νεο item set

DeletedUser

Guest
Και επισης αλλο η σφεντονα του Χακμπερι κ αλλο το μαχαιρι του Μποουι....Το ιδιο ειναι?Αντε τη σφεντονα τη σφεντονα να τη βρεις στο εμποριο υστερα απο προσευχη με ευνοικα αποτελεσματα, πριμιουμ και αν συμβει εκλειψη ηλιου κ σεληνης την ιδια ωρα(λεμε τωρα...) τοτε μονο υπαρχει μια πιθανοτητα 0.01*10 στη μιον τεταρτη να βρει τη σφεντονα του χακεμπερι...που τις σκεφτηκα ολες αυτες τις μ******ες?:p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΟΣ Ο Alex 1996 ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΣΦΕΝΤΟΝΑ ΤΟΥ ΧΑΚΜΠΕΡΗ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΥΡΟΜΑΧΙΚΟΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ [ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΕΤΑΛΙΟ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΟΝΗΣ] ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ
 

DeletedUser

Guest
οι συνεποιες της προσευχης ειναι αγνωστες και δεν αποκαλυπτωνει.τα μεταλλια ειναι καθαρα διακοσμιτικα.ξερεις τι συμαινει αυτο;;;για τιποτα δεν εχεις αποδειξεις.εκτος αν αλλαξε κατι στην νεα εκδοση.
 

DeletedUser

Guest
οι συνεπειες της προσευχης δεν ειναι αγνωστες.απλα ορισμενες φορες αυξανει την τυχη σε καθε δουλεια.
 

DeletedUser

Guest
αυτο λες εσυ.και μια σημειωση : 1.υπαρχει δουλεια με πολλη περισσοτερη τυχη απο τα πυρομαχικα.
2.αυτο το μεταλλιο που ειπε καποιος δεν ειναι το καλυτερο.το καλυτερο προσευχης ειναι το 'επισκοπος'
 

DeletedUser

Guest
Καλα.Οτι πεις εσυ ρε.Δεν αποκαλυπτονται.Και ποιος σου ειπε πως αυτο το λεω μονο εγω?αμα θες αντε δοκιμασε.Και δνε ειπα εγω πως τα πυρομαχικα ειναι οτι καλυτερο για τυχη.Απλα αυτο εχω στη διαθεση μου προς το παρον.:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
εγώ πάντως βρήκα το μαξιλάρι από το εν λόγο set το βρήκα χτες από μεταφορά πυρομαχικών


p.s. all hail falegk τον δεύτερο πιο hated άνθρωπο στο west μετά τον greeniari
 

DeletedUser

Guest
Με 3 αντικείμενα το σετ του υπναρά δίνει 8% επαναφορά

63wpqs.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μπράβο ρε αστέρι

πάλι μας διαφώτισες ρε φοίνικα.μπράβο
 

DeletedUser

Guest
Απ'οτι εχω διαβασει, και με 2 προιοντα το ιδιο δινει....τι γινεται?:confused:

Για να μην κουραζεσαι Δημητρακη(ποτε ξυπνησες ρε?), με 2 αντικειμενα δινει 6% επεναφορα, και με τα 3 αντικειμενα δινει 8% επαναφορα...
Καταλαβες ή το θες πιο λιανα?:p:p:p
 

DeletedUser184

Guest
και στον αγγλικό σερβερ εχούν βρεί μέχρι 3..για να δούμε ποιος θα βρεί το 4ο..το σίγουρο είναι οτι θα δίνει επαναφορά..
 

DeletedUser

Guest
φοινικα εσυ που βρηκες 3 απο το σετ, τη επαναφορα εννοει?????:confused::confused::confused:
 

DeletedUser184

Guest
φοινικα εσυ που βρηκες 3 απο το σετ, τη επαναφορα εννοει?????:confused::confused::confused:

λογικά θα είναι ή για ύπνο ή για ζωή..ας μας πει καλύτερα κάποιος που γνωρίζει..επίσης να πω οτι δεν μπορείς να πουλήσεις το δοχείο νυχτός..
 
Κορυφή