προγνωστικά για κ2

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2546

Guest
κοιτα λογικο ειναι αν σε μια βδομαδα δεν εισαι σε πολη να ανεβεις γρηγοροτερα αλλα οι χτιστες ειναι για να μπαινουν σε πολεις και να χτιζουν αρα καλυτερα να μπεις σε μια πολη παρα να ανεβαζεις την κατασκευη και να την εχεις να την βλεπεις!
 

DeletedUser

Guest
Θα συμφωνήσω ότι τα περισσότερα παιδιά απέκτησαν εμπειρία από τον κόσμο 1 και είναι λογικό και αναμενόμενο αυτό.
Πλέον, δεν χρειάζεται να τους παίρνει κάποιος από το χεράκι να τους καθοδηγεί.
Προγνωστικά για πρωτιές κλπ δεν θέλω να κάνω, ποτέ δεν μου άρεσε ο τζόγος :D

Αυτό που εύχομαι σε όλους είναι να θυμούνται ότι πάνω απ' όλα...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!

Και παραφράζοντας το γνωστό slogan του NBA... "Enjoy this game" :)
 

DeletedUser

Guest
οι τυχοδιωστες που βαρεθηκαν στον κ1 θα γινουν φανταρακια, τα φανταρακια που "πεινασαν" θα γινουν τυχοδιωχτες, οι χτιστες θα γινουν μονομαχοι, και οι μονομαχοι θα γινουν χτιστες(οκ το τελευταιο δεν ισχυει αλλα θα ειχε χαβαλε)

παντως με εμενα το πετυχες ημουν στρατιωτης και επειδη πεινασα εγινα εμπορας να δω ασπρη μερα (θα γινομουν χτιστης αλλα ειμαι και στον κ9 ξενο)
 

DeletedUser

Guest
αργησα να μπω μα ειμαι ακομα στο κυνηγι της πρωτιας οσο και αν σας φαινεται παραξενο!δεν θελω να λεω ανακριβειες γι' αυτο να θυμασται: μηδε προ του τελους μακαριζε!!!!:d
 

DeletedUser

Guest
οι τυχοδιωστες που βαρεθηκαν στον κ1 θα γινουν φανταρακια, τα φανταρακια που "πεινασαν" θα γινουν τυχοδιωχτες, οι χτιστες θα γινουν μονομαχοι, και οι μονομαχοι θα γινουν χτιστες(οκ το τελευταιο δεν ισχυει αλλα θα ειχε χαβαλε)

και οι μονομαχοι τι θα γινουν???εγω που ειμαι ενας σκεφτομαι να γινω τυχοδιωκτης
 

DeletedUser

Guest
και οι μονομαχοι τι θα γινουν???εγω που ειμαι ενας σκεφτομαι να γινω τυχοδιωκτης

βασικα εσυ ανηκεις στην κατηγορια απο τα φανταρακια που γιναμε τυχοδιωκτες επειδη πεινασαμε. :d:d:d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή