προβλημα.......

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
γεια σας παιδια, καινουργιος στο φορουμ.
εχω συναντησει ενα προβλημα στον 3 ο κοσμο..........
στις μονομαχιες μου.
εχω φτασει να εχω 50 σημαδι. με την σφεντονα μου πρεπει να φτανω σχεδον 60 dmg. το προβλημα ειναι πως κανω μετα βιας 20!!!!!
εχω ψαξει στην καταταξη και οι παιχτες που βαραω δεν ειναι στην 1η 15δα ουτε στα αντανακλαστικα ουτε στις τακτικες!!!!
δηλαδη, βλεποντας τον 15ο παιχτη σε αυτες, καταλαβα πως δεν εχουν ουτε 20 αντανακλαστικα, ουτε 30 τακτικες.
η εμφανιση μου ειναι σχεδον 15. πως γινεται να κανω τετοιο dmg:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
νομιζω με 50 σημαδι ειναι δυσκολο να κανεις 60 damage αμα φορας σφεντονα
αλλα δεν ξερω στα σιγουρα γιατι ποτε δεν ημουν μονομαχος στην αρχη
 

DeletedUser

Guest
60 σπάνια κάνω εγώ με το shot-gun με 75 σημάδι!
όχι σ' αυτόν τον κόσμο..
 

DeletedUser

Guest
απο οτι ξερω το ποσο της ζημιας καθοριζεται απο την ζημια που κανει το οπλο + το ποσο σθενος η σημαδι που εχει καποιος - το ποσα αντανακλαστικα η ανθεκτικοτητα εχει ο αντιπαλος του!!
τελοσπαντων, δεν ειπα να κανω παντα 60 dmg με ενα χτυπημα, αλλα τουλαχιστον 40 θα επρεπε να κανω!!! μηπως υπαρχει καποιο προβλημα στο παιχνιδι???
 

DeletedUser

Guest
εγω ξερω οτι αυτο δεν υπολογιζετε με το αθροισμα αλλα λογικα με καποιο συντελεστη που ακριβως δεν ξερω ποσο ειναι
το πολυ εσυ να κανεις 30 damage μην περιμενεις πολλα
 

DeletedUser

Guest
η ζημιά που κάνεις εξαρτάται κατά κύριο λόγο από το όπλο σου και κατά δεύτερο λόγο από το σθένος/σημάδι σου.

το ξεκαθαρίζει σε μια από τις αρχικές αποστολές που δεν προσέχει κανένας μας όταν τις κάνει. το να έχεις 200 σημάδι θα σε βοηθήσει αν παίζεις με κάποιον που έχει 150 αντανακλαστικά, αλλά με 200 σημάδι χάνεις πάρα πολύ από ικανότητες που είναι πιο σημαντικές.

φανταστείτε τη ζημιά που κάνει το όπλο ως ένα άνω-όριο, πάνω από το οποίο βέβαια δεν έχει ιδιαίτερο νόημα το να έχεις το σημάδι και το σθένος σου, εκτός και αν παίζεις (όπως είπα και πιο πάνω) με παίκτες που παίζουν με ανθεκτικότητα και αντανακλαστικά.
 

DeletedUser

Guest
τοτε γιατι ορισμενοι στον 1 εχουν φτασει να κανουν 300+ dmg με ενα χτυπημα, οπως κι εσυ, neoromeo????
 

DeletedUser

Guest
τοτε γιατι ορισμενοι στον 1 εχουν φτασει να κανουν 300+ dmg με ενα χτυπημα, οπως κι εσυ, neoromeo????

300+ ζημια μονομιας;;;;:eek:
που το ειδες αυτο;;;;;;;;;
μπορει να ειναι τσιτερ μιας και ειναι αντμιν:eek::p
 

DeletedUser

Guest
nf1ssh.png
[/IMG]
 

DeletedUser

Guest
και ναι κυριοι!!!!!! ανακαλυψαμε την αμερικη!!!!!:eek:
 

DeletedUser

Guest
καλα παιδια κι εγω τωρα το ανακαλυψα αυτο!!! εγω ηξερα πως ειχε φτασει ο νεορομεο μεχρι και 330 περιπου dmg!!! τι εγινε νεορομεο, κατι μας κρυβεις:p:p:p???
 

DeletedUser

Guest
dcg6k3.jpg

διαβάστε και καμιά εφημερίδα να ξεστραβωθείτε!:D
 

DeletedUser2737

Guest
ηθελα να ξερα πως την εσκασε τετοια ζημια ο ατιμος.
1.λογικα ηταν στο κεφαλι (+50%)
2.οπλο με μεση ζημια 110
3.σθενος/σημαδι μια εκατοστη
5.καλη εμφανηση
4.ανθεκτικοτητα/αντανακλαστικα αντιπαλου χαμηλα

αρα 130+130+30=290+50%=435 ζημια...
λεμε τωρα...:p:D
 

DeletedUser

Guest
Μπορει να ειναι ολα αυτα που λετε, αλλα μπορει να ειναι και cheating...:p:p:p Αυτο που λεει ο MORTIAL εχει μαθηματικη βαση...αλλα ειναι πολυ δυσκολο να επιτευχθει απο εναν εργατη, οπως ο neoromeo...Τι μας κρυβεις??
 

DeletedUser

Guest
έλεος ρε!
μπορεί να έχει και το σπαθί του Hernando!
εξάλλου επειδή είναι εργάτης δεν σημαίνει ότι βάζει μόνο δύναμη και κατασκευή!
Αμέσως αν δείτε κάτι που δεν μπορείτε να κάνετε εσείς είναι cheating!
έλεος!
 

DeletedUser

Guest
Ρε 'σεις!!:eek:Το παιδί έχει μία απορία!!
Και από την απορία φτάσατε να
παριστάνετε τον αστυνόμο Σαϊνη!!:p
Έλεος!!:eek:Λύστε την απορία όποιος
ξέρει και αφήστε τις έρευνες!!:D
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια ελεος πια δεν ειδατε τα smiles?:)p)
Πλακα εκανα....τι καχυποψια ειναι αυτη....τον neoromeo οσες φορες τον εχω δει στο φορουμ τον εχω συμπαθησει απο τα λεγομενα του...
Αμαν πια ετοιμοι ειστε να με κραξετε:mad:
 
Κορυφή