ξένοι σερβερ

DeletedUser

Guest
Εδω θα γράφετε οοοοοοοοοοτι θελετε για τους ξένους σερβερ που παίζετε και τα λοιπα.

Όποιος ανοίγει χωρια θέματα σερβερ 7 σερβερ 500 κτλ θα τημωρειτε με 10 πόντους Infraction.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
κοσμος 10 του αγγλικου

εδω και καιρο εχουμε κανει μια πολη η οποια ειναι στην κλαιτερη συμμαχια του κοσμου και εχει μονο ελληνισες.γραφω αυτο το θεμα για να θιμισω μερικους που ισως τοτε δεν εδωσαν συμασια και αυτους που δεν εβλεπαν το φορουμ.οποιος θελει να μου στιλει μνμ.

μην μου πιτε οτι εδω ειναι ελληνικος και βλακιες γιατι το εγραψα για να το δουν ελληνες.
αν νομιζετε οτι πρεπει να παει στο off-topic μεταφερτε το.
 

DeletedUser2993

Guest
εδω και καιρο εχουμε κανει μια πολη η οποια ειναι στην κλαιτερη συμμαχια του κοσμου και εχει μονο ελληνισες.γραφω αυτο το θεμα για να θιμισω μερικους που ισως τοτε δεν εδωσαν συμασια και αυτους που δεν εβλεπαν το φορουμ.οποιος θελει να μου στιλει μνμ.

μην μου πιτε οτι εδω ειναι ελληνικος και βλακιες γιατι το εγραψα για να το δουν ελληνες.
αν νομιζετε οτι πρεπει να παει στο off-topic μεταφερτε το.

εγω ειμαι ηδη εκει παντως !:d
 

DeletedUser3272

Guest
εγω επεζα ειμουνα λβλ 58 αλλα με απεκλισαν:mad:
 

DeletedUser

Guest
παιζω με το ιδιο ονομα λβλ 2 και ειμαι στην πολη gr hellas21
 

DeletedUser

Guest
εγώ στην πόλη είμαι ο βασικός χτίστης
δεν θα έρθει κανείς?
 

DeletedUser

Guest
εγω παντως περνω τα μοκασινια κλονοα και ερχομαι. στειλε καμια προσκληση:)
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον!:p

Διοικω ενα ματσο πολεις σε ενα ματσο κοσμους. Να οι πολεις και οι κοσμοι και αριθμητικη σειρα:

  • Στον κοσμο 4 διοικω μια πολη που λεγεται -OC- No Name Town η οποια ειναι 29 770 ποντους. Προσφατα μπηκαμε στην οικογενια πολεων της Orange Country (ή αλλιως -OC-) και ειμαστε εκει με τον Ανσερ και 2 αλλους παιχτες. Εχουμε 3 χτιστες που εχουν υποσχεθει πως οταν τελειωσουν με τις δικες τους θα ερθουν κι απο 'δω (Γκουμπεεερ) για να την μαξαρουν. Η λιστα εμπορευματων της πολης: http://www.weststats.com/Towntrader/?world=en4&town=6049
  • Στον κοσμο 5 διοικω μια πολη που λεγεται Shadows Cliff και ανηκουμε στην οικογενια των πολεων Shadows Creek, Shadows Gulch και εμας. Ειμαστε 27954 ποντους αν και ειμαι μονος στην πολη και την χτιζω ολομοναχος μιας και ειμαι κατασκευαστης. Να τα εμπορευματα: http://www.weststats.com/Towntrader/?world=en5&town=1398
  • Στον 6 ειμαστε μια πολη με το ονομα Dead Mans Creek (δεν πηρα τιποτα, ουτε την παραμικρη σκεψη απο τους Dead Man στον .gr, απλα μου αρεσε εμενα και στο κοινο το ονομα μιας και ψηφησαμε) η οποια μαξαρισε πριν λιγο καιρο και τα credits πρεπει να δωθουν στον Κουπερ, στον Τζουνιορ και στην Βαγια. Συντομα θα παρουμε και δευτερη μαξαρισμενη και ισως ιδρυσουμε και 3η. Να τα προιοντα της Dead Mans Creek: http://www.weststats.com/Towntrader/?world=en6&town=4463. Δυστυχως πολλα απο τα οπλα μας ειναι της χειροτερης εκδοχης (Σκουριασμενα κτλ) αλλα κατα τα αλλα εχουμε αρκετα καλα αντικειμενα!

Ψαχνουμε για μελη σε ολες τις παραπανω πολεις! Οποιος παιζει αυτους τους κοσμους κι ενδιαφερεται ας μου στειλει μηνυμα στο παιχνιδι για κοσμους 4 και 5 αλλα αν θελετε να μπειτε στον 6 να στειλετε του Billy Cooper γιατι βρησκομαι προς το παρον εκτος πολης!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Στον 4 περιμένεις εμένα!:p
Οι άλλοι δύο ποιοι είναι??:eek::p
 

DeletedUser

Guest
στον 4 περιμένεις εμένα!:p
οι άλλοι δύο ποιοι είναι??:eek::p

εεε
1. δεν τους ξες, ειναι απο οου σι...
2. δεν σου λεω ετσι για να μινεις με την απορια :ρ αλλα θα τους δεις οπου να 'σαι που θα ερθουν στην πολη μας!
 

DeletedUser184

Guest
εγώ έχω 2 πόλεις στον κόσμο 4..αναζητώ χτίστες και τυχωδιώκτες..
 

DeletedUser

Guest
Υπενθυμίζω
Κι εγώ επίσης διοικώ
Κόσμος 8:Σχεδόν τερματισμένη με 16 Έλληνες και στην πρώτη-δεύτερη καλύτερη υπερσυμμαχία.έχουμε και μεγάλο οχυρό και μετονομασμένη κομητεία(greek country);)
Κόσμος 10:Χτίζω μόνος πόλη μέλος σε μία από της υπερσυμμαχίας αρκετοί Έλληνες μαζί με gmmo,jonnas,skoyps.Έχει 29000 πόντους αλλά γενικά ο 10 είναι ο πιο ζωντανός σέρβερ σε μάχες οχυρού.Κατά μέσο όρο 1 την ημέρα και δεν έχει προλάβει να αναπτυχθεί καλά καλά
 

DeletedUser

Guest
Υπενθυμίζω
Κι εγώ επίσης διοικώ
Κόσμος 8:Σχεδόν τερματισμένη με 16 Έλληνες και στην πρώτη-δεύτερη καλύτερη υπερσυμμαχία.έχουμε και μεγάλο οχυρό και μετονομασμένη κομητεία(greek country);)
Κόσμος 10:Χτίζω μόνος πόλη μέλος σε μία από της υπερσυμμαχίας αρκετοί Έλληνες μαζί με gmmo,jonnas,skoyps.Έχει 29000 πόντους αλλά γενικά ο 10 είναι ο πιο ζωντανός σέρβερ σε μάχες οχυρού.Κατά μέσο όρο 1 την ημέρα και δεν έχει προλάβει να αναπτυχθεί καλά καλά

Τι μας λες?
Ειδες προχθες στον 1 ελληνικο που ειχε καμια 10αρια μαχες?:eek:
Και στον 1 .νετ γινονται 4-5 μαχες καθε μερα κατα μεσο ορο :)
 

DeletedUser

Guest
δεν σημαινει οτι επειδη εγιναν 10 μαχες χθες γινονται συχνα.10 μαχες γινονται στις 6 εβδομαδες.
 

DeletedUser

Guest
δεν σημαινει οτι επειδη εγιναν 10 μαχες χθες γινονται συχνα.10 μαχες γινονται στις 6 εβδομαδες.

αλήθεια μου λες?πω πω κι εγώ που νόμιζα ότι επειδή έγιναν 10 μάχες γίνονται κάθε μέρα τόσες


για νέος κόσμος έχει πολλές μάχες
από τόσο νωρίς συγκρούονται...
 
Κορυφή