σαλουν, γενικη συζητηση που δεν ταιριαζει αλλου αλλα εχει σχεση με το παιχνιδι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser280
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser1044

Guest
Πιστευω πως αφου εχουν ακουστει ολες οι γνωμες πρεπει επιτελους να βγει ενα συμπερασμα.Το οτι δεν εχει κλειδωθει ακομη το θεμα ειναι κατι το θετικο.
Σαν επομενο βημα προτεινω για χιλιοστη φορα την επανεναρξη του off topic.
ΔΕΝ ΝΟΗΤΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΧΩΡΙΣ OFF TOPIC!
Ας σταματησουμε να πλακωνομαστε,γιατι πιστεψτε με αν αρχισουμε δεν θα σταματησουμε ποτε, και ας μας πουν οι mods τι σχεδιαζουν να κανουν.
Δεν ξερω αλλα εχω μια συγκρατιμενη αισιοδοξια:)
 

DeletedUser8

Guest
+10 Παναγιωτη


Δεν υπαρχει καμιά περίπτωση να ασχολειθώ προσωπικά με άτομα σαν και εσάς με μια γλώσσα μεγαλύτερη από την ηλικία σας.

Όποιος παίζει με την φωτιά, μια μέρα θα καεί.

φιλε μου εδω να σου θυμησω λιγακι την συμπεριφορα σου πριν αρκετο καιρο προς το προσωπο μου....

το σκεπτικο σου να περνουμε στα σοβαρα οσους ειναι 30 και πανω δεν μπορω να το καταλαβω
στους κανονες δεν νομιζω να αναφερη πως το game ειναι μονο για ενηλικους...

παρολα ταυτα αν ριξεις το εγωισμο σου και ζητησεις συγνωμη ειμαι προθυμος να τα ξεχασω ολα...
 

DeletedUser8

Guest
Πιστευω πως αφου εχουν ακουστει ολες οι γνωμες πρεπει επιτελους να βγει ενα συμπερασμα.Το οτι δεν εχει κλειδωθει ακομη το θεμα ειναι κατι το θετικο.
Σαν επομενο βημα προτεινω για χιλιοστη φορα την επανεναρξη του off topic.
ΔΕΝ ΝΟΗΤΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΧΩΡΙΣ OFF TOPIC!
Ας σταματησουμε να πλακωνομαστε,γιατι πιστεψτε με αν αρχισουμε δεν θα σταματησουμε ποτε, και ας μας πουν οι mods τι σχεδιαζουν να κανουν.
Δεν ξερω αλλα εχω μια συγκρατιμενη αισιοδοξια:)

Δεν χρειαζετε να ανοιξει το off-topic για να ηρεμισουν τα πραγματα απλος να χαλαρωσουν λιγακι τα πραγματα..
 

DeletedUser

Guest
αυτολογοκριθηκε...

μηπως και βγαλετε ακρη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1044

Guest
.......


Ειπα και παραπανω πως με το να πλακωνομαστε δεν βγαινει τιποτα καλο.
Ας βρουμε μια λυση, αν ειναι δυνατον:(
Και επισης το στυλακι του greeniari οχι απλα δεν βοηθα αλλα οξυνει επικινδυνα τα πνευματα και την υπομονη μας:mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αυτολογοκριθηκε

αν ηξερα και αν ειχα χρονο να φτιαξω ενα αποδεκτο φορουμ θα το ειχα ηδη κανει και θα ειχα στειλει προσκλησεις και στους 30000 παικτες του the west.
αντιο σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αυτολογοκριθηκε

αν ηξερα και αν ειχα χρονο να φτιαξω ενα αποδεκτο φορουμ θα το ειχα ηδη κανει και θα ειχα στειλει προσκλησεις και στους 30000 παικτες του the west.
αντιο σας.


Στείλε μου πμ να σου δώσω το link;).
 

DeletedUser

Guest
Στο θέμα της ορθής λειτουργίας του φόρουμ και την διάρθρωσή του νομίζω ότι ο Darkfox μας κάλυψε απόλυτα με την ανάλυσή του,δεν υπάρχει κάτι άλλο να ειπωθεί.

Όσο για τα PMs που δεν απαντάω.. Τι περίμενετε δλδ ? Έχετε πει απίστευτα βαριές κουβέντες για εμένα, μέχρι και την γυναίκα μου θήξατε, και περιμένετε να σας απαντήσω ? Δεν υπαρχει καμιά περίπτωση να ασχολειθώ προσωπικά με άτομα σαν και εσάς με μια γλώσσα μεγαλύτερη από την ηλικία σας.

Είναι απαράδεκτη η συμπεριφορά αυτή,δεν έχει κανένας το δικαίωμα να βρίζει την οικογένεια κανενός,είναι ντροπή να συμβαίνουν τέτοια πράγματα.
Απαράδεκτη όμως ήταν και η συμπεριφορά σου greeniaris όταν χλεύαζες 1-2 χρήστες(ονόματα δεν θυμάμαι) και τους έλεγες διάφορα για την ηλικία τους,να πάνε για ύπνο ως μικρά παιδιά που είναι κ.λ.π. Εκτός αν νομίζεις ότι αυτό δεν συνυπολογίζεται στην συνολική συμπεριφορά σου γιατί τότε δεν ήσουν mod,αν το νομίζεις αυτό κάνεις μεγάλο λάθος και δεν σε έχω δει ούτε μια φορά σε όσες νύξεις γίνονται να βγεις και να το παραδεχτείς,να πεις "ναι ρε παιδιά,έκανα και εγώ μια στραβή γιατί τα είχα πιει και δεν ήξερα τι έλεγα" ή οποιαδήποτε αιτιολογία-δικαιολογία θες.

Συνολικά δηλαδή το ματς είναι στο Χ,φταις και εσύ φταίνε και όσοι σου επιτέθηκαν απρεπώς ύστερα,τονίζω το απρεπώς γιατί όσοι σου ζήτησαν με καλό τρόπο εξηγήσεις έχουν δίκιο για μένα.

Εν τέλει,η συμπεριφορά σου δεν πρέπει να καθορίζεται από 2-3 άτομα που προσέβαλαν εσένα και την οικογένεια σου (σ'αυτους ρίξε και infractions και 10 ban μαζεμένα,δεν θα σου πει κανείς τίποτα) και να σε καθιστά έναν απρόσιτο Mod,οι mods πρέπει να είναι πάνω από όλα "φίλοι" με τους χρήστες για να υπάρχει ένα ενεργό και προπάντων ευχάριστο φόρουμ,γιατί τι να το κάνεις το ενεργό αν σου χαλάει την διάθεση.Η συμπεριφορά σου λοιπόν πρέπει να είναι αντικειμενική και να τους αντιμετωπίζεις όλους το ίδιο και να θυμάσαι ότι αυτοί που σου έστειλαν τα υβριστικά μηνύματα είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.

Επίσης νομίζω ότι χτυπάει λίγο άσχημα ο σχολιασμός των τόπικ που κάνουν νέοι χρήστες και από αυτοί που βαριούνται να ψάξουν.φράσεις του τύπου "έλεος πια,θεέ μου κ.α." θα έπρεπε να ακούγονται από χρήστες μόνο και εσύ να τους διορθώνεις θυμίζοντάς τους ότι το φόρουμ απαρτίζεται από διαφόρων ηλικιών και κατηγοριών άτομα και είναι λογικό και σύνηθες να υπάρχουν τέτοια φαινόμενα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή