νεες αποστολες..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2677
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    αυγα

DeletedUser2677

Guest
παιδια,ο σεριφης εβγαλε νεα αποστολη..

Paladin (Προσφορά εργασίας)

Σερίφης John Fitzburn: Vayia! Καλά έκανες και εμφανίστηκες πάλι. Ο στρατάρχης μου έδωσε μερικές νέες δουλειές για αυτήν την περιοχή. Ίσως να ενδιαφέρεσαι. Υπόδειξη: Αν ολοκληρώσεις αυτήν την αποστολή, χάνεις την τωρινή σου κατηγορία χαρακτήρα και παίρνεις νέο.

καμια ιδεα για το τι ειναι αυτο??
την εκανε καποιος να μας πει??
 

DeletedUser2824

Guest
λες να το κανω κ3? το χρειαζομαι γιατι με τον εργατη δεν την παλευω! τι λετε? ας ειμαι το θυμα.
 

DeletedUser2677

Guest
λες να το κανω κ3? το χρειαζομαι γιατι με τον εργατη δεν την παλευω! τι λετε? ας ειμαι το θυμα.


κ δεν την κανεις??
αμα παιζει να αλλαζεις χαρακτηρα κ δεν σε νοιαζει καντη..
 

DeletedUser2824

Guest
εχει συνεχεια γκαις:
Paladin (Δύναμη της αρκούδας)
Σερίφης John Fitzburn: Χρειάζεσαι πολύ δύναμη για τη νέα σου δουλειά... Νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα να εξασκηθείς λιγάκι πριν! Πάρε το τσεκούρι που είναι έξω από το σπίτι και κόψε μερικά ξύλα. Έτσι θα αποκτήσεις τη δύναμη που χρειάζεσαι.

Χρειάζεται:Ανταμοιβή:
Κόψιμο δέντρων (1 ώρα)
+ 50 πόντοι εμπειρίας
 

DeletedUser2677

Guest
η πρωτη τιποτα δεν κανει???
πρωταπριλιατικο αστειακι??
 

DeletedUser2677

Guest
Απρίλιος (Η επισκευή)

ζηταει ενα σφυρι κ δινει 100 xp η πρωτη..

Απρίλιος (Σκεπασμένο βαγόνι)

ζηταει επισκευη καλυμενου βαγονιου 3 ωρες κ δινει 150 xp..

αυτα ως τωρα..
 

DeletedUser2824

Guest
ρε 'συ δεν αξιζει η αποστολη του σεριφη! γιατι αν εχεις τελειωσει τις αποστολες του εργατη, τι θα κανεις τα σφυρια, τα μαδερια και τα γαλλικα κλειδια -.-???
 

DeletedUser2677

Guest
ρε 'συ δεν αξιζει η αποστολη του σεριφη! γιατι αν εχεις τελειωσει τις αποστολες του εργατη, τι θα κανεις τα σφυρια, τα μαδερια και τα γαλλικα κλειδια -.-???


τα κρατας για ενθυμιο..
ξερω 'γω?
κατσε να δουμε τι θα βγαλει μετα..
 

DeletedUser3497

Guest
η τελευταία του απριλίου θα είναι αυτή που λέει και στα στατς αφού οι άλλες δύο ήταν ίδιες...
 

DeletedUser3497

Guest
Ναι 3 είναι. Η τελευταία ζητάει κατασκευή αρδευτικού συστήματος για 9 ώρες και σου δίνει 300$ και 1 skill point για κατασκευή.

Τα weststats είχαν πρόβλημα χθες όλη μέρα και έφτιαξαν αργά το βράδυ. Και σήμερα όμως την πάλευαν δεν την πάλευαν
 

DeletedUser2677

Guest
ερωτηση:
αυτη η αποστολη με τα αυγα ποια ειναι??
θα μπει?
 

DeletedUser315

Guest
Ναι 3 είναι. Η τελευταία ζητάει κατασκευή αρδευτικού συστήματος για 9 ώρες και σου δίνει 300$ και 1 skill point για κατασκευή.

Τα weststats είχαν πρόβλημα χθες όλη μέρα και έφτιαξαν αργά το βράδυ. Και σήμερα όμως την πάλευαν δεν την πάλευαν

αυτη ειναι περσινή
 

DeletedUser3473

Guest
με το που μπηκε ο απριλης βγηκαν 2 σετ με αποστολες,
το ενα ειναι αυτο που εχει και το στατς με τις 3 αποστολες που ζηταει
το σφηρι στην πρωτη!
το αλλο σετ (που πιθανος ειναι μουφα) ειναι απ τον σεριφη παλι:

1η) Paladin (Προσφορά εργασίας)

Σερίφης John Fitzburn: **ougk**! Καλά έκανες και εμφανίστηκες πάλι. Ο στρατάρχης μου έδωσε μερικές νέες δουλειές για αυτήν την περιοχή. Ίσως να ενδιαφέρεσαι. Υπόδειξη: Αν ολοκληρώσεις αυτήν την αποστολή, χάνεις την τωρινή σου κατηγορία χαρακτήρα και παίρνεις νέο.

Έχει ήδη ολοκληρώσει αυτήν την αποστολή.

Paladin (Προσφορά εργασίας)
Σερίφης John Fitzburn: Αλλά προτού ξεκινήσεις τη νέα σου δουλειά πρέπει να εξασκηθείς λίγο

δεν ζηταει τιποτα δεν δινει τιποτα

2η)Paladin (Δύναμη της αρκούδας)

Σερίφης John Fitzburn: Χρειάζεσαι πολύ δύναμη για τη νέα σου δουλειά... Νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα να εξασκηθείς λιγάκι πριν! Πάρε το τσεκούρι που είναι έξω από το σπίτι και κόψε μερικά ξύλα. Έτσι θα αποκτήσεις τη δύναμη που χρειάζεσαι.

ζηταει μια ωρα κοψιμο δεντρων δινει 50 χπ

σε μιση ωρα θα ξερω τι γινετε μετα.... :p
 
Κορυφή