ξένοι σερβερ

DeletedUser

Guest
αυτο ειναι το κακο της υγεσιας που κανεις δεν προσεχει.ολοι βλεπουν οτι οι καλιτερες δουλιες θελουν υγεσια αλλα τι γινετε με τα μικρα λβλ;;;εγω πιστευω πω αν θελεις να γινεις υγετηε πρεπει πρωτα να ανεβεις με υππασια και μετα να το γυρισεις με σαμανο.

φιλε κατσε να ανοιξω προστασια αποικων και θα σου πω εγω!!
τελοσπαντων, το μονο προβλημα με ηγεσια-κρυψιμο, ειναι πως αρχικα δεν βγαζεις καλες δουλειες!! με την ιππασια ομως, ανοιγεις μεν καποιες καλες δουλειες αρχικα, αλλα μετα δεν βγαζεις καμια αλλη καλη!!! και ο σαμανος θα ειναι πολυ δυσκολος, αφου με ιππασια δεν ξεκλειδωνεις ευκολα καμια δουλεια με καλα λεφτα!!;)
 

DeletedUser

Guest
(σορρυ για το double post)
και για να μην ξεφυγουμε το θεμα μας ειναι στον κοσμο 11!! οι αιτησεις συνεχιζονται, πλεον εχουμε φτασει γυρω στα 35 μελη!!!
 

DeletedUser

Guest
Oλα τα ποστ που μιλούσαν για την ορθογραφία σβήστηκαν σαν σπαμ.

Επειδή ορισμένοι είχαν ήδη 10 πόντους δεν δώθηκαν infractions παρά μόνο warnings.

Όποιος το συνεχίζει από εδώ και πέρα θα πάρει infraction κανονικά.

Επειδή ορισμένοι μέσα στα τόσα που λέγατε γραφατε και κάτι για το θέμα...δεν σημαίνει ότι δεν ήταν σπαμ, οπότε μπορείτε να το ξαναγράψετε.

Για οποιον θέλει ορθογραφικό έλεγχο υπάρχει addon mozzila
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3439


Eπαναλμβάνω ότι αν συνεχιστει ο σχολιασμός περι ορθογραφικών θα δωθούν infractions.

καλημερα και χρονια πολλα σε όλους
 

DeletedUser

Guest
χρονια πολλα!! ας επιστρεψουμε στο θεμα μας!!
 

DeletedUser

Guest
Καουμπόισσες/καουμπόηδες
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά,

Αφού κόψατε τις βασιλόπιτες και δεν βρήκατε τα φλουριά σας έχουμε μια έκπληξη
Ο κόσμος 11 (westnet) έχει ανοίξει εδώ και λίγες μέρες

Φυσικά επειδή δεν το βλέπουμε ρατσιστικά το θέμα θα είμαστε ανάμικτοι όλοι οι καλύτεροι και ενεργοί παίκτες έχουν θέση στην πόλη μας
Για όσους δεν ξέρουν τον κόσμο
Η ιστοσελίδα είναι http://en11.the-west.net/game.php#

Το παιχνίδι εξελίσσετε στην Άγρια Δύση Του νεώτερου κόσμου W11.
Είσαι ένας cowboy (αγελαδάρης LOL) που θα πρέπει να γίνεις μεγάλος και τρανός περνώντας διάφορες δοκιμασίες αλλά και μονομαχώντας και με άλλους παίκτες (όλα τα λεφτά).
Όποιος ενδιαφέρετε ας μας στείλει pm η πόλη που θα του ανοίξει τις πόρτες για μονομαχίες μέχρι τελικής πτώσεως είναι η CASPER OF JUAREZ
Ο σκοπός μας είναι να γίνουμε η πιο αιμοβόρα πόλη σε όλο το Westnet.
Εγώ είμαι ήδη το no 183 σε μονομαχίες
Αν σε καλύβουν αυτά πάρε το γαϊδουράκι και έλα
οι κατοικίες ανέβηκαν σήμερα και σε λίγες μέρες θα φτάσουνε το lvl 6
Μη ξεχάσετε να μπείτε στη πόλη μας για να μπορέσουμε να σας βοηθήσουμε.
Αν είστε γραφείο και θέλετε να σκοτώσετε την ώρα σας.....ΕΛΑΤΕ! ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3128

Guest
εγώ είμαι εκεί σε λίγο θα μπω και μέσα καλά εκεί γίνεται μακελειό λέμε πολύ γουστάρω

μέχρι τελικής πτώσεως να δείξουμε σε όλους τι θα πει hier is spartaaaaaaaaaaaa
 

DeletedUser3223

Guest
και εγώ είμαι εκεί γίνετε χαμός :);)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest

ετσι μπραβο;);)

και για να μην ξεφυγω απο το θεμα............

7 θεσεις εμειναν!!!!! οποιος προλαβε, προλαβε!!!!
η πολη under construction(ναι junior, απο την πολη μας πηρα το ονομα), εχει πλεον 43 μελη!!!! βρισκομαστε στην 14η θεση των πολεων του κοσμου 11, με πολυ χαβαλε!!!
οποιος θελει ερχεται!!! χρειαζομαστε επειγοντως μονομαχους-στρατιωτες!!! και πανω απ'ολα, ειμαστε μονο ελληνες στην παρεα και περναμε φινα!!!! αντε να βλεπω τον κοσμο να ερχεται!!!! οποιος θελει να ερθει μπορει να δει την λιστα των μελων μας στο προφιλ της πολης(μη νομιζετε πως λεω λογια του αερα) και να κανει την αιτηση του σε εμενα!!! το ονομα μου για οσους δεν ξερουν στον κοσμο 11 ειναι jonnas the greek!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3128

Guest
Καουμπόισσες/καουμπόηδες
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά,

Αφού κόψατε τις βασιλόπιτες και δεν βρήκατε τα φλουριά σας έχουμε μια έκπληξη
Ο κόσμος 11 (westnet) έχει ανοίξει εδώ και λίγες μέρες

Φυσικά επειδή δεν το βλέπουμε ρατσιστικά το θέμα θα είμαστε ανάμικτοι όλοι οι καλύτεροι και ενεργοί παίκτες έχουν θέση στην πόλη μας
Για όσους δεν ξέρουν τον κόσμο
Η ιστοσελίδα είναι http://en11.the-west.net/game.php#

Το παιχνίδι εξελίσσετε στην Άγρια Δύση Του νεώτερου κόσμου W11.
Είσαι ένας cowboy (αγελαδάρης LOL) που θα πρέπει να γίνεις μεγάλος και τρανός περνώντας διάφορες δοκιμασίες αλλά και μονομαχώντας και με άλλους παίκτες (όλα τα λεφτά).
Όποιος ενδιαφέρετε ας μας στείλει pm η πόλη που θα του ανοίξει τις πόρτες για μονομαχίες μέχρι τελικής πτώσεως είναι η CASPER OF JUAREZ
Ο σκοπός μας είναι να γίνουμε η πιο αιμοβόρα πόλη σε όλο το Westnet.
Εγώ είμαι ήδη το no 183 σε μονομαχίες
Αν σε καλύβουν αυτά πάρε το γαϊδουράκι και έλα
οι κατοικίες ανέβηκαν σήμερα και σε λίγες μέρες θα φτάσουνε το lvl 6
Μη ξεχάσετε να μπείτε στη πόλη μας για να μπορέσουμε να σας βοηθήσουμε.
Αν είστε γραφείο και θέλετε να σκοτώσετε την ώρα σας.....ΕΛΑΤΕ! ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!

Λοιπόν επειδή είσαστε off topic σταματήστε το spam οποιος θέλει να στέλνει pm και όχι άσχετα "ποσταρισματα"

Το ξαναβάζω εδώ
 

DeletedUser

Guest
Εσυ εισαι off topic.Αν δεις το πρωτο post λεει ''οτιδηποτε για τους ξενους κοσμους''.
 

DeletedUser3128

Guest
Εσυ εισαι off topic.Αν δεις το πρωτο post λεει ''οτιδηποτε για τους ξενους κοσμους''.
Sorry για το offtopic
Μάλλον δεν κατάλαβες τι λέω οποτε διάβασε καλύτερα

Είπα μιλάνε για greeklish και αυτό είναι OFF-TOPIC.. λογικά έπρεπε να στείλει pm και όχι να τον δώσει στεγνά

Τέλος off topic
 

DeletedUser

Guest
Κι εγω βγαινω οφ, αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις οταν λες "μιλανε για greeklish". Πού το ειδες εσυ αυτο? :confused:
Α και μια ερωτηση προς τον jonnas: σημερα αυριο θα εχω ανεβει λβλ 10, θα με βαλετε στην πολη σας? Θυμιζω οτι ο παικτης μου στο net ειναι OSFP GATE 7
 

DeletedUser

Guest
κι εγω βγαινω οφ, αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις οταν λες "μιλανε για greeklish". πού το ειδες εσυ αυτο? :confused:
α και μια ερωτηση προς τον jonnas: σημερα αυριο θα εχω ανεβει λβλ 10, θα με βαλετε στην πολη σας? θυμιζω οτι ο παικτης μου στο net ειναι osfp gate 7

φιλε μπαινεις με την επομενη αναβαθμιση κατοικιων. σε ειδα σε αλλη πολη ομως..... γιατι πηγες εκει??
 

DeletedUser3128

Guest
Κι εγω βγαινω οφ, αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις οταν λες "μιλανε για greeklish". Πού το ειδες εσυ αυτο? :confused:
Α και μια ερωτηση προς τον jonnas: σημερα αυριο θα εχω ανεβει λβλ 10, θα με βαλετε στην πολη σας? Θυμιζω οτι ο παικτης μου στο net ειναι OSFP GATE 7
Μια σελίδα πίσω κοίτα και θα δεις

Και ενημερώνω
Η πόλη Casper of juarez ανέβασε κατοικίες σήμερα στο lvl 3 και αύριο lvl 4 αλλα οι θέσεις τον proton 35 μελων είναι Reserve ήδη από παιδιά που παίζουμε στους κόσμους 1, 2 και 3 Ελληνικούς επίσης W10 westnet και W5 westnl Ολλανδικό (είπαμε όλοι μαζί)

Οποιος θέλει πρόσκληση να στείλει pm στους ιδρυτές σε 2 μέρες θα ανεβάσουμε κατοικίες μέχρι το 7 πιστεύω

Ενημερώνω ΘΕΛΟΥΜΕ Μαχητές γιατί όλοι θα κάνουμε μονομαχίες
 

DeletedUser

Guest
φιλε μπαινεις με την επομενη αναβαθμιση κατοικιων. σε ειδα σε αλλη πολη ομως..... γιατι πηγες εκει??

γιατι σε λιγο τελειωνουμε το νεκροθαφτη και θα μπορω να κανω καμια μονομαχια.... αλλα οποτε ειστε ετοιμοι στειλε μου π.μ. και ερχομαι....
 

DeletedUser

Guest
οκ!!!!!! ρε παιδια ομως μου ειχανε πει καποιοι απο δω πως θα ερθουν, αλλα δεν μου εχουν στειλει μηνυμα!!!!! 2 θεσεις μενουν ακομα(και 1 ελευθερη για πασο)!!!!!!!!!! τρεχατε!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
μπηκα!


το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο μπλα μπλα...
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.
εχθες ανοιξε o κοσμος 4 στο τουρκικο server.χρησιμοποιωντας τη μεταφραση ολοι μπορειτε να βγαλετε ακρη τι εννοει στα τουρκικα.οσοι θελετε ξεκινηστε να φαμε τους τουρκους.το ονομα μου στον κ4 ειναι greece4ever.οποιος θελει και ξεκινησει ας μου στειλει και πμ στο τουρκικο server
 
Κορυφή