πρωτη μαχη οχυρου στον κ2

  • Δημιουργός θέματος Tuscon
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
φίλε μια χαρά οργάνωση είχαμε δεν φταίμε εμείς αν εσείς έρχεστε και μας λιποθυμάτε(όπως είπε και ο spiderdog) πρίν την μάχη
 

DeletedUser

Guest
φίλε μια χαρά οργάνωση είχαμε δεν φταίμε εμείς αν εσείς έρχεστε και μας λιποθυμάτε(όπως είπε και ο spiderdog) πρίν την μάχη

μεσα στην στρατιγικη ειναι και αυτο...


υ.γ:οντως εμεις ειμασταν τλκ περισσοτεροι:)
 

DeletedUser2675

Guest
γιατί δεν ποστάρετε και καμία αναφορά??? θα ήταν καλύτερα να τις ποστάρατε ως φωτογραφίες...
 

DeletedUser

Guest
απο χπ τι εγινε?εγω 372 πόντους εμπειρίας. κάνα καλο αντικείμενα έπεσε?
μπράβο στους αμυνόμενους και τους επιτιθέμενους για την συμμετοχη τους ήταν καλή μάχη πάντως,αν και στο τέλος 4-5 μείναμε μέχρι που μας ορμήξατε όλοι :p
 

DeletedUser

Guest
παιδια ειμαι αρχηγος της black pirates στον κοσμο 2 και θα ηθελα να σας πω καποια πραγματα.απο οτι φανηκε οι επιτεθωμενοι δεν ειχα ιδεα απο μαχη οχυρου αντιθετα οπι αμυνωμενοι ηταν πολυ εξυπνα τοποθετημενοι.επισης αμα επερναν μερος οι πειρατες επισημα θα υπηρχε αναμεσα τους ενας δημαρχος και θα υπαρχαν τουλαχιστον 25 ατομα οχι 8.ειχα ακουσει πολλα για την μαχη αυτη και ειληκρινα ηξερα οτι θα χασουν οι επιτεθωμενοι ειναι πολυ απλο.για να πετυχει μια πολιορκια θα πρεπει οι επιτεθωμενοι να ειναι περισσοτεροι απο τους αμυνωμενους.να ξερουν τα βασικα για μια μαχη οχυρου πως κινησε και πως βαρας.το 15% των επιτεθωμενων δεν ηξερε ουτε καν αυτα.επισης πρεπει να ενημερωσεις τισ συμμαχιες σου για την ωρα να βρειτε μια ωρα που θα τους βολευει ολους και που δεν εγινε.ολες αυτες οι παραληψεις οδηγησαν στην ηττα των επιτεθωμενων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καμια αναφορα ρε παιδεια παιζει ή θα βαλω εγω που δεν ημουν και στην μαχη?
 

DeletedUser

Guest
λοιπον για να τελειωνουν οι παρεξηγησεις ανεβασα την αναφορα.
200908280933.png

200908280934.png

200908280934001.png

200908280935001.png
 

DeletedUser

Guest
200908280939.png

200908280939001.png


ετοιμη η αναφορα.αν ξεχασα κανα ονομα συγγνωμη απο την φουρια μου.κατα την αποψημου οι αμυνομενοι ηταν καθαρα περισσοτεροι.φενεται και απο το οτι εβγαλα 10,5 φωτο αμυνομενων και 7,5 φωτο επιτεθεμενων.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ολε εγω ειμαι στην δευτερη απο τους αμυνομενους .κοιτα τε με!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδια ειμαι αρχηγος της black pirates στον κοσμο 2 και θα ηθελα να σας πω καποια πραγματα.απο οτι φανηκε οι επιτεθωμενοι δεν ειχα ιδεα απο μαχη οχυρου αντιθετα οπι αμυνωμενοι ηταν πολυ εξυπνα τοποθετημενοι.

ναι νομιζεις οτι οι αμυνομενοι ηξεραν?
τα 2/3 δεν ηξεραν τπτ απο μαχες!
οι μιση ειμασταν μεσα και οι μιση στο τοιχος!
πολους, με χιλιες προσπαθειες καταφερα να τους βαλω μεσα!
ενω αυτοι ελεγαν τα δικα τους και τελικα μολις ξεκινησε η μαχη που τους ειχα καταφερει να τους βαλω μεσα με καπιους αλλους,βγηκαν εξω
αερα ειπαν:cool: και φαγωθηκαν αυτοι αμεσως
αμα δεν ειμουν εγω και αλλα και αλλα λιγα ατομα (π.χ. EL vasilis,napoleon 1) να συντονησουνε τους αλλους μπορει να μην ειχαμε 31 επιζοντες αλλα 10 η ακομα και να χαναμε το οχυρο!!!!!


ηταν καπιοι παιχτες που δεν ηξεραν να αλλαξουν θεση και με ρωταγανε! ενταξη δεν τους κατηγορω αλλα αυτο δειχνει οτι δεν ηξεραν απο μαχες οχυρων η δεν ασχοληθηκαν οταν εστεισαν το χατακτηρα τους.

και ηταν ενα μονο ατομο που μου ειπε ωραια αυτα αλλα η λογικη μου ειναι αυτη......... και δεν ηταν λογικη ηταν αυτοκτονια


δεν ειχα ιδεα απο μαχη οχυρου

εγω εχω κανει κοντα 10 μαχες οχυρων σαν αμυνομενος και παλι μαθενω πραγματα (κολπα)
κανεις δεν ξερει τελεια τις μαχες αλλα καπιοι ξερουν πιο πολλα και οι αλλοι χωρις να ξερουν τπτ φερνουν αντιρησεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Λίγο πριν την μάχη, κάποιος με τάβλιασε...
Δεν νομίζω ότι το έκανε εσκεμμένα, απλώς φορούσα άλλα αντ' άλλων ρούχα και ήμουν εύκολος στόχος... έπρεπε να προσέχω!!
Έτσι μπήκα στη μάχη με 17 πόντους ζωής :eek:

2ah6zo7.jpg


Ότι βρέξει ας κατεβάσει είπα...
Ε λοιπόν έβρεξε καυτό μολύβι...
και κατέβασε αυτά... :D

nf5rhz.jpg


Α και κάτι άλλο...
Το λέει καθαρά (68 επιτιθέμενοι - 87 αμυνόμενοι... έπεσαν 68 και 31 αντίστοιχα)
Ούτε σ' αυτό δεν μπορείτε να συμφωνήσετε;
 

DeletedUser

Guest
ναι σε ειδα,χεχε,αλλα ησουν μες το κεντρο του οχυρου,μεσα σε ολο το πληθος,ακριβως στο κεντρο ολων και δεν γινοταν να σε χτυπησει κανεις:p
 
Κορυφή