προγωστικα....μουντιαλ :)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2737
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
δεν εχω καταλαβει αυτο που εχετε μερικοι με την βραζιλια πια ειναι πια ?σιγα την ομαδα πριν 5 χρονια δειτε τι παιχτες ειχε και τι παιχτες ειχαν οι αλλες ομαδες..για αυτο ξεχωρισε .

η βραζιλια εχει τον πιο φορμαρισμενο τερματοφυλακο 2 απο τα καλυτερα μπακ του κοσμου 2 στοπερ αρκετα καλουσ και απο κεντρο και πανω αστο αλλοι ειναι αστερια...μονο αμυντικο χαφ δεν εχει!!!τα ονοματα δεν κανουν τπτ θελει και τροπο..και η βραζιλια του ζικο ειχε παιχταραδεσ αλλα το χασε απο την ιταλια;)
 

DeletedUser

Guest
ακριβώς!

είναι τόσο παιχταράδες που παίζει ο καθένας και σε άλλη ομάδα και επειδή είναι τόσο καλοί το μόνο που ξέρουν είναι να παίζουν οι άλλοι 10 για να φτάσει η μπάλα σε αυτούς...=>πάτος

επίσης,η ελλάδα(βλέποντας δηλώσεις παιχτών κλπ),έχει καταλάβει και έχει δώσει σε όλους να καταλάβουν ότι ''θα κάνουμε ό,τι μπορούμε,μπορεί και να μην είναι αρκετό,αλλά αυτή την μπάλα ξέρουμε'',με αυτό το σκεπτικό εγώ πιστεύω ότι θα περάσει...


βραζιλία του ζίκο???:d
 

DeletedUser735

Guest
η βραζιλια εχει τον πιο φορμαρισμενο τερματοφυλακο 2 απο τα καλυτερα μπακ του κοσμου 2 στοπερ αρκετα καλουσ και απο κεντρο και πανω αστο αλλοι ειναι αστερια...μονο αμυντικο χαφ δεν εχει!!!τα ονοματα δεν κανουν τπτ θελει και τροπο..και η βραζιλια του ζικο ειχε παιχταραδεσ αλλα το χασε απο την ιταλια;)

Ενα καλο αμυντικο χαφ ειναι παρα πολυ σημαντικο!
χωρις αυτο δεν νοειται αμυνα...
δες και την φετινη ρεαλ :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
δεν ειπα οτι δεν εχει..αλλα δεν ειναι αστερι..κρινε εσθ τουσ

felipe melo
silva
lukas

ειναι οι 3 πιο γνωστοι!!!αλλα δεν ειναι σουπερ ουαουυυυ....ομαδαρα εχει δεν το αρνηται κανεισ
 

DeletedUser735

Guest
νομιζω πως βασιζεται περισσοτερο ατομικα στους παικτες τις και οχι στο συνολο.
αρα δεν ειναι ομαδαρα...απλως εχει καποιους πολυ καλους παικτες!

ενα δεμενο συνολο,αναλογης ποιοτητας θα την ξεφτιλισει την βραζιλια(αν και δεν μου αρεσει να κανω προβλεψεις)
 

DeletedUser

Guest
δεν ειπα οτι δεν εχει..αλλα δεν ειναι αστερι..κρινε εσθ τουσ

felipe melo
silva
lukas

ειναι οι 3 πιο γνωστοι!!!αλλα δεν ειναι σουπερ ουαουυυυ....ομαδαρα εχει δεν το αρνηται κανεισ
Γιατί δεν είναι σουπερ ουαου?

Τι είναι lukas?:p
 

DeletedUser

Guest
σήμερα 07:18
mortial δεν εχω καταλαβει αυτο που εχετε μερικοι με την βραζιλια πια ειναι πια ?σιγα την ομαδα πριν 5 χρονια δειτε τι παιχτες ειχε και τι παιχτες ειχαν οι αλλες ομαδες..για αυτο ξεχωρισε

σε αυτο απαντησα ρε.....γενικα εχεισ δικιο..απλα απαντησε σε αυτο :d
 

DeletedUser

Guest
η ελλαδα τελικό:eek::eek::eek:
και μετα ξυπνησατε!:p

βραζιλια - αγγλια λεω
 

DeletedUser

Guest
πρώτος σκόρερ ετό απόδοση 75.00.τρέχω και το 10ρικο στο πρακτορίο
 

DeletedUser

Guest
παιδιά σήμερα παίζουν 4 ομάδες...

ουρουγουάι - γαλλία : νομίζω 1-1
σαουθ αφρικα - μεξικό: νομίζω 0-2
 

DeletedUser1509

Guest
για σημερα νομιζω πως το μεξικο θα κερδιζει και ουρουγουαη θα νικησει ή θα φερει ισοπαλια
 

DeletedUser735

Guest
η νοτια αφρικη θα το παρει το παινχιδι μαγκες γιατι πρεπει να περασει οπωσδηποτε στην επομενη φαση.

ειναι και θεμα παραδοσης οτι ο διοργανωτης περναει στους 16 αλλα και θεμα λογικης(πρεπει να γεμισουν τα γηπεδα).

απο αυτον τον ομιλο η ν.αφρικη και η γαλλια θα περασουν στην επομενη φαση
 

DeletedUser

Guest
εγω νομιζω θα νικησει η αφρικη κ γαλλια


(κ αν κανω λαθος θα το κανω εντιτ)
 

DeletedUser

Guest
20€ σημερα σε γαλλια αφρικη να βγαλουμε τπτ...
 

DeletedUser

Guest
στο fifa world cup 2010 south africa στο ps3, νίκησε 2-1 η αφρική και η γαλλία έφερε ισοπαλία λευκή.. τα συμπεράσματα δικά σας!! χαχα
 

DeletedUser3436

Guest
αισχος απαραδεκτο.....βασιζεσε σε ενα game .........στο pes νικησε η γαλλια 3-0 :p
 
Κορυφή