπ (σορρυ παιδες ,ενδυκτικα)
αντιπαλους και φιλους σ ενα παιχνιδι.
αυτο δεν ειναι κακο και σπαμ?
αλλα η αναφορα στην παμελα αντερσον ειναι?
οκ....δικο σας το μαχαιρι και το καρπουζι....
απλα δεν το καταλαβαινω,,,,,ειμαι χαζος:rolleyes:


edit by serra ελλατωματικο μυνημα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μαστα,,,,αρα και γω μπορω να ανοιξω ενα θεμα
για σχολια + πειραγμα αλλα για τον δασκαλο, τατανγκα. πρινς, θειο, ακη, τσαρα,
σακη, γριλ, βιβλο....κλπ,κλπ (σορρυ παιδες ,ενδυκτικα)
αντιπαλους και φιλους σ ενα παιχνιδι.
αυτο δεν ειναι κακο και σπαμ?
αλλα η αναφορα στην παμελα αντερσον ειναι?
οκ....δικο σας το μαχαιρι και το καρπουζι....
απλα δεν το καταλαβαινω,,,,,ειμαι χαζος:rolleyes:


edit by serra ελλατωματικο μυνημα

για αυτο ειμαι εδω φιλε μου να σου λυνω τις αποριες. λοιπον καμια σχεση εχετε ανοιξει ενα θεμα με τιτλο:"σχολια για διαγωνισμο μονομαχιας κοσμου3" καθε χρηστης που ενδιαφερεται για τις μονομαχιες λοιπον θα μπει μεσα να διαβασει τον σχολιασμο για να δει για το ποσο κολυμπι εχει ο ενας ποσες ντοματες βγαζει ο αλλος ποσα λεφτα εχει δωσει στο σαμανο ο τριτος κτλ κτλ κ γενικα 3-4 ατομα να κανουν την πλακα τους??? κ αυτο που σας ειπα αν ειναι να μιλησετε για οτιδηποτε αλλο εκτος απο τις μονομαχιες πηγαινετε οφτοπικ κ πειτε οτι θελετε βαλτε ενα σωστο τιτλο κ συζητηστε (αρκει βεβαια να μην γινουν κ ακραια πραγματα πχ βρισιες να υπαρχει καποιο οριο κτλ κτλ) σου φαινεται τοσο παραξενο??? αν εχεις κατι αλλο να πεις πανω στο θεμα στειλε μου πμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τελευταία προειδοποίηση!!!

είτε σταματάτε είτε μοιράζω 10αρακια...γιατι δεν θα σας κάνω την χάρη σε ενα τουρνουα που εχουν γραφτει τόσα άτομα να κλειδώσω το θεμα για λίγους...

ότι θέλετε στα προφίλ σας...
 

DeletedUser2490

Guest
εγώ πάλι έχω να κάνω μια καταγγελία!
στο 1ο αυτό τουρνουά έβαλα κι εγώ το χεράκι μου...
έχει κάποιες ιδέες δικές μου! βασικά μία κυρίως, αλλά οκ...
κανένας δεν αναγνωρίζει πλέον στην ελλάδα το έργο μεγάλων αντρών... σνιφ-κλαψ-λυγμ
 

DeletedUser

Guest
εγώ πάλι έχω να κάνω μια καταγγελία!
στο 1ο αυτό τουρνουά έβαλα κι εγώ το χεράκι μου...
έχει κάποιες ιδέες δικές μου! βασικά μία κυρίως, αλλά οκ...
κανένας δεν αναγνωρίζει πλέον στην ελλάδα το έργο μεγάλων αντρών... σνιφ-κλαψ-λυγμ

Φιλε Μανο πριν αρκετες ημερες μου ειχες πει "αυριο το πρωι θα σου στειλω τις ιδεες μου" και σου απαντησα πολυ ευχαριστως και θα ηθελα να το οργανωσουμε μαζι αν θυμασαι.
Αλλα απο τοτε μεχρι και σημερα αυτο το μνμ με τις ιδεες σου δεν μ ηρθε ρε αδερφε και το προχωρησα με τον cord το θεμα.:eek:
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω αν εχει ερωτηθει κατι αντιστοιχο αλλα πραγματικα βαριεμαι να ψαξω 4 σελιδες σπαμ για να δω.
και η απορια τωρα:
οι μονομαχιες θα ελεχθουν οσο αναφορα τη ζωη που εχει ο καθε ενας? και εξηγουμαι...μπορω για παραδειγμα να στειλω ενα "φιλαρακι" μου κανα μισαωρο πριν παω εγω στον αντιπαλο μου και να του κατεβασει τη μιση ζωη, ετσι εγω μετα να τον κατεβαζω αερα (βεβαια μπορει να συμβει και τυχαια αυτο απλα βαζω το "πονηρο" με το μυαλο μου).
 

DeletedUser

Guest
θα χωρισουμε τους παιχτες ανα ζευγη και μεσα σε 5 ημερες θα πρεπει να κανουν τις μονομαχιες τις αναφορες των οποιων θα πρεπει να στελνει ενας απο τους 2 παιχτες in-game με μυνημα στην ζatara

το οποιο σημαινει οτι οι μονομαχιες θα γινονται κατοπιν συνεννοησεως. αν ειχαμε προγραμματισει εμεις οι 2 πχ σημερα στις 5 το απογευμα να κανουμε την πρωτη μαχη και ερθει ενας και με βαρεσει στις 3 τοτε το αναβαλουμε μεχρι να γεμισω υγεια.
 

DeletedUser

Guest
ναι οκ αυτο, αλλα παλι δεν εξασφαλιζει τον αμυνομενο γιατι σε καθε περιπτωση ειναι ο λογος του ενος απεναντι στο λογο του αλλου. τεσπα απλα φανταζομαι το αφηνουμε στην "τιμιοτητα" των μονομαχων.
 

DeletedUser

Guest
Στην χειροτερη περιπτωση κοιμαται ο αμυνομενος, ο επιτιθεμενος ειναι στην πολη του και ακριβως την ωρα που θα ξυπνησει παταει μονομαχια ο αλλος.
Αν τωρα ο επιτιθεμενος εισαι σε συνομιλια με εναν 3ο για να κανουν μονομαχια με διαφορα κατι sec τι να πω... Αν δεν ντρεπετε ας το κανει...
Ασε που παλι δεν θα μετρησει η μονομαχια.
Θα με ξαπλωσεις εχοντας 300 υγεια και θα πουμε οτι κερδισες? :p
 

DeletedUser

Guest
το οποιο σημαινει οτι οι μονομαχιες θα γινονται κατοπιν συνεννοησεως. αν ειχαμε προγραμματισει εμεις οι 2 πχ σημερα στις 5 το απογευμα να κανουμε την πρωτη μαχη και ερθει ενας και με βαρεσει στις 3 τοτε το αναβαλουμε μεχρι να γεμισω υγεια.

και αν τον ξαπλωσεις στην πρωτη μονομαχια?? θα περιμενεις 48 ωρες για να συνεχισει το τουρνουα? η απλα περναει αυτος που λυποθιμησε τον αντιπαλο?
 
Κορυφή