νεο item set

DeletedUser

Guest
ααααααααα.συγνωμη,δεν το ειχα καταλαβει:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Phoinika βαλε πιτζαμες και ελα να σε λιποθυμησω για να δεις κα ιεσυ αν θα φουλαρει η ζωη και η ενεργεια πριν το 8ωρο και να ποσταρω και εγω το screenshot να καυχιεμαι. :p

Παντως για να δειτε αν οντως βοηθαει στον υπνο οποιος εχει καποια αντικειμενα ας κανει μια λιποθυμια (απο αποστολη η μονομαχιες) για να πανε ολα στο 0 και α δουμε αν θα γεμισουν γρηγοροτερα απο το 8ωρο.

Α και κατι αλλο το σετ ειναι μουφα.Αν πρεπει να βγαλω το καπελο που μου δινει 10 πονοτους υγειας για να βαλω το σκουφι τι να το κανω...αφου και παλι δεν θα με γεμισει φουλ...
 

DeletedUser

Guest
κανεις μεγαλο λαθος....:eek:
με 2 αντικειμενα του σετ παιρνεις μπονους +6 αναπληρωση...με 3 παιρνεις μαλλον κατι παραπανω αναπληρωση...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

τωρα που το βλεπω εσυ κανεις λαθος.στο the west beta ο παιχτης Distored Elk εχει 3 αντικειμενα του σετ και κανενα απολυτος μπονους.
 

DeletedUser

Guest
τωρα που το βλεπω εσυ κανεις λαθος.στο the west beta ο παιχτης distored elk εχει 3 αντικειμενα του σετ και κανενα απολυτος μπονους.

εμμμ... πως να στο πω...;
δεν μπορεις να βλεπεις τα μπονους που δινει το σετ αμα το φοραει ο αλλος!!! δεν ξερω γιατι!!! απλα δεν μπορεις! κι γι αυτο δεν βλεπεις τι μπονους του δινει! μονο αυτος ξερει!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
και παλι αυτο που ειπε δεν ισχιει γιατι ειπε να φορεσει καποιος τα αντικειμενα για να δουμε το μπονους.
 

DeletedUser

Guest
Πριν λίγο είδα 1 παίχτη στον 1 που είχε το μαξιλάρι.Είναι όπλο που κάνει 0-1 ζημιά:cool:
 

DeletedUser

Guest
και παλι αυτο που ειπε δεν ισχιει γιατι ειπε να φορεσει καποιος τα αντικειμενα για να δουμε το μπονους.

τοτε γιατι οταν το φορεσε ο ********* του εγραψε οτι διννει 6% επαναφορα;;;;
 

DeletedUser

Guest
διοτι του ανηκαν αυτα τα ρουχα για αυτο.πως να στο πω απλα.οταν ενας παιχτης εχει τουλαχιστον 2 αο τα ρουχα ξκαποιου σετ και τα φορεσει αν πατησει πανω τους θα μπορει να δει το μπονους.αν ομως παει αλλος κατα λαθος ή δεν ξερω και εγω γιατι στο προφιλ αυτου του παιχτη τοτε θα βλεπει τα ρουχα σαν απλα ρουχα.δεν θα μπορει να δει το μπονους.
 

DeletedUser

Guest
Πριν λίγο είδα 1 παίχτη στον 1 που είχε το μαξιλάρι.Είναι όπλο που κάνει 0-1 ζημιά:cool:

ελα??:eek:
αληθεια????:rolleyes:
μ' αρεσει που το λες κιολας σαν να εκανες μια ιστορικη ανακαληψη που θα το θυμουνται και οι νεοι παιχτες σε 10 χρονια! ηταν ο ροταξ μαξ και ανακαλειψε πως το μαξιλαρι ειναι οπλο που κανει 0-1 ζημια!!:p
 

DeletedUser

Guest
υπναρας

εργασια φλογοβολο
ο jessie στον κοσμο 1
121wqh4.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μπραβω παιδια αλλα με βοηθατε να βρω κανενα κοματι λιγο βοηθεια εχει κανεισ να μου πρτεινει τιποτα?
 

DeletedUser184

Guest
κάνε δουλείες με τύχη πάνω απο 64% και ισως βρείς κάτι..
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε μονο ματαφορα πυρομαχικων εχω καλη για τυχη παντωσ λεσ να κανει και τηανκσ
 

DeletedUser

Guest
:eek:Εγώ πάλι πιστεύω πως παίζουν και σημαντικό ρόλο το premium και οι πόντοι εργασίας σε κάθε δουλεία αντίστοιχα αγαπητέ maniac 12.
 

DeletedUser

Guest
ναι?
δηλαδη στο εμποριο που εχει 25 τυχη με πρεμιουμ θα μπορω να βρω και το μαχαιρι του Μπογουι, ε; Τοτε τι καθομαι και κανω πωληση οπλων;:eek::eek::rolleyes::p
 

DeletedUser

Guest
Δεν εννοω αυτο.Απλα στη συγκεκριμενη φαση αυτο που λεει ο maniac 12 δεν ισχυει.Και αν εχεις αρκετους ποντους εργασιας στο εμποριο,premium,και αν εισαι τυχοδιωκττης εσυ λες οτι δε θα το βρεις???Και δεν ειπα πως δεν παιζει ρολο η τυχη της καθε δουλειας.Ακους εκει εμποριο αντι για πωληση οπλων :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
δεν εννοω αυτο.απλα στη συγκεκριμενη φαση αυτο που λεει ο maniac 12 δεν ισχυει.και αν εχεις αρκετους ποντους εργασιας στο εμποριο,premium,και αν εισαι τυχοδιωκττης εσυ λες οτι δε θα το βρεις???και δεν ειπα πως δεν παιζει ρολο η τυχη της καθε δουλειας.ακους εκει εμποριο αντι για πωληση οπλων :eek::eek::eek:

τιιιιιιιιιιιι???
τρελαθηκες;;;;;
μαχαιρι του μοουι απο εμποριο;;;
καλα θα παω στο γκρεμο εδω διπλα να τερματισω την ζωη μου ετσι και δω οτι καποιος βρηκε το μαχαιρι απο το εμποριο!!!!
 

DeletedUser

Guest
Αφου ο satanman,ενα παιδι απο κοσμο 2 με 2 ποντους εργασιας βρηκε του huckeberry τη σφεντονα(χωρις premium)για φαντασου!:cool:
 
Κορυφή