πρωτη μαχη οχυρου στον κ2

  • Δημιουργός θέματος Tuscon
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
δεν ξερω παντος με τον εργατη κανω ποιο πολυ ζημια στον αντιπαλο τωρα...εγω το ειπα επειδη το παρατηρησα.ισως να μην το παρατηρησα καλα ...
 

DeletedUser

Guest
εξακριβωμένο 1000%, στάνταρ, άμα τον βλέπεις και μπορείς να τον πυροβολήσεις σε βλέπει κι αυτός, σίγουρο!!!


πωωωω ελεος ρε φιλε το αμα σε βλεπει δεν εχει καμια σημασια !!!!
σημασια εχει το αν εισαι ο πιο κοντινος του! αν δεν εισαι θα τον πυροβολησεις αλλα αυτος θα πυροβολησει τον μπροστινος σου

α ναι ακομα και το κρυψιμο αν ειναι για αμυνα θα ειναι μονο για αμυνα αρα η ηγεσια ειναι καλητερη ειναι και για αμυνα και για επιθεση


δεν ειναι ετσι.μολις ειδα την βαηθια που λεει:το κρύψιμο χρησιμοποιείτε όταν ένας αμυνόμενος προσπαθεί να πυροβολήσει ή να αποφύγει μια σφαίρα.

ειναι και λογικο γιατι αν ξερεις να κριβεσε καλα ειναι πιο ευκολο να πηροβολισεις ενω αν δεν ξερεις η θα σε δει ο αλλος ή θα κρυφτεις καπου που δεν βλεπεις που πυροβολας.
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι ετσι.μολις ειδα την βαηθια που λεει:το κρύψιμο χρησιμοποιείτε όταν ένας αμυνόμενος προσπαθεί να πυροβολήσει ή να αποφύγει μια σφαίρα.

ειναι και λογικο γιατι αν ξερεις να κριβεσε καλα ειναι πιο ευκολο να πηροβολισεις ενω αν δεν ξερεις η θα σε δει ο αλλος ή θα κρυφτεις καπου που δεν βλεπεις που πυροβολας.

οταν λεει αμυνα εννοει να εισαι αμυνομενος (δλδ μεσα στο οχυρο),οχι να προσπαθεις να αποφυγεις μια σφαιρα.
 

DeletedUser

Guest
έπρεπε να λάβω μέρος σε αυτή τη μάχη, δεν πειράζει στην επόμενη...
 

DeletedUser

Guest
αντε ρε παιδια καμια αλλη μαχη δεν 8α γινει???:confused:
 

DeletedUser

Guest
θα αργησει,καθως οι μαχες θελουν λεφτα,και οι πολεις δεν ειναι ακομα τοσο ανεπτυγμενες για να τα εχουν.επισης αν τα εχουν,θελουν να ειναι σιγουρες οτιδεν θα πανε χαμενα σε μια μαχη χαμενη απο χερι.
 

DeletedUser

Guest
παμε γερα παλι ας νικησει ο καλυτερος η μαλον αυτοι που ειναι πιο οργανωμενοι
 

DeletedUser

Guest
και μετα παραπονιουνται.fokasjr για μονομαχιες τετοια ωρα!!ντροπη!!!
 

DeletedUser

Guest
ειναι τοσο απελμισμενοι που στελνουν κατασκοπο!!1ειναι πολυ μικροι για να μας νικησουν με λιγα λογια...δεν ημαστε για τα κυβικα τους...



sssa.png
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια δεν γινετε να λετε οτι ειμαστε τσατσοι εμεις και σας μονομαχουσαμε!

ο fokasjr ηρθε και με λιποθυμησε και κοιταχτε διαφορα λεβελ

2n66lig.jpg


ελεος δεν λεω οτι εκανε κατι κακο αλλα να μην κανετε παραπονα οταν οι ιδιοι δεν τα τηρητε
 

DeletedUser

Guest
μαθαινουμε απο την προηγουμενη φορα,δυστυχως ειμαι μακρια εγω.
 

DeletedUser

Guest
ειναι τοσο απελμισμενοι που στελνουν κατασκοπο!!1ειναι πολυ μικροι για να μας νικησουν με λιγα λογια...δεν ημαστε για τα κυβικα τους...



sssa.png

Δικιο εχεις,αλλα κοιτα και αυτο στην επερχομενη μαχη...

t5hfna.jpg


Kuma,ο πιο μυστικος κατασκοπος...
-My name is Kuma,Spy Kuma...
Αρα αφου κανετε τα ιδια,σωπασε και μην μιλας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
γιατί άφησες μόνο το όνομα μου?
εγώ είμαι κιλλερ!
 

DeletedUser

Guest
ειναι τοσο απελμισμενοι που στελνουν κατασκοπο!!1ειναι πολυ μικροι για να μας νικησουν με λιγα λογια...δεν ημαστε για τα κυβικα τους...



sssa.png

Δικιο εχεις,αλλα κοιτα και αυτο στην επερχομενη μαχη...

9bes9j.jpg


Αρα αφου κανετε τα ιδια,σωπασε και μην μιλας...

ολοι ιδη εισαστε :D, καλα εσεις μονο ψευτιες κανετε?:p κανονικα 8α επρεπε να μην κανετε αυτη τη μαχη.
 

DeletedUser

Guest
Αν τους βλέπεις εσύ, σε βλέπουν κι αυτοί.

φιλαράκο μαντούκο... και όλοι οι άλλοι...

Το Line of fire, field of view, πεδίο βολής ή όπως αλλιώς θες πες το...
είναι κοινό και για τον αμυνόμενο και για το επιτιθέμενο
εξακριβωμένο 1000%, στάνταρ, άμα τον βλέπεις και μπορείς να τον πυροβολήσεις σε βλέπει κι αυτός, σίγουρο!!!

θα ήταν μεγάλη αδικία να συμβαίνει το αντίθετο!!! ... που δεν συμβαίνει λέμε


για κοιτα

350jbjl.jpg
vmrvbm.jpg

δεν με βλεπει------------------------- τον βλεπω


αρα μην εισαι σιγουρος για αυτα που λες
 

DeletedUser

Guest
σε βλέπει μαντουκίτο κ εκείνος..για κοίτα εσυ καλύτερα ;)
 
Κορυφή