προς πειρατες

  • Δημιουργός θέματος dodge
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
γι αυτο θελω το ονομα μου να γραφτει στο προφιλ του οχυρου ως μεγα ευεργετη...αλλιως θα τα πω ολα σοτυς πειρατες και το σχεδιο σας να τους αιφνιδιασετε θα αποτυχει...

με αιφνιδιασμο η χωρις παλι θα το παρουμε...το οχυρο ενωω βεβαια
 

DeletedUser

Guest
με αιφνιδιασμο η χωρις παλι θα το παρουμε...το οχυρο ενωω βεβαια

οτι και να εννοουσες κατι θα παρετε...αν και υπαρχει και ενα μικρο προβληματακι...το οχυρο συνηθως εχει και αμυνομενους μεσα...
 

DeletedUser

Guest
οτι και να εννοουσες κατι θα παρετε...αν και υπαρχει και ενα μικρο προβληματακι...το οχυρο συνηθως εχει και αμυνομενους μεσα...

αν παω εγω εκει με ενα μικρωφωνω το οχυρο δεν θα μηνει για πολυ με αμυνομενους μεσα
 

DeletedUser

Guest
οτι και να εννοουσες κατι θα παρετε...αν και υπαρχει και ενα μικρο προβληματακι...το οχυρο συνηθως εχει και αμυνομενους μεσα...

50 μαχητές επιτέθηκε στο οχυρό. 42 αμυνόμενοι αμύνθηκαν.
29 επιτιθέμενοι έπεσαν. 42 αμυνόμενοι έπεσαν.
ωριστε οι αμυνομενοι εγιναν ολοι συνχωρεμενη.το χηροτερο απο ολα ηταν οτι επρεπε να φτιξουμε πολλους ταφους κουραστηκα να σκαβο τους λακους
αλλα τωρα εφτιαξα αλλους 50 για να εχουμε να φαψουμε τους επομενους που θα επιτεθουν
 

DeletedUser

Guest
50 μαχητές επιτέθηκε στο οχυρό. 42 αμυνόμενοι αμύνθηκαν.
50 επιτιθέμενοι έπεσαν. 13 αμυνόμενοι έπεσαν.
και η απαντηση των πειρατων ηταν αυτη.επεσαν 50 επιτεθομενοι και αντε παλι μετα επρεπε να σκαψω νεους λακους αμαν το παιδι για τους λακους των οχυρων με εχετε κανει
 

DeletedUser

Guest
τοτε και εκεινη τι προβλημα εχουν?οτι θελω κανω με την πολη μου με το οχυρο μου με την οργανωση μου:d

παντος εβεντερ ελπιζω να ψψανα κανετε καμια μαχη για να μας παρετε πισω το οχυρο ωστε να σας αποκρουσουμε για ακομη μια φορα(το οτι θα σας νηκησουμε ειναι σιγουρο)

λοιπον πρωτα διορθωσε τα λαθη σου εδω

1ον

δεν σε αφορα τι κανω εγω και η συμμαχια μου

2ον

η πολη σου κερδισε 2 μαχες οχυρου και το εκανες θεμα επισης παω στοιχημα οτι σε καμια μαχη δεν ειχες τον συντονισμο της επιθεση στην πρωτη περιπτωση και της αμυνας στη 2η

3ον

δεν μας ειπες την ηλικια σου ακομα

4ον

ζητω το spam του palouki
 

DeletedUser

Guest
λοιπον πρωτα διορθωσε τα λαθη σου εδω

1ον

δεν σε αφορα τι κανω εγω και η συμμαχια μου

2ον

η πολη σου κερδισε 2 μαχες οχυρου και το εκανες θεμα επισης παω στοιχημα οτι σε καμια μαχη δεν ειχες τον συντονισμο της επιθεση στην πρωτη περιπτωση και της αμυνας στη 2η

3ον

δεν μας ειπες την ηλικια σου ακομα

4ον

ζητω το spam του palouki

δεν γίνετε να σχολιάζεις την ορθογραφία του άλλου!!!!!
 

DeletedUser

Guest
γινεται μονο που απαγορευεται.
αλλα δεν τα σχολιασε,δεν ειδα κανενα χαρακτηρισμο:cool:
 

DeletedUser

Guest
δεν εχω προβλημα καθως οντως δεχομαι οτι εχω ενα προβληματακι στην ορθογραφια.ετσι κι αλλιως αυτη ειναι τεχνηκη για να βαρεσεις με σχεδον πισοπλατο χτυπημα τον αντιπαλο κατι το οποιο κανετε αρκετα.μετα στην μια ειμουν εγω αρχηγος στην αλλη ειμουν υπαρχηγος και βοηθησα αρκετα.
 

DeletedUser

Guest
πολυ κακο για το τιποτα...μακαρι να κανουμε ολη μερα μαχες οχυρου με γεματες επιθεσεις και αμυνες να παρουμε κανενα xp της προκοπης...
 
Κορυφή