μαχη οχυρου dead man - mexico

  • Δημιουργός θέματος Scocco93
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μπορει να γραφει κεφαλαια και να γινονται αυτοματα μικρα και να μην χρειαζονται τονοι.

ε τότε να μην κρίνει την ορθογραφία των άλλον και μάλιστα μην χώνει την μύτη του εκεί που δεν τον σπέρνει

εγώ δεν έχω κριτικάρει ποτέ κανέναν για τους τόνους λάθη όλοι κάνουμε
 

DeletedUser

Guest
με το να μην βαλεις τονους δεν ειναι κατι κακο αλλα να εχεις 9999999999999999999 ορθογραφικα λαθη
μεχρι και ενα πρωτακι τα ξερει αυτα
 

DeletedUser

Guest
με το να μην βαλεις τονους δεν ειναι κατι κακο αλλα να εχεις 9999999999999999999 ορθογραφικα λαθη
μεχρι και ενα πρωτακι τα ξερει αυτα

βρες μου τα 9999999999999999999 λάθη εγώ μονό το κάποιος ότι το έγραψα καπιος βρήκα
20 λάθη θέλω να μου βρεις αφού έκανα 9999999999999999999 τα 20 είναι εύκολα
 

DeletedUser

Guest
το 99999999999 το ειπα επειδη τα λαθη σου ειναι παρα πολλα
σε καθε προταση παντως εχεις απο ενα σιγουρα
 

DeletedUser

Guest
Γλώσσα και γραμματική
Δεν επιτρέπετε ο σχολιασμός της γλώσσας και γραμματικής ενός άλλου παίκτη. Αν ή γλώσσα/γραμματική ενός παίκτη είναι τόσο λανθασμένη που δεν μπορείς να καταλάβεις τι γράφει επικοινώνησε με έναν moderator.

διαβασε πρωτα τους κανονες του φορουμ και μετα μιλα
 

DeletedUser

Guest
επειδη δεν επιτρεπεται ο σχολιασμος δεν μπορω να σου πω τα λαθη σου απλα ειπα οτι εχεις λαθη
λυπαμαι αλλα δεν μπορω να σε διορθωσω για να γινεις καλυτερος
 

DeletedUser

Guest
εγω θελω να σταματησω γιατι γινεσαι ρεζιλι αλλα δεν με αφηνεις
 

DeletedUser

Guest
επειδη δεν επιτρεπεται ο σχολιασμος δεν μπορω να σου πω τα λαθη σου απλα ειπα οτι εχεις λαθη
λυπαμαι αλλα δεν μπορω να σε διορθωσω για να γινεις καλυτερος

όχι με το τρόπο που έκανες

μάθε πρώτα ορθογραφία
 

DeletedUser

Guest
εγω θελω να σταματησω γιατι γινεσαι ρεζιλι αλλα δεν με αφηνεις

εγώ γίνομαι ρεζίλι? σας είπα καθαρά ότι έχω νευρά και το ότι ο άλλος είπε μαντουκος με έκανε να νομίζω ότι ήθελε να πει ο μαντούκος

υπήρχαν 3ς πιθανότητες εγώ θεώρησα την πρώτη σωστή

αν έγραφε σωστά τα κείμενά του δεν θα γινοταν γινόταν όλο αυτό το μπέρδεμα (και αν δεν είχα νευρά) εξαετίας ατόμων δεν λέω ποιους του φόρουμ
 

DeletedUser

Guest
γιατι αραγε μονο εσυ μπερδευεσαι και κανεις αλλος δεν ειχε μπερδευτει και ολοι καταλαβαν τι ηθελε να πει ????

μαλλον το θεμα πρεπει να κλειδωθει γιατι ο κυριος μαντουκος δεν σταματαει
 

DeletedUser

Guest
γιατι αραγε μονο εσυ μπερδευεσαι και κανεις αλλος δεν ειχε μπερδευτει και ολοι καταλαβαν τι ηθελε να πει ????

μαλλον το θεμα πρεπει να κλειδωθει γιατι ο κυριος μαντουκος δεν σταματαει

εγώ δεν σταματάω

καταρχάς εσένα τι σε νοιάζει?
 

DeletedUser

Guest
καλα φτανει τελος!και αφου τελειωσε η μαχη που ειναι το κυριως θεμα ισως πρεπει να κλειδωθει
 

DeletedUser

Guest
επειδή και εγώ έχω νεύρα :mad: ενώ δεν βρίζω για εσένα θα κάνω μια εξαίρεση :eek:

άκου ρε παρτάλι είπα μαντούκος γιατί απάντησα σε αυτό σου το post:

Ο/Η super-mantoukos έγραψε:
ρε Anub1σ έχω πάθει το ίδιο ειχα βγάλει ανακοίνωσή ο αρχηγός της πόλης στο φόρουμ με μεγαλα γράμματα να αμυνθούμε και εγώ μπερδεύτηκα και πάτησα επίθεση και μάλιστα δεν έφυγα άλλα έκατσα και έσκασα 2000 dmg και λιποθύμησα 3 άτομα αυτό ήταν 800 χρ+ (άλλα ήταν έκδοσή 1.20)
δεν με καταδίκασαν οι fg ως κατάσκοπο (μπορεί γιατί συνείσφερα πάρα πολύ)

αν είσαι τόσο noob και δεν το κατάλαβες δεν σου φταίει κανενας.Ti σόι τσουτσέκι παριστάνεις τώρα?έχεις πρήξει τα παιδιά από το πρωί σε έχουμε βαρεθεί πλέον ξεκολλα και πήγαινε να πρήξεις κάποιον άλλον με έφερες στο αμήν
 

DeletedUser

Guest
επειδή και εγώ έχω νεύρα :mad: ενώ δεν βρίζω για εσένα θα κάνω μια εξαίρεση :eek:

άκου ρε παρτάλι είπα μαντούκος γιατί απάντησα σε αυτό σου το post:



αν είσαι τόσο noob και δεν το κατάλαβες δεν σου φταίει κανενας.ti σόι τσουτσέκι παριστάνεις τώρα?έχεις πρήξει τα παιδιά από το πρωί σε έχουμε βαρεθεί πλέον ξεκολλα και πήγαινε να πρήξεις κάποιον άλλον με έφερες στο αμήν

ρε εγώ τα έχω πρήξει εσύ απαντάς σε ληγμένα ποστ
ε παρτάλι είπα μαντούκος

ναι το ξέρω άλλα όμως και δεν έβαλες κώμα και δεν είπες μαντουκο άρα ενώ μιλούσες για τον άλλο εγώ και κάποιοι άλλοι κατάλαβαν οτι μιλούσες για εμενα μεχρι να το ξεκαθαρίσεις

εγώ παραδέχτηκα το λάθος μου εσύ ακόμα να το παραδεχθείς!
και βρίζεις κιόλας


θα το ξαναπώ αν το καταλάβεις το καταλαβες

.μαντούκος αυτός που ηρ8ε σε εμάς (έτσι είπες που δεν στέκει τέτοια πρόταση συντακτικά)

άρα υπάρχουν 3ς πιθανές απαντήσεις που αν ήθελες να πεις

1.ο μαντούκος αυτός που ηρ8ε σε εμάς
2.μαντούκο, αυτός που ήρθε σε εμάς (θα έβαζε και κώμα κανονικά )
3.η είσαι χαζός και δεν ξέρεις τι γράφεις

λογικό είναι και αφού δεν έκανες και παράθεσή για το που μιλάς να μου ερθει στο μιαλο η πρωτη περίπτωση

και εσύ αν έχει όντος νευρά αυτό θα σκευτωσουν στην θέση μου

παρακαλώ κάποιος μοντ να κλειδώσει το θέμα

σήμερα αυτο το θεμα το ξέθαψες 2 φορές άρα δεν ειμαι εγώ ο πρηχτης που σπάω τα νευρά άλλα καθαρότατα εσύ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δν σας καταλαβαινω γτ δεν τα γραφετε σε πμ;)
 

DeletedUser

Guest
τετοιο spam απο τοτε π ειμαι μελος εν εχω ξαναδει...:rolleyes::rolleyes:τεσπα δεν συνεχιζω...
 

DeletedUser

Guest
mantouke ωραία θα σου κάνω την χάρη και θα σου πω ναι (όπως με τους τρελούς ένα πράγμα),αλλα σκέψου κάτι στο παιχνίδι ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΑΝ ΜΑΝΤΟΥΚΟΣ,άρα είναι αδύνατον να έλεγα για εσένα,και επίσης από την στιγμή που απάνταγα σε εσένα θα έλεγα εσύ mantouke είχες πάει,δεν θα έλεγα <<μαντούκος αυτος έκανε 2 χτυπήματα>> δεν θέλει πολύ μυαλό....
 

DeletedUser

Guest
mantouke ωραία θα σου κάνω την χάρη και θα σου πω ναι (όπως με τους τρελούς ένα πράγμα),αλλα σκέψου κάτι στο παιχνίδι δεν παιζεισ σαν μαντουκοσ,άρα είναι αδύνατον να έλεγα για εσένα,και επίσης από την στιγμή που απάνταγα σε εσένα θα έλεγα εσύ mantouke είχες πάει,δεν θα έλεγα <<μαντούκος αυτος έκανε 2 χτυπήματα>> δεν θέλει πολύ μυαλό....

ναι μονο που το
<<μαντούκος αυτος έκανε 2 χτυπήματα>> δεν ειναι σωστο!

το σωστο θα ηταν να ελεγες
μαντουκο , αυτος έκανε 2 χτυπήματα>>

αυτο επρεπε να πεις και εγω νομιζα οτι ενοεουσες
ο μαντουκος , αυτος έκανε 2 χτυπήματα>>

δεν εχουν μεγαλη διαφορα αρα καθενες μπορει αν νομσει το οποιδηποτε
 
Κορυφή