νεες αποστολες..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2677
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    αυγα

DeletedUser

Guest
ρε φιλε κανε την αποστολη με την πολη φαντασμα κ μετα πας ανατολη κλικαρε και θα δεις να στο ζηταει!
 

DeletedUser3473

Guest
καταρχην τι φωναζεις....δεν προλαβαινεις....
εμεις φταιμε που κοιμουσουν??? :cool:
 

DeletedUser

Guest
λοιπον φιλε (και ολοι οι αλλοι που το εχουν απορια-noobs),
για να τελειωνουμε.πας στην πολη φαντασμα πανο αριστερα στην γωνια για το πρωτο.μετα πας στο τριτο κουτακι απο πανω δεξια για το δευτερο και για το τριτο πας στο 2 ή 3 κουτακι απο πανω απο τα αριστερα!


για το πρωτο ειναι η πολη φαντασμα και για τα αλλα δυο ειναι δοτες(με ασπρο κυκλο)...

ελπιζω να εγινα κατανοητος.
 

DeletedUser3328

Guest
:pατυχε

εγω βρηκα 5 μπριζολες μονο σε 3 διωρα και εκπλαγηκα κι ο ιδιος γτ οταν εκανα την αποστολη που σου δινει 7 μερες αυτοματισμο εκανα 100 διωρα να βρω τις καταραμενες τις μπριζολες!:cool::eek:

χαλασα 15 γιουρο σε premium την εχουμε και την αυριανη μερα?:)
 

DeletedUser315

Guest
πρέπει να ναι και για σήμερα τετάρτη οι αποστολές
 

DeletedUser315

Guest
joahna τωρα και σε νεα έκδοση uhu logo stick
κολλάει θεματα τοπικ ποστ στο αψε σβήσε
 

DeletedUser

Guest
joahna τωρα και σε νεα έκδοση uhu logo stick
κολλάει θεματα τοπικ ποστ στο αψε σβήσε

υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

δεν θα υπάρχουν ενα σωρό θέματα με το ίδιο περιεχόμενο και μιας και τις αποστολες του πάσχα τις συζητάμε εδώ μεταφέρθηκαν τα ποστ εδώ. ίσως θα έπρεπε την αποφυγή αναζήτησης πλέον να την χρεώνω με δεκαράκι..
 

DeletedUser3328

Guest
παιδια εγω πηρα πριν λιγο το ''rotten eggs'' στον αγγλικο κοσμο 1,ενω εχει περασει η ημερομηνια που ακουγοταν(07/04/10),αλλα εδω στο κοσμο4 που μου ειχε μεινει να το παρω μου εξαφανισε την αποστολη με τα ξυλα του ινδιανου,την οποια δεν ειχα τελειωσει και μου αφησε τις υπολοιπες:confused::confused:
 
Κορυφή