ο πυρετός του χρυσού - συζήτηση

DeletedUser

Guest
επειδή δεν βλέπω κανέναν να ανοίγει το θέμα με την νέα αποστολή στον κ2, λέω να το ανοίξω εγώ. λοιπόν, όλοι απο λίγο για να μην πέσουν και μπάν.
 

DeletedUser2733

Guest
οι μοναδικοι που ξερουν ειναι οι αντμιν και αυτοι που βοηθησαν να βγει το ολο θεμα και δυστηχος λυπαμαι μεγαλε που στο λεω αλλα δεν προκοιται να διαρευση καμια πληροφορια(σορρυ)
 

DeletedUser

Guest
εεεεε κάτσε να ξυπνήσουν πρώτα....
πάντως όλο και κάτι θα έχει ακουστεί...
εγώ ας πούμε απο μάζεμα πορτοκαλιών βρήκα μονο πορτοκάλια και μάυρα ρούχα απο σετ αγρότη.
 

DeletedUser184

Guest
εννοει οτι ο ινδιανος κανει αυτες τις δουλειες..
 

DeletedUser

Guest
απ'ό,τι κατάλαβα πρέπει να κάνουμε ψάρεμα κι μια άλλη δουλεία (κατάλαβα ποια είναι αλλά δεν το λέω μην φάω κι μπαν :p)...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3157

Guest
ο ινδιανός κάνει ψάρεμα αλλά ίσως αν κάνουμε κι εμείς να το δούμε να κάθετε δίπλα μας. το θέμα είναι αν είναι με καλάμι ή ψαροτούφεκο :))
ας δοκιμάσουμε..
 

DeletedUser

Guest
το μετακινουμε απο δω κι απο κει αλλα ενα τόοοοοσο δα στοιχειάκι δεν παιζει...:w
 

DeletedUser3157

Guest
Joahna αν μπορώ να ρωτήσω, αν κάνουμε κάτι (δουλεία σε συγκεριμένη ώρα, με συγκεκριμένο προιόν κτλ) μπορεί να βρούμε κάτι από τώρα ή πρέπει να περιμένουμε να μας δώσετε κι άλλα στοιχεία?
 

DeletedUser

Guest
το ημεριλογιο του λεει οως ειδη καποιοι εχουν κανει καποια πραγματα
 

DeletedUser2733

Guest
το ημεριλογιο του λεει οως ειδη καποιοι εχουν κανει καποια πραγματα

μου φαινεται παιδες οτι θα περναει σιγα σιγα απο καποιες πολης και θα βαζει στα μελη αυτων των πολεων να κανουν δοκιμασιες κατι αναλογο με τον κ1 και αυτοι θα κερδηζουν καποια επαθλα.
 

DeletedUser3157

Guest
α..κατάλαβα ο Flying Eagle είναι. Λίγο ξενύκτης μου φαίνεται
 

DeletedUser

Guest
αυτη η αποστολη ειναι μονο για τον κοσμο 2?
 

DeletedUser

Guest
ναι.
το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Guest
δεν κατάλαβα... πρέπει δηλαδή να του φέρουμε τα αντικείμενα που θέλει;
 

DeletedUser3700

Guest
δεν κατάλαβα... πρέπει δηλαδή να του φέρουμε τα αντικείμενα που θέλει;

φίλε ούτε εγω κατάλαβα τιποτα. στην εισαγωγή το μόνο που λέει είναι ότι ο σοφος ινδιανος ασχολειται με το ψαρεμα και τη συγκομιδη εσπεριδοειδων...

τώρα στο ημερολόγιο του γράφει ότι είναι ήδη σε πόλη και τους έχει βάλει ήδη και 2 αποστολές για κρέατα και ξύλα και τα λοιπά (αλήθεια η πρώτη αποστολή αναρτάται σήμερα 1:27 και η δεύτεη σήμερα 1:29 ?! δυο λεπτά τους πείρε να μαζέψουνε όλα αυτα...)
 

DeletedUser2733

Guest
φίλε ούτε εγω κατάλαβα τιποτα. στην εισαγωγή το μόνο που λέει είναι ότι ο σοφος ινδιανος ασχολειται με το ψαρεμα και τη συγκομιδη εσπεριδοειδων...

τώρα στο ημερολόγιο του γράφει ότι είναι ήδη σε πόλη και τους έχει βάλει ήδη και 2 αποστολές για κρέατα και ξύλα και τα λοιπά (αλήθεια η πρώτη αποστολή αναρτάται σήμερα 1:27 και η δεύτεη σήμερα 1:29 ?! δυο λεπτά τους πείρε να μαζέψουνε όλα αυτα...)

στην συγκεκρημενη πολη εχει βαλει αυτην την αποστολη μετα θα βαλει αλλη αποστολη ρε μεγαλε.
 
Κορυφή