προς πειρατες

  • Δημιουργός θέματος dodge
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
θα ηθελα να ρωτησω πολυ τους πειρατες μας αν τους αρεσε που τους πηραμε το οχυρο στον κοσμο 2:dκαι επετε και συνεχεια:)ελπιζω την επομενη φορα που θα επιτεθειτε να φερετε και κανεναν μαζι και να μην ερθετε μονο και μονο για να μας κανετε να φτιαχνουμε νεους ταφους πισω απο το οχυρο μας:d
 

DeletedUser

Guest
καταρχας δεν ξερω απο ποια πολη εισαι φιλε αλλα πρεπει να ξερεις οτι μολις τις τελευταιες βδομαδες αρχισατε και περνατε οχυρα

επισης οταν ειχατε χασει σχεδον ολα τα οχυρα εμεις δεν αρχισαμε να κοροϊδευουμε οπως εσεις οποτε αυτο με οδηγει στο συμπερασμα οτι εισαι ενα παιδι 12 χρονων που δεν ξερει οτι μερικοι εχουν μαθει να αποδεχονται τη ηττα οπως και την νικη

επισης να σου θυμησω οτι στις μαχες προχθες επεσαν 2 οχυρα και οτι στη μαχη στο μεγαλο μας οχυρο ηταν 11 ατομα

επισης θελω να πω οτι οι παραπανω κατηγοριες δεν αφορουν ολους μας τους εχθρους
 

DeletedUser

Guest
evender ο παίκτης είναι από πατρούπολι και μιλά για το μικρό σας οχυρό όπου κάνατε επίθεση αλλά χάσατε και δεν έχει καμία σχέση με CCP. dodge φίλε μου δεν χρειάζετε να κοροϊδεύουμε τους αντιπάλους... Αυτοί δεν μας κοροϊδεψαν όταν μας πήραν το δικό μας...

Υ.Γ. Evender στο CCP - Rulezzzzzz εισασταν 1 γι' αυτό μην μιλάς για το μεγάλο σας...
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν μιλησα για τη ccp ομως...

η μαχη εγινε απο την πολη kozani city -p-
 

DeletedUser

Guest
νομιζω πως ειναι γιατι ειναι θυγατρικη της kozani city που ειναι συμμαχος της ccp

να σε ρωτησω εσυ κ2 με τι ονομα εισαι?
 

DeletedUser

Guest
λοιπον ας απαντησω δεν κοροιδεψα απλα οπως εσυςκαυχιωσαστε που περνετε οχυρα το ιδιο εκανα και εγω.παντος οσο και να μας χτυπατε το οχυρο δυσκολα θα το παρετε πισω.επισης σας εχω μια ερωτηση γιατι ειχατε τοσα λεφτα μεσα τοσα πραγματα αλλα δεν χτηζατε το οχυρο?περιμενατε μηπως να σας παρουν το οχυρο και να σας το χτυσουν?
 

DeletedUser

Guest
κατι τετοιες στιγμες με κανουν να νιωθω δικαιομενος που τα εχω παρατησει στον κ2...
 

DeletedUser735

Guest
νομιζω πως ειναι γιατι ειναι θυγατρικη της kozani city που ειναι συμμαχος της ccp

να σε ρωτησω εσυ κ2 με τι ονομα εισαι?

εχεις αρκετες επιλογες κωστα...

αυριανος,μεθαυριανος,ισημερινος,αυριανος 3,χθεσινος,προχθεσινος.

διαλλεξε και παρε :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
evender αλλη μια ερωτηση συλογη κανετε στις πολης?εχετε μαζεψει 300 πολης γυρω απο εσας συλογη κανετε απο πολης με 2-3 ατομα?
 

DeletedUser

Guest
λοιπον ας απαντησω δεν κοροιδεψα απλα οπως εσυςκαυχιωσαστε που περνετε οχυρα το ιδιο εκανα και εγω.παντος οσο και να μας χτυπατε το οχυρο δυσκολα θα το παρετε πισω.επισης σας εχω μια ερωτηση γιατι ειχατε τοσα λεφτα μεσα τοσα πραγματα αλλα δεν χτηζατε το οχυρο?περιμενατε μηπως να σας παρουν το οχυρο και να σας το χτυσουν?

δεν ειδα πουθενα να κανουν κατι τετοιο.

αλλα .....
ποιο το προβλημα σου?ο,τι θελουν θα κανουν με τις πολεις τους με το οχυρο τους με την οργανωση τους.
 

DeletedUser

Guest
δεν ειδα πουθενα να κανουν κατι τετοιο.

αλλα .....
ποιο το προβλημα σου?ο,τι θελουν θα κανουν με τις πολεις τους με το οχυρο τους με την οργανωση τους.

τοτε και εκεινη τι προβλημα εχουν?οτι θελω κανω με την πολη μου με το οχυρο μου με την οργανωση μου:d
 

DeletedUser

Guest
παντος εβεντερ ελπιζω να ψψανα κανετε καμια μαχη για να μας παρετε πισω το οχυρο ωστε να σας αποκρουσουμε για ακομη μια φορα(το οτι θα σας νηκησουμε ειναι σιγουρο)
 

DeletedUser

Guest
η μπορειτε να κανετε εσεις μια στο μεγαλο των πειρατων
θα τους παρετε και τα σωβρακα
 

DeletedUser

Guest
αυτο θα το κανουμε αλλα σε λιγες μερες γιατι σημερα δεν προλαβαινουμε
 
Κορυφή