σαλος στο west?!?

  • Δημιουργός θέματος Serra
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Θα ελεγα κι αλλα, αλλα σκουτερ εχει υποσχεθει εαυτο του πως δεν αποκαλυψει τιποτα περισσοτερο. Ετσι κι αλλιως εχω δωσει ορκο στον κουπερ να μην αποκαλυψω τιποτα απ'οσα μου ειπε για τον εαυτο του. Σοου σαντ απ εντ στοπ τράιν του μέικ μι γκοσιπ!:mad:
 

DeletedUser

Guest
θα ελεγα κι αλλα, αλλα σκουτερ εχει υποσχεθει εαυτο του πως δεν αποκαλυψει τιποτα περισσοτερο. ετσι κι αλλιως εχω δωσει ορκο στον κουπερ να μην αποκαλυψω τιποτα απ'οσα μου ειπε για τον εαυτο του. σοου σαντ απ εντ στοπ τράιν του μέικ μι γκοσιπ!:mad:

αρα θα κανουμε υποθεσεις μονοι μας...γουσταρω...
 

DeletedUser

Guest
οχι κανει σωστη διατροφη που της χορηγησα εγω
 

DeletedUser3473

Guest
θα ελεγα κι αλλα, αλλα σκουτερ εχει υποσχεθει εαυτο του πως δεν αποκαλυψει τιποτα περισσοτερο. ετσι κι αλλιως εχω δωσει ορκο στον κουπερ να μην αποκαλυψω τιποτα απ'οσα μου ειπε για τον εαυτο του. σοου σαντ απ εντ στοπ τράιν του μέικ μι γκοσιπ!:mad:

αστα αυτα...θελεις να τα βγαζεις σιγα σιγα για να ανεβαινουν οι διαφιμισεις...
 

DeletedUser

Guest
ναι εσύ και ο κατακουζηνός. τα καρφώνει όλα και μετά τπτ. όλο υπονοούμενα.
 

DeletedUser

Guest
ρε μηπως ειναι κοπελα με ανεβασμενη τεστοστερονη? :confused:

Αυτο πιστευω λεγεται ερμαφροδητος φιλε μου.:eek:
Μπα ειναι πολυ σπανιο. Συμφωνα με κατι στατηστικα στην Ελλαδα μπορουν να υπαρχουν μονο 10 ερμαφροδιτοι.

Δεν ξερω σε ποιο απο τα δυο το σκοτωσα γι'αυτο το εγραψα και με ιωτα και με ητα (το ερμαφροδιητος)
 

DeletedUser

Guest
αχ μικρε νουμπακο σε επιασαν θυμα κ για αλλη μια φορα σε δουλεψαν. βασικα καν δεν σε πιστευω μονο λογια εισαι!
 

DeletedUser

Guest
θα ελεγα κι αλλα, αλλα σκουτερ εχει υποσχεθει εαυτο του πως δεν αποκαλυψει τιποτα περισσοτερο. ετσι κι αλλιως εχω δωσει ορκο στον κουπερ να μην αποκαλυψω τιποτα απ'οσα μου ειπε για τον εαυτο του. σοου σαντ απ εντ στοπ τράιν του μέικ μι γκοσιπ!:mad:

κανει κρυο στο ελαντα?
 

DeletedUser3473

Guest
δεν κανει κρυο στο ελλαντααααα
κρυο δεν εκανε ποτεεεεεε
 

DeletedUser

Guest
γκυπρους εισαι και φαινεσε

γκυπρος πατριντα μου αποικια ελλαντα γκτ ντεν καταλαβει?

κρατο ντημιουργκητει 1961 (νομιζει σκουτερ) και πρακτορες απο ελλαντα ηρταν το 400 προ χριστο και ελληνοποιησουν κατοικους γκυπρο

ντε ματαινετε ιστορια ρε
 

DeletedUser

Guest
μην ξεφευγουμε σας παρακαλω...
με τις κρισεις προσωπικοτητας των συμπαικτων μας ασχοληθειτε...
 

DeletedUser

Guest
Ρε θα με αφησετε να διαβασω τα αλλα θεματα επιτελους!!!!!!!!!?!?!?!??!:mad:

Ιντρωνει σαν κουναμπι τοσο γκριγκορα που ντουλευει μυαλο + ντακτυλα για να ντιαβασει σκουτερ ολα τα τεματα μαζι!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή