σαλος στο west?!?

  • Δημιουργός θέματος Serra
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
απο αλλη μια αξιοπιστη πηγη δεν ειναι η αλεπου εμαθα οτι ο jack cooper ειναι κοπελα επισης η βαγια δεν ειναι κοπελα αλλα το παιζει κοπελα για να τον βοηθανε ολοι!!
 

DeletedUser3473

Guest
ρε συ μηπως κανεις λαθος?

με τον/την βαγια ειχα μιλησει μια φορα γραπτως στο skype και μου φανηκε θυληκο....
 

DeletedUser

Guest
οχι οσοι εχουν μιλησει με κουπερ το εχουν καταλαβει
 

DeletedUser

Guest
ε καλά για τη vayia το ξέρουν και οι πέτρες. είναι και πασίγνωστος ράπερ.
 

DeletedUser

Guest
ειναι αληθεια λοιπον...η βαγια ειναι βαγιος και ο κουπερ κουπα
 

DeletedUser3473

Guest
:confused::confused:
και σε μενα γιατι ειπε οτι ειναι κοπελα????
μηπως ειναι gay? δεν ειμαι ρατσιστης...ο καθε ανθρωπος ειναι
ελευθερος να εκφραζει την σεξουαλικοτητα του οπως θελει... :(
 

DeletedUser

Guest
δε ξέρω, εγώ άκουσα ότι έχει δείρει τον darkfox. πρόσεχε.
 

DeletedUser

Guest
εγω ακουσα οτι εχει 3 ματια 4 ποδια και 9 χερια...
 

DeletedUser

Guest
οπα οπα οπα αυτο με το φρυδι με εβαλε σε σκεψεις παρακαλω να τσεκαρουν οι υπευθυνοι τον μελαχροινο82 κ την βαγια για μουλτι
 

DeletedUser

Guest
οπα οπα οπα αυτο με το φρυδι με εβαλε σε σκεψεις παρακαλω να τσεκαρουν οι υπευθυνοι τον μελαχροινο82 κ την βαγια για μουλτι

hahahahahahhahahaahahahahahhahahaahah














μπα ο μελαχροινος δεν θα γινει ποτε τοσο κουλ
 

DeletedUser

Guest
Ρε νουμπαδες

Τζουνιορ γιατι διαδιδεις τα πραγματα που ειπαμε μεταξυ μας για τον Κουπερ?? =_=

Ειχα κι εγω την υποψια πως ο κουπερ ηταν θυληκο αλλα εχω τις πηγες μου (καλα που δεν ειναι ο Ανσερ εδω δλδ) και σας λεω πως ειναι αρσενικο!

Τωρα για την Βαγια, εχω δει φωτογραφια της αλλα δεν ξερω αν ειναι αυτης η οχι, παντως η Βαγια θυληκη μου φαινεται και θα εκπλαγω αν ειναι τρανσεξουαλ (no offense Vayia, ειπα θα εκπλαγω αν).

Σερρα, αφου ξερεις την Βαγια... και λογικα ξερεις αν ειναι οντως θυληκο η αρσενικο.

Το "Κουπα" το εβγαλα εγω πρωτο οταν προσπαθησα να κανω μια σημαια σε στυλ "Wanted Poster" για την πολη μας στον 6. Εκει ειχα βαλει το αβαταρ του Κουπερ (νεκροθαφτη) και απο κατω εβαλα:
Wanted 10 000$
Billy Coopaaa

και το εννουσα με τροπο... ξερετε, που το er γινεται a π.χ. super - supaaa (όχι δεν έννοω σούπα, τεσπα, με πιανετε νομιζω)

Επισης ο Φοξ, η Βαγια και ο Κουπερ εχουν συναντηθει γι'αυτο θα επρεπε να τους ρωτησετε αυτους.






Δεν ευθυνομαι για οποιαδηποτε διαρρηξη πληροφοριας η οποιονδηποτε αριθμο σπαμ-μέιλ, σπαμ π.μ. κτλ που θα δεχτουν οι Φοξ, Κουπερ και Βαγια. Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε νουμπαδες

τζουνιορ γιατι διαδιδεις τα πραγματα που ειπαμε μεταξυ μας για τον κουπερ?? =_=

ειχα κι εγω την υποψια πως ο κουπερ ηταν θυληκο αλλα εχω τις πηγες μου (καλα που δεν ειναι ο ανσερ εδω δλδ) και σας λεω πως ειναι αρσενικο!

τωρα για την βαγια, εχω δει φωτογραφια της αλλα δεν ξερω αν ειναι αυτης η οχι, παντως η βαγια θυληκη μου φαινεται και θα εκπλαγω αν ειναι τρανσεξουαλ (no offense vayia, ειπα θα εκπλαγω αν).

σερρα, αφου ξερεις την βαγια... και λογικα ξερεις αν ειναι οντως θυληκο η αρσενικο.

επισης ο φοξ, η βαγια και ο κουπερ εχουν συναντηθει γι'αυτο θα επρεπε να τους ρωτησετε αυτους.






δεν ευθυνομαι για οποιαδηποτε διαρρηξη πληροφοριας η οποιονδηποτε αριθμο σπαμ-μέιλ, σπαμ π.μ. κτλ που θα δεχτουν οι φοξ, κουπερ και βαγια. ευχαριστώ.

η φωτο που εστελνε ο βαγιας ειναι απο ενα μοντελο της ρωσιας
 

DeletedUser

Guest
ρε νουμπαδες

τζουνιορ γιατι διαδιδεις τα πραγματα που ειπαμε μεταξυ μας για τον κουπερ?? =_=

ειχα κι εγω την υποψια πως ο κουπερ ηταν θυληκο αλλα εχω τις πηγες μου (καλα που δεν ειναι ο ανσερ εδω δλδ) και σας λεω πως ειναι αρσενικο!

τωρα για την βαγια, εχω δει φωτογραφια της αλλα δεν ξερω αν ειναι αυτης η οχι, παντως η βαγια θυληκη μου φαινεται και θα εκπλαγω αν ειναι τρανσεξουαλ (no offense vayia, ειπα θα εκπλαγω αν).

σερρα, αφου ξερεις την βαγια... και λογικα ξερεις αν ειναι οντως θυληκο η αρσενικο.

επισης ο φοξ, η βαγια και ο κουπερ εχουν συναντηθει γι'αυτο θα επρεπε να τους ρωτησετε αυτους.






δεν ευθυνομαι για οποιαδηποτε διαρρηξη πληροφοριας η οποιονδηποτε αριθμο σπαμ-μέιλ, σπαμ π.μ. κτλ που θα δεχτουν οι φοξ, κουπερ και βαγια. ευχαριστώ.

καλη κουτσομπολα εισαι >.>
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχχα η παραπληροφορηση η ιδια εισαι σουτερ
 

DeletedUser

Guest
ε οκ 50% δεν είναι κακό ποσοστό για τον σούτερ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή