προγνωστικά για κ2

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ξεχαστε οτι ξερατε στον κ1, εδω ειναι κ2 και οποιανου δεν του αρεσει να φυγει, αλλου να παει :D

Στο θεμα μας ομως. Μιας που ειναι ακομα αρχη μπορουμε να αρχιζουμε να μιλαμε για προγνωστικα, οχι μονο σε θεματα πολεμων&πολεων αλλα για πρωτιες σε σκιλλς.

Οπως ολοι θα καταλαβουμε σε μερικες μερες, οταν θα αρχισουν να βαζουν κλασσεις οι αγαπητοι μας συμπαιχτες, θα παρατηρησουμε το αυτονοητο

Οι τυχοδιωστες που βαρεθηκαν στον κ1 θα γινουν φανταρακια, τα φανταρακια που "πεινασαν" θα γινουν τυχοδιωχτες, οι χτιστες θα γινουν μονομαχοι, και οι μονομαχοι θα γινουν χτιστες(οκ το τελευταιο δεν ισχυει αλλα θα ειχε χαβαλε)

Αρα πολλες αλλαγες αναμενονται :rolleyes:

Το ποιος θα υπερισχυσει ειναι αλλο θεμα, γιαυτο θελω την δικια σας γνωμη.

Πιο πολυ γιατι ολοι ξερουμε πως ολες οι αφροκρεμες του κ1 θα μαζευτουν σε συγκεκριμενες πολεις.

Το μονο που με ανησυχει ειναι να μην γινει ο κ2 ενας μικρος κ1, δηλαδη παιδια θελουμε ποικιλια, οχι παλι τα ιδια, γιαυτο ειναι και διαφορετικος ο κοσμος.

Ξεχαστε συμμαχιες, εχθρους, φιλους, φρου φρου και αρωτα, καντε παιχνιδι και αφηστε τον πνευμα των mixxed να κυλλησει μεσα σας :cool:

Καλα χτισηματα, μαχες και ντροπς να εχουμε ;)
 

DeletedUser

Guest
"αγαπητη" νταρκ δεν 8α συμφωνησω σε ολα μαζι σου πλεον οι παιχτες εχουν αποκτησει εμπειρια ξερουν καλα πως να ανεβασουν τυχο στρατιωτες κτλ κτλ οποτε πιστευω να κανουν τον ιδιο χαρακτηρα με τον ενα για κατι καλυτερο οσοι αλλαξουν χαρακτηρα 8α ειναι μονο κ μονο για να δοκιμασουν κατι καινουργιο η απλα λογου χρονου κ υποχρεωσεων.......

οσο για την καταταξη ειναι αναμενο στην αρχη εργατες κ γενικα οσοι εβαλαν κατασκευη αλλα οταν 8α αρχισουν το χτισιμο 8α μεινουν πισω (καποια πραγματα δεν αλλαζουν κ παλι τυχο 8α ειναι στην πρωτη 8εση) νεες πολεις νεες συμμαχιες +10000 μαζι σου αλλα δεν νομιζεις οτι 8α υπαρξει ενα προβλημα τοτε στον ενα κοσμο? οι εχ8ροι 8α μεινουν εχ8ροι........
επλιζω εδω να εχει πιο μεγαλη ποικιλια με κατασκοπους (οπως ειχαν οι bp κτλ κτλ) κ γενικοτερα περισσοτερη ιντριγκα..........
ει8ε ο κοσμος 2 γεμισει μιχαλακιδες........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
η γνώμη μου είναι ότι το 40% με 45% κοντά θα γίνουν στρατοτακια ,25% τυχοδιώκτες.15% μονομάχοι κ οι υπόλοιποι χτίστες , προσωπικά ανήκω στο 1%-2% που από στον κόσμο 1 ήταν μονομάχος κ τώρα είμαι χτίστης απλά να δοκιμάσω κάτι καινούργιο,μονομαχίες στον κοσμο1 χτίσιμο στο κόσμο 2
 

DeletedUser

Guest
επλιζω εδω να εχει πιο μεγαλη ποικιλια με κατασκοπους (οπως ειχαν οι bp κτλ κτλ) κ γενικοτερα περισσοτερη ιντριγκα..........
ει8ε ο κοσμος 2 γεμισει μιχαλακιδες........

δυσκολο αγαπητε serra.πιστευω πως πλεον εχουμε ωριμασει ολοι μας και δεν θα "ψαρωνουμε" τοσο ευκολα για να δημιουργουνται τετοιες καταστασεις απο τις μεγαλες πολεις.επισης κατι αλλο που πιστευω ειναι πως οι εργατες θα ειναι ελαχιστοι στον κοσμο αυτο.
 

DeletedUser

Guest
παντα ομως υπαρχουν κ οι "κρυφοι" εργατες δεν χρειαζετε να εχει καποιος στην φωτο εργατη για να χτισει....... ας παρουμε παραδειγμα στον ξενο που πολλοι παιρνουν πχ σταρτιωτη βαζουν την ιδιοτητα στο χαρισμα κ τις ικανοτητες χτισιμο ετσι ωστε μετα την πολη -τις πολεις να το γυρισουν..........
 

DeletedUser

Guest
γι αυτο θα περιμενουμε για να δουμε απλα θεωρω λιγους τους εργατες που απο τον κ1 θα παραμεινουν εργατες γιατι θα εχουν κουραστει
 

DeletedUser

Guest
70% θα είναι Στρατιώτες
15% θα είναι Τυχοδιώκτες
10% θα είναι Μονομάχοι
5% θα είναι Εργάτες (και από το 5%, το 4,7% θα είναι Multi Accounts)

Αυτά είναι στάνταρ.. Ο ρε μπαν που θα πέσουν.. χαχαχχααχ
 

DeletedUser

Guest
Το θέμα με την αλλαγή χαρακτήρα ισχύει απόλυτα.Δηλαδή πιστεύω ότι το 98% θα αλλάξει χαρακτήρα σε σχέση με αυτόν που είχε στον κ1.

Όπως είπε και ο/η DarkFox (συγνώμη αλλά δεν ξέρω:D)καλό θα ήταν να μην υπάρχει μονοτονία στο παιχνίδι.Πολλές ποικιλίες παιδιά!
Αλλάξτε πόλεις!Παρέες!Κάντε νέα σχέδια!

:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Στρατιωτης

εγώ είχα εμπειρία σε 3/4 χαρακτηρες (ο 1/4 που δεν διάλεξα ποτέ είναι μονομάχος) και ο χτίστης δεν μου πολύ-άρεσε, ο τύχας για αποστολές ούτε μου άρεσε. Οι αγαπημένοι μου είναι ο τύχας ο έμπορος, και ο Στρατιώτης ο ranged! melee επίσης δεν μου άρεσε, και ούτε είμαι καλός με αυτόν. Στον 2 θα γίνω στρατιώτης για μονομαχίες και έχω ήδη όλα μου τα σκιλλς (εκτός την πρώτη ιδιότητα που πάει στην δύναμη) στις μονομαχίες. Εγώ πάντως δεν γνώρισα κάποιον στον 2 μέχρι τώρα που βάζει τα σκιλλς στις μονομαχίες. λέτε να υπάρχει μήπως και κάποιος άλλος; ή είμαι ο μόνος;; :eek: :cool:
 

DeletedUser

Guest
ο τύχας??haha


Εγώ πιστεύω πως το καλύτερο είναι τυχοδιώκτης,αλλά αφού αναμένονται φρούρια και αφού βαριέμαι,έκανα στρατιώτη
 

DeletedUser1777

Guest
φιλε μου crazy shooter πηγα να δω αν εισε αποκλεισμενος δεν εισουν τορα που το ειπες οτι ειχες πολλουσ χρηστες μπες λιγο στο παιχνιδι να δεις που δεν μπαινεις το ειδα μολισ μπικα στο τραγουδι μετα εγραφε αποκλεισμενοσ
 

DeletedUser

Guest
...

theo99: τώρα ο αποκλεισμός μου στον 1, ή οπουδήποτε που, και λέω: ΠΟΥ κολλάει σε αυτό το θέμα;; αυτά στα προσωπικά μηνύματα όχι στο φόρουμ! και εγώ μιλούσα για χαρακτήρες γενικά, όχι για πολλαπλούς! :p

για το θέμα: την πιο υψηλή ικανότητα από όλες, ποιος την έχει;; ποιος νομίζετε θα είναι ο καλύτερος στις μονομαχίες σε αυτόν τον κόσμο;
 

DeletedUser

Guest
για το θέμα: την πιο υψηλή ικανότητα από όλες, ποιος την έχει;; ποιος νομίζετε θα είναι ο καλύτερος στις μονομαχίες σε αυτόν τον κόσμο;


θα έχουμε πολλούς δύσκολους αντιπάλους πλέον ... οι παίχτες απέκτησαν εμπειρία απο τον κόσμο ένα. ακόμα και αυτοί που άργησαν να ξεκινήσουν, έχουν μια ικανοποιητική εμπειρία!

θα υπάρξει σκληρή μάχη για τη πρωτιά. θέλω να πιστεύω οτι θα είμαι και εγώ κάπου εκέι! :)

καλή επιτυχία σε όλους!
 

DeletedUser

Guest
η πιο ψηλή ικανότητα είναι 51 και την έχει ο stalos στο κολύμπι!! 2ος είναι ο k0nstantin0s στην κατασκευή με 46 και 3ος ο Hattori Hanzo με 45 στην ανθεκτικότητα!
 

DeletedUser2546

Guest
εγω πιστευω οτι λογω τις ελλειψης κτιστων στων κοσμο 1 πολλοι παικτεσ θα εχουν χτιστες ειτε μονο ειτε διπλο λογαριασμο! ;) αρα θα υπαρχουν πολλοι χτιστες!εγω απο στρατιωτης εγινα χτιστης και προτιμω τον χτιστη μεχρι στιγμης!
 

DeletedUser

Guest
η πιο ψηλή ικανότητα είναι 51 και την έχει ο stalos στο κολύμπι!!

Ναι αλλά ο stalos παίρνει και άλλα 14 απο τα ρουχα που φοράει αν το πρόσεξες.
 

DeletedUser

Guest
θα έχουμε πολλούς δύσκολους αντιπάλους πλέον ... οι παίχτες απέκτησαν εμπειρία απο τον κόσμο ένα. ακόμα και αυτοί που άργησαν να ξεκινήσουν, έχουν μια ικανοποιητική εμπειρία!

θα υπάρξει σκληρή μάχη για τη πρωτιά. θέλω να πιστεύω οτι θα είμαι και εγώ κάπου εκέι! :)

καλή επιτυχία σε όλους!

και εγω ελπιζω να ειμαι.
 

DeletedUser

Guest
πεδια μιν μιλατε πολι για τιν κατασκεθι διτε σε μια βδομαδα ποθ 8α εχει αρχισι για τα καλα το παιχνιδι και τοτε 8α με διτε προτο στιν κατασκεθι.
 
Κορυφή