σχολια για διαγωνισμο μονομαχιας κοσμου3

DeletedUser

Guest
η σοβαροτητα του τουρνουα επεσε στο μηδεν.η ικανοτητα διαχειρησησ του τουρνουα χτυπησε μυον 100% .απορω πλεον για το αν υπαρχει καμια αξιοκρατια σε ολο αυτο η ειναι ενα στυμενο κολπο.
ειναι περα για περα παραλογο να βαζεισ εναν 50 επιπεδο να μονομαχησει με εναν 82 .30 επιπεδα παραπανω ... 100 ικανοτητεσ παραπανω 30 ιδιοτητεσ παραπανω και 30 επιπεδα οπλο παραπανω.

αυτο δεν ειναι τουρνουα ειναι γελιοτητα.αν δεν μπορειτε να οργανωσετε κατι σωστα τοτε μην το κανετε καθολου μεχρι να ειστε ετοιμοι.

λυπαμε αφανταστα και παρακαλω να διαβηβαστει σε καθε ανωτερο και υπευθηνο του παιχνιδιου.

2η κατηγορία:

1. Risc (στρατιώτης) vs sou1980 (στρατιώτης)
2. Hnioxos (μονομάχος)vs alars (τυχοδιώκτης)
3. Prezwni (μονομάχος) vs nikos45 (τυχοδιωκτης)
4. Violator (μονομάχος) vs john fish (στρατιωτης)
5. Nikosv27 ( στρατιωτης) vs the west master (μονομάχος)
6. K0nstantin0s (τυχοδιώχτης)vs midakos (στρατιωτης)

k0nstantin0s εργοταξιο
κατηγορία
επίπεδο 82
επίπεδο μονομαχίας 99
κατάταξη 30

hnioxos 300-lost_city ii
κατηγορία
επίπεδο 50
επίπεδο μονομαχίας 84
κατάταξη 1203


αν δεν σου αρεσει πολυ απλα αποχορης...

γιατι απο αυτα που γραφης φενετε οτι δεν ξερης το παιχνιδη
δεν εχουν μπει τυχεα τα ατομα ετσι

μπορει καπιος να ειναι 50 επιπεδο και ο αλος 80
αλα αυτος που ειναι 50 ειναι καθαρα μονομαχος ενο ο αλοσ ειναι για να κανει δουλιες αρα πιος εχει περισοτερς πυθανοτιτεσ να κερδισει ??
για αυτα να βαζουμε το μιαλομασ λιγο να σκεφτει πρην γραψουμε κατι
 

DeletedUser

Guest
αν δεν σου αρεσει πολυ απλα αποχορης...

γιατι απο αυτα που γραφης φενετε οτι δεν ξερης το παιχνιδη
δεν εχουν μπει τυχεα τα ατομα ετσι

μπορει καπιος να ειναι 50 επιπεδο και ο αλος 80
αλα αυτος που ειναι 50 ειναι καθαρα μονομαχος ενο ο αλοσ ειναι για να κανει δουλιες αρα πιος εχει περισοτερς πυθανοτιτεσ να κερδισει ??
για αυτα να βαζουμε το μιαλομασ λιγο να σκεφτει πρην γραψουμε κατι

δεν ειναι ετσι...και η αληθεια ειναι οτι ειναι εξαιρετικα απιθανο να καθησαν να ρωτησουν τον καθενα ξεχωριστα ποσα σκιλλς εχει σε σκιλλς μονομαχιας και ποσα σε δουλειες...εγω για παραδειγμα (μην πω αλλα ονοματα) ειμαι επιπεδο 97 και ειχα ολα τα σκιλλς μου σε σημαδι για δουλειες,τωρα ομως το 99% αυτων ειναι σε σκιλλς για μονομαχιες και ετσι αν μονομαχουσα με καποιος επιπεδο 70 θα τον νικουσα σχετικα ευκολα...
 

DeletedUser3747

Guest
αυτο ειναι το λιγοτερο,εδω μιλαμε για λαθος των διοργανωτων που επηρεαζει κατα την γνωμη μου παντα ολη την πορεια του τουρνουα.
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι ετσι...και η αληθεια ειναι οτι ειναι εξαιρετικα απιθανο να καθησαν να ρωτησουν τον καθενα ξεχωριστα ποσα σκιλλς εχει σε σκιλλς μονομαχιας και ποσα σε δουλειες...εγω για παραδειγμα (μην πω αλλα ονοματα) ειμαι επιπεδο 97 και ειχα ολα τα σκιλλς μου σε σημαδι για δουλειες,τωρα ομως το 99% αυτων ειναι σε σκιλλς για μονομαχιες και ετσι αν μονομαχουσα με καποιος επιπεδο 70 θα τον νικουσα σχετικα ευκολα...

ναι ρε σι αλα θα το ειχε μονο σιμαδι οποσ λες ουτε εμφανιση ουτε αποφιγη ουτε τπτ μπορει να μην τον νικουσες αλα οχι και ευκολα

η μονη μεγαλη διαφορα οσο αφορα τα levels ειναι οι ποντοι ζωης και ιδικα αν ειναι στρατιοτες με σθενος και πρεμιουμ
 

DeletedUser

Guest
αυτο ειναι το λιγοτερο,εδω μιλαμε για λαθος των διοργανωτων που επηρεαζει κατα την γνωμη μου παντα ολη την πορεια του τουρνουα.

οτι το λαθος επιραζει ολο το τουρνουα οκ εχεις δικιο αλα κανανε ενα λαθος
δεν πιραζει " και το λεω εγω που εχω φαει 2 μπαν προσ επιθεση στους admins"
κατα την γνομη μου δεν επρεπε να περασουν με την μια ολοι αλα επρεπε να κανουν μεταξι τους μονομαχιες και οι Νικιτες να περασουν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ναι ρε σι αλα θα το ειχε μονο σιμαδι οποσ λες ουτε εμφανιση ουτε αποφιγη ουτε τπτ μπορει να μην τον νικουσες αλα οχι και ευκολα

η μονη μεγαλη διαφορα οσο αφορα τα levels ειναι οι ποντοι ζωης και ιδικα αν ειναι στρατιοτες με σθενος και πρεμιουμ

και που ξερανε οτι δεν εχει αλλαξει τα σκιλλς του για μονομαχιες τωρα τελευταια?γιατι και εγω στον κ3 μεχρι ενα σημειο μονο αμυνες μπορουσα να νικησω και σε μια βδομαδα εγινα τουμπανο εκει που δεν το περιμενε κανεις και λογω πολυ μικρου επιπεδου μονομαχιας βαρουσα ανετα παιχτες πολλα επιπεδα μικροτερους και επαιρνα παρα πολυ εξπ...
και στην τελικη οποιος εχει σκιλλς μονο για δουλειες μην παιρει μερος στο τουρνουα μονομαχιων..

ισως ολα αρχισανε στο οτι δεν ειχαν 7 κατηγοριες οπως ειχαν πει στην αρχη αλλα μονο 4 (λογω αριθμου ατομων λογικα)...ετσι ανεβηκαν οι διαφορες επιπεδων σε καθε κατηγορια.
 

DeletedUser

Guest
θα συμφωνησω με δασκαλο,τατανκα,αλεξια και οσους υποστηριξαν αυτη την αποψη.
το τουρνουα εγινε για να εχουμε ενα κινητρο να δοκιμασουμε να το κερδισουμε.
με αυτα που εγιναν για τον 2ο γυρο, ειναι σαν να θελουμε να βγαλουμε συγκεκριμενους νικητες σε καθε κατηγορια...

εγω θα το παλεψω αλλα οχι πια με την ιδια ευχαριστηση που ειχα στην αρχη
το λεω γιατι στην κατηγορια μου ηρθαν παικτες που δεν μονομαχησαν στον 1ο γυρο και παικτες εως 37 lvl μεγαλυτερα απο εμενα...

ολα τα αλλα που διαβασα για εργατες και skills απλα δεν τ' ακουω γιατι ενας εργατης για παραδειγμα που ειναι 96lvl και τερματιζει, ευκολα αλλαζει για το τουρνουα...

Υ.Γ. δεν γραφω πολλες φορες αλλα περιμενα η απαντηση απο τους διαχειριστες να ειναι πιο μεγαλη απο τις ανακοινωσεις του ΠΑΟ οταν παιρνει καποιον παικτη...
 

DeletedUser

Guest
ΝΙΚΟΣ45 ΕΙΣΑΙ ΑΣΤΕΙΟΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.
Η ΜΑΛΟΝ ΣΕ ΒΟΛΕΒΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΥΣ.
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΚΕΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΕΟΛΟΓΙΣΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΣΚΕΥΤΕΣΕ Η ΜΑΛΟΝ ΣΚΕΥΤΕΣΕ ΟΠΩΣ ΣΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ...
ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΚΕΟΛΟΓΕΙ ΤΗΝ ΑΘΛΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ?

ΟΡΙΣΤΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
11. NIKOS45 (τυχοδιωκτης) v τον νικητή απο τους hantzos (τυχοδιωκτης) v pero (τυχοδιωκτης) περνάει στην επόμενη φάση ο nikos45 (812-1664)

1664 ΖΗΜΙΑ
ΔΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ
05. k0nstantin0s (τυχοδιώχτης) v Junior7 (Εργάτης)περναει στην επομενη φαση ο k0nstantin0s (2476-747)

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΤΥΦΛΟΣ?

2476 ΖΗΜΙΑ...H ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΓΕΙΝΕ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ... ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ?

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΑ ΜΕ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ ΟΧΙ ΜΕ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ...

ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΚΕΥΤΗΚΕ?
ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑ ΑΠΕΥΘΗΝΘΕΙΣ ΣΕ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΚΕΟΛΟΓΗΣΕΙΣ.
 

DeletedUser

Guest
Προς Tatanka και λοιπους

Η απαντηση δοθηκε στο θεμα οπου ανακοινωθηκαν τα ζευγαρια

Την απαντηση εγω παντως δεν την ειδα, μονο μερικα ονοματακια που περασες στο free ειδα γραφοντας ενα "απο λαθος".

Απο καθαρη περιεργια ρε παιδια ειληκρικα μονο απο περιεργια και το δικο μ ονομα ετσω οτι απο λαθος δεν μπηκε στην πρωτη φαση ενω εχω δηλωσει συμμετοχη πως και δεν εγινε κατι στην συνεχεια και για μενα?

Βαζοντας τοσο σημαντικης διαφορας αντιπαλους στην ιδια κατηγορια ισως δεν χρειαζετε να μονομαχησουν τα παιδια αλλα να δωσουν απλα τα δωρα σε συγκεκριμενα ατομα...
 

DeletedUser

Guest
αμα εισαι noob εισαι και δεν αλαζει,,

οταν εκανα μονομαχια με τον pero ειχαμε 6 level διαφορα. και οταν μου εκανε επιθεσυ τον νικισα ισα ισα,,.

και δεν επελεξα εγω την κατιγορια μου και τωρα να μου αλαξουν να με βαλουν σε πιο δισκολη κατιγορια στα @@@ μου τα ιδια ακριβοσ θα ελεγα...

KAI ειναι ετσι οποσ λεσ πεσ μου ποσ γινετε στον κ1 που ειμαι 79 επιπεδο να νικαω τυχοδικτεσ που ειναι 99 επιπεδο ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δασκαλε εσυ εχει λεπρα ρε φιλε πως να σε περασουμε?

ακου θελει και να περασει ο ανθρωπος χωρις να μονομαχησει....

αυτα δεν ειναι για εσενα αγορι μου!
 

DeletedUser

Guest
Κατσε ρε μπορει να βγει ενα edit ακομα και να πουν οτι εκαναν λαθος για μενα πανω στο λαθος να διορθωσουν το πρωτο λαθος και να με βαλουν κατευθειαν στον τελικο :p

Αααα ρε παιδια μου πηρατε που μ πηρατε την δουλεια αλλα ουτε αυτο δεν κανατε σωστα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
η αλήθεια είναι ότι είναι αδικία για αυτόν που θα με μονομαχήσει(όχι μόνο λόγο ικανοτήτων αλλά και λόγο του όπλο)
γιαυτό καλύτερα να το δουν οι υπεύθυνοι και να το αλλάξουν...
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ειναι δυνατον να κανω μονομαχια με αντιπαλο 30 επιπεδα επανω ας ημαστε σοβαρη . 69 με 99
 

DeletedUser735

Guest
Την απαντηση εγω παντως δεν την ειδα, μονο μερικα ονοματακια που περασες στο free ειδα γραφοντας ενα "απο λαθος".

Απο καθαρη περιεργια ρε παιδια ειληκρικα μονο απο περιεργια και το δικο μ ονομα ετσω οτι απο λαθος δεν μπηκε στην πρωτη φαση ενω εχω δηλωσει συμμετοχη πως και δεν εγινε κατι στην συνεχεια και για μενα?

Βαζοντας τοσο σημαντικης διαφορας αντιπαλους στην ιδια κατηγορια ισως δεν χρειαζετε να μονομαχησουν τα παιδια αλλα να δωσουν απλα τα δωρα σε συγκεκριμενα ατομα...

''Περασες'' β' ενικο.
Σε εμενα απευθυνεσαι δασκαλε?Ολοι ξερουν πως δεν εχω καμια εμπλοκη σε αυτα τα τουρνουα για αυτους ακριβως τους λογους,για να μην λετε δηλαδη οτι περναω οσους θελω και στηνω τα αποτελεσματα για να ειναι υπερ μου.

Εχω καλη σχεση με τον ailoyros αλλα ουτε ο ιδιος θα ηθελε να περασει στον δευτερο γυρο χωρις μαχη.Αν πιστευετε οτι ειμαι εγω υπευθυνος για κατι τετοιο ειστε γελασμενοι.
Ο ailoyros χαλαρα θα μπορουσε να περασει στον 2ο γυρο(μονο αν επεφτε απο τοτε με τον tatanka Μπορει να εμενε εκτος)
 

DeletedUser

Guest
μπα απλα τα παραταω ας κανουν μονοι τους το τουρνουα και να βγαλουν οποιον θελουν νικητη . δηλαδη αν ημουν 50 επιπεδο και εκανα μονο μονομαχιες και ειχα επιπεδο μονομαχιας 110 παλι με τον ιδιο θα με εβαζαν ? μονο που τοτε θα ειχαμε 50 επιπεδα διαφορα . η κριση μας εχει πειραξει που να πιασουν και η ζεστες
 

DeletedUser

Guest
βασικα παυλο επειδη οντως ξερω οτι δεν εχεις καποια σχεση οχι δεν απευθυνομαι σε σενα το "ς" προφανως κατα λαθος το εβαλα λογο κεκτημενης ταχυτητας.

το αν θα περνουσε στο χαλαρο ή οχι δεν σημαινει απολυτως τιποτα ομως.
επρεπε να αγωνιστει οπως αγωνιστηκαν και ολοι οι αλλοι. κατι σαν "ο μαγκας και τα κοροιδα" δειχνει αυτο. επισεις σε ολους πιστευω εχει τυχει να ειμαστε σιγουροι για μια μαχη και να ερθουμε προ εκπληξεως και να χασουμε τουλαχιστον μια φορα. οποτε δεν τιθεται θεμα αν ειναι δικαιο οτι περασε ετσι.

η απορια μ ακομα παραμενει εγω δεν ειμαι μεσα στα λαθη του πρωτου γυρου?
που ειναι οι "υπευθυνοι"?

ο παλουκι πιστευω το εθεσε τελεια...
 

DeletedUser

Guest
καλημερα απο και απο εμενα. με μια γρηγορη ματια που εριξα ειδα οτι καποιοι εχετε αντιδρασεις αν οντως εχει γινει καποιο λαθος εννοειτε οτι θα διορθωθει δεν τιθεται λογος για αυτο.! τα ζευγαρια θα ελεχθουν ξανα κ αν κριθει αναγκαιο θα δωθει παραταση.
 

Charlie prince

Νέο Μέλος
?????

εγω παντως ετυχα με τον θειο νικο!!!! χαχαχαχα!!! πολυ γελιο θα εχει!!! πως να μονομαχησω μαζι του? ιοι ..... παντως και εγω θεωρω αδικο το οτι μπηκαν καποιοι μετα, οχι οτι εχω κατι με τα παιδια, το αντιθετο!
 
Κορυφή