προγωστικα....μουντιαλ :)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2737
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
TRIVIA TREBLE

HEAD-TO-HEAD RECORD South Africa wins - 1
Draws - 0
Mexico wins - 2

* The host nation has never lost in the opening game of a World Cup. The hosts have been involved in seven previous tournament curtain-raisers
* After Friday no team will have played in as many opening games as Mexico. But they have lost three and drawn one of the four they have featured in so far
* South Africa are currently enjoying a 12-match unbeaten run




HEAD-TO-HEAD RECORD Uruguay wins - 2
Draws - 2
France wins - 1

* It's exactly eight years to the day since Uruguay's last World Cup match, a 3-3 draw with Senegal
* France have not conceded to South American opposition at a World Cup since 1986
* Uruguay have won just one of their last 14 World Cup games
 

DeletedUser

Guest
Έχε χάρη που έχω σταματήσει το fm, να σου έλεγα τι έγινε και εκεί!
 

DeletedUser

Guest
θα το παρει η ισπανια.η γερμανια δν θα παει ουτε στους 8.οσο για την ελλαδαρα......1 βαθμος.μια φορα την χιλιετικα κατεβαινουν οι θεοι και αυτο το 2004,
 

DeletedUser2737

Guest
το περιμενα να την φαμε ..την μπαλα εις διλπουν δεν περιμενα κατι καλυτερο..
 

DeletedUser

Guest
οι κορεατες εχουν 2 ομαδες,αρα διπλασιες πιθανοτητες απο τις αλλες χωρες να το παρουν:p
 

DeletedUser

Guest
οι κορεατες εχουν 2 ομαδες,αρα διπλασιες πιθανοτητες απο τις αλλες χωρες να το παρουν:p

:cool:
χεχεχε τι λεει ρε το ατομο :p

καλα εχουμε και ομαδαρα παιδια.. εγω περιμενα να χασουμε αλλα οχι και ετσι.. ρεζιλι.. ισα που ακουμπουσαμε μπαλα.:eek:
 

DeletedUser2490

Guest
θα γίνω πολύ κακός, αλλά δε γίνετε ρε γαμώτο να σπάσει κανένα πόδι ο βύντρα;;; αφού το παιδί δεν το έχει το τόπι...
 

DeletedUser

Guest
τι αλλαγες ηταν ατεσ που εκανε ρε??? ο νινης που πιγε???
 

DeletedUser

Guest
Καλά σήμερα τον αξίζαμε αυτόν τον εξευτελισμό. Παίξαμε ΧΑΛΙΑ:mad::mad::mad: δυστυχώς. Αλλά έφταιγε και ο Ρεχάγκελ. Τι ήταν αυτά που έκανε; Έλεος πια με το Σειταρίδη, το Βύντρα, το Χαριστέα. Και γιατί έβαλε τον τρίτο τερματοφύλακα; Δεν μπορουσε να βάλει το Χαλκιά; έλεος πια.
 

DeletedUser

Guest
έφταιγε ο τερματοφύλακας ρε συ έχεις δίκιο.. έλεος, τι σου έφταιξε το παιδί?
πάντως, δεν είμαστε ομαδα!! και φάνηκε..
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω οτι φταιει ο Ρεχαγκελ,και ελεος με αυτο το πραμα οτι ειμαστε αχαριστοι επειδη μας πηγε ψηλα στο Euro,ηρθε...εκανε οτι ηταν να κανει και δεν μπορει να συνεχισει αλλο...εγω στη θεση του θα εφευγα απο μονος μου...

α ρε Βυντρα παιχταρα!!!τσουβαλι και σημερα...
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά ένας φταίει!ο ρεχάγκελ τι βάζει τον χαριστέα?έλεος δηλαδή το 2004 έκανε ότι μπορούσε έκανε!τώρα έχει γίνει χάλια!δεν μπορεί να τρέξει!!!επίσης τι ανάπτυξη ειναι αυτη?κάθονται και παίζουν πάσες στην άμυνα με τον τερματοφύλκα και περιμεεεεεεεεεεεεεεεεενουν!τι κάθονται εκει πίσω?ανοιχτείτε ρε!τρέξτε λίγο!παίξαμε χαλια και θα το ευχαριστιόμουν πολύ αν τρόγαμε και κανα 2 ακόμα!!!
 

DeletedUser

Guest
εχασε η ισπανια εφερε x η ιταλια και η πορτογαλια και η βραζιλια μολις που μπορεσε να κερδισει τι γινεται στον κοσμο ρε παιδια
 
Κορυφή