ο πυρετός του χρυσού - συζήτηση

DeletedUser3700

Guest
στην συγκεκρημενη πολη εχει βαλει αυτην την αποστολη μετα θα βαλει αλλη αποστολη ρε μεγαλε.

Ναι άλλο εννοώ. Αυτά που λέει στο ημερολόγιο του Flying Eagle δεν ταιριάζουνε με αυτά που λέει στην εισαγωγή. Στην εισαγωγή δεν διευκρινίζει αν θα ξεκινάει από την συγκεκριμένη πόλη βάση του σεναρίου, αλλά ούτε και αναφέρει κάποιο τρόπο να τον προσελκύσεις σε μια πόλη!

Εσύ μπόρεις να συνδέσεις αυτά που λένε τα δύο θέματα?
 

DeletedUser

Guest
Ναι άλλο εννοώ. Αυτά που λέει στο ημερολόγιο του Flying Eagle δεν ταιριάζουνε με αυτά που λέει στην εισαγωγή. Στην εισαγωγή δεν διευκρινίζει αν θα ξεκινάει από την συγκεκριμένη πόλη βάση του σεναρίου, αλλά ούτε και αναφέρει κάποιο τρόπο να τον προσελκύσεις σε μια πόλη!

Εσύ μπόρεις να συνδέσεις αυτά που λένε τα δύο θέματα?


Παιδιά, την ημέρα που ήρθε στην πόλη μας, WET FROG, κοίταξα το προφίλ του του σοφού Flying Eagle και έλεγε ότι ψάχνει για πόλη.

Του έστειλα αμέσως πρόσκληση.

Μάλλον έτυχε να δω το προφίλ του, πιο νωρίς από αλλους παίκτες κι έτσι ξεκίνησε απο την WET FROG.

Η πρωτη αποστολή βγήκε εύκολα... η δεύτερη μας ζορίζει αρκετά γιατί είναι πιο δύσκολο να βρεθούν τα υλικά και ο χρόνος δεν νομίζει να μας φτάσει!
 

DeletedUser3157

Guest
τι γίνεται τώρα? ζητάει τα ίδια πράγματα και απο την cp?
 

DeletedUser

Guest
και τωρα?

αντε και καταφερα να μαζεψω οτι ζηταει τι πρεπει να κανω τωρα?:hh
 

DeletedUser3157

Guest
αφου τα ζητάει απ την πόλη, οι κάτοικοι της πόλης κανονικά πρέπει να του τα πάνε αφού τα ζητήσει και αφού θέσει κάποιο χρονοδιάγραμμα. τώρα δεν έχει ζητήσει τίποτα άλλο όμως..
 

DeletedUser4459

Guest
λεει οτι ο τυπος κουβαλαει πολλα λεφτα να τα δωσει σε οποια πολη καταφερει να κανει αυτα που θα της πει.
Αν του τη πεσω και κερδισω τα παιρνω εγω? Θα μου κρατατε μουτρα που χαλασα το event?
Μηπως το σκεφτηκαν και αλλοι αυτο και δεν επιασε?
 

DeletedUser

Guest
συνομιλία

Θέμα καλημερα Flying Eagle
εταίρος συνομιλίας Flying Eagle
Απάντηση

johnbelieve Στις 13/11/2010 η ώρα 11:34 π.μ.
ειμαι ετοιμος εχω μαζεψει οτι χρειαζεσε για να φτιαξεις ο τιπι σου πως θες να το κανουμε;

»1« Flying Eagle Στις 13/11/2010 η ώρα 10:42 μ.μ.
οι αποστολες που βαζω ειναι μονο για την πολη που βρισκομαι.
 

DeletedUser

Guest
λεει οτι ο τυπος κουβαλαει πολλα λεφτα να τα δωσει σε οποια πολη καταφερει να κανει αυτα που θα της πει.
Αν του τη πεσω και κερδισω τα παιρνω εγω? Θα μου κρατατε μουτρα που χαλασα το event?
Μηπως το σκεφτηκαν και αλλοι αυτο και δεν επιασε?

ΜΑΛΟΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΑΝ ΑΚΥΡΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ :w:w
 

DeletedUser4459

Guest
χμμ,παιζει.
εγω παντως δε θα κανω κινηση γιατι ειναι event που οργανωθηκε απο δικα μας παιδια και οχι απο την εταιρια και δε θελω να το "μπερδεψω".
 

DeletedUser2733

Guest
χμμ,παιζει.
εγω παντως δε θα κανω κινηση γιατι ειναι event που οργανωθηκε απο δικα μας παιδια και οχι απο την εταιρια και δε θελω να το "μπερδεψω".

παλιακαρια δεν υπαρχει προβλημα απλα αν τον νηκησετε θα βγαλετε λεφτα(δεν ειμαι σιγουρος αλλα μου φαινεται πως μαχες μπορειτε να του κανετε κανονηκα)
 

DeletedUser

Guest
Υπάρχουν 2 πιθανότητες...
1ον.Είναι Gm...Μπορεί να βάλει 1000 σε κάθε ικανότητα και να φας πίκρα...
2ον.Μπορεί να είναι ΝoobGm και να μην έχει κάνει κάτι τέτοιο και να φάει αυτός πίκρα,με αποτέλεσμα να νικήσεις να πάρεις τα λεφτά,να χαλάσει το event,να σου πάρουν πίσω τα λεφτά και με την πρώτη ευκαιρία να φάς αποκλεισμό!!!

:! :! :! :!
 

DeletedUser

Guest
επιτρεπεται να του κανετε μονομαχιες και μην φοβαστε οτι θα αλλαξετε την ροη της περιπετειας.τωρα πως θα τον νικησετε ειναι αλλο θεμα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
επιτρεπεται να του κανετε μονομαχιες και μην φοβαστε οτι θα αλλαξετε την ροη της περιπετειας.τωρα πως θα τον νικησετε ειναι αλλο θεμα...

ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΙΘΕΙΑ ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΛΕΝΧΕΙΣ ΤΟΝ ΙΝΔΙΑΝΟ ??????????? :w:w:w
 

DeletedUser

Guest
Αναζητειτε ο κυριος flying eagle παρακαλειτε οποιος τον δει να μας ιδοπιοισει διοτι εχει εξαφανιστει εδω και αρκετο καιρο και ανοισυχουμε :blk
 

DeletedUser

Guest
Αναζητειτε ο κυριος flying eagle παρακαλειτε οποιος τον δει να μας ιδοπιοισει διοτι εχει εξαφανιστει εδω και αρκετο καιρο και ανοισυχουμε :blk

ειναι στην ΑΙΩΝΙΑ ΠΟΛΗ!!!και εχει καθησει και πολυ εκει!!!
 

Montana Kid

Νέο Μέλος
:w Ωραια , ξερουμε οτι βαζει τους κατοικους να του φερουν ορισμενα πραγματα. Τι κερδιζουν ομως οι παικτες απο αυτο? Οι νεες δουλειες και τα αντικειμενα εδωσαν ενα κινητρο να ξανα ασχοληθουν οσοι ειχαν τελειωσει. Γιατι να προτιμησουμε τον κυριο ινδιανο?
 

cord

Ex-The West Team
Μια ιδεα για να τον προτιμησει κανεις ειναι να κερδισει καποια χρηματα που θα βοηθησουν στην αγορα ενος εκ των νεων αντικειμενων.
Αλλη ιδεα ειναι, να τον κερδισει κανεις σε μονομαχια και να παρει αμεσως αρκετα χρηματα. Ολοι οι Game Master χαρακτηρες συνηθως εχουν πανω τους πολυ καλα χρηματα.
 
Κορυφή