μαχη οχυρου dead man - mexico

  • Δημιουργός θέματος Scocco93
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
.μαντούκος αυτός που ηρ8ε σε εμάς όμως έκανε 3 χτυπήματα όλα και όλα και εκεί που ήταν πίστεψε με δεν βοη8ησε ;)



για χτες λεω boy

πρέπει να κοιταχτείς σε οφθαλμίατρο
έκανα 10 χτυπήματα, 1932ζημια, α και μια λιποθυμία κατατάλα δεν συνείσφερα καθόλου


βασικά μονό 4ς επιτιθέμενοι έκανα περισσότερο dmg άπο έμενα
έλεος ρε παιδια

εντιτ: μπορούν να το επιβεβαιόσουν 252 ατομα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πρέπει να κοιταχτείς σε οφθαλμίατρο
έκανα 10 χτυπήματα, 1932ζημια, α και μια λιποθυμία κατατάλα δεν συνείσφερα καθόλου

πας καλά στα μυαλά σου δεν λέω για εσένα αλλα για τον κατάσκοπο που μας έβαλαν οι ccp μάλλον πρέπει να πας εσύ να κανεις μάθημα κατανόησης κειμένου
 

DeletedUser

Guest
εμ έτσι όπως το ενοεισες δεν καταλαβα
έκανε 2 χτυπήματα 178 ζημιά
έτσι και αλλιώς να πας για οφθαλμίατρο γτ έκανε 2


είπες μαντουκος όχι μαντούκο δεν λες ποτε στον αλλον γιώργος έλα
ελεος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε μαντουκε ηρεμησε λιγο εσυ εκανες λαθος παραδεξου το βλεπω τοση ωρα και γελαω ανοιξατε θεμα για το ποσο εκανε ο κατασκοπος και εσυ νομιζες οτι ελεγε για σενα

αντε να πω μπραβο μαντουκε εσυ ησουν τιμιος κατασκοπος μαλλον αυτο ηθελες να ακουσεις
 

DeletedUser

Guest
όχι δεν ειμουν τίμιος βασικά δεν είμουν κατασκοπος
και επίσης ο άλλος ενώ ενούσε τον άλλον και φαινόταν εγώ μπερδεύτηκα άπο μια λεπτομερια έβαλε: (ς) είναι σαν να έλεγε ο μαντούκος

αν μιλούσε σε εμένα θα έλεγε μαντουκο η μαντουκε αυτό με μπέρδεψε
 

DeletedUser

Guest
ρε μαντουκε πρεπει να εχεις καποιο προβληματακι γιατι μας λες οτι και εδω τα μπερδεψες τα ειχες μπερδεψει και με τον αι-βασιλη

ετσι συνεχισε βλεπω τα ποστ σου και γελαω
 

DeletedUser

Guest
εδω μπερδεύτηκα και το παραδέχομαι για τον αι βασιλη δεν μπερδεύτηκα είχα πει της θρησκείας και ακόμα να το καταλάβουν καπιοι

καταρχάς μην πάμε στα παλαιά

και επίσης ο άλλος είπε 3 ενώ ο εχθρός έκανε 2

εντιτ:
επίσης τολη πρέπει και εσυ αν εχει καπιο προβληματάκι γιατι σου λεω καθαρα τον λογο που μπερδεύτηκα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλα το αν ηταν κατασκοπος το δειχνει ο σχηματισμος της αμυνας οπως ειπα..εξαλλου μπατε σκυλοι αλεστε ησασταν 30 εδω 30 10 αλλου...το θεμα ειναι πως με κατασκοπο ή χωρις,με σερβιετες ή χωρις σερβιετες πηγατε ολοι για νανακια.:d
 

DeletedUser

Guest
ναι όντως είχαμε λάθος σχηματισμό και θα γινόταν να σας νικήσουμε μονό αν είχαμε chat όλοι και αν είχαμε άπο την αρχή σχεδιάσει σωστη επίθεση
 

DeletedUser

Guest
ναι όντως είχαμε λάθος σχηματισμό και θα γινόταν να σας νικήσουμε μονό αν είχαμε chat όλοι και αν είχαμε άπο την αρχή σχεδιάσει σωστη επίθεση

η επιθεση ειχε σχεδιαστει πολυ καλα.απλα το να νικησεις αυτον τον σχηματισμο της αμυνας (ολοι στο κεντρο) ειναι σχεδον αδυνατον.
 

DeletedUser

Guest
η επιθεση ειχε σχεδιαστει πολυ καλα.απλα το να νικησεις αυτον τον σχηματισμο της αμυνας (ολοι στο κεντρο) ειναι σχεδον αδυνατον.
εχτος αν και εδω εχω μερδευτει:cool::p:p:p
Οχι οτι ειναι κακη n00bικη τακτικη,αλλα δεν προσφερει θεαμα.

καταρχάς ναι νικιέτε άλλα πρέπει να κάνεις κάτι που αν υπάρχουν άνεργοι επιτιθέμενοι δεν γίνετε
να πως:
αλλά και αυτό αν η άμυνα είναι σωστή πάλι μπορεί να εξουδετερώση την επίθεση
 

DeletedUser

Guest
γενικα οι επιτηθεμενοι εχουν μειωνεκτημα και αυτο ειναι το λογικο!!!
μπαινει στη μεση και το μπονους αν εχεις χτισει το οχυρο!
 

DeletedUser

Guest
εχτος αν και εδω εχω μερδευτει:cool::p:p:p


καταρχάς ναι νικιέτε άλλα πρέπει να κάνεις κάτι που αν υπάρχουν άνεργοι επιτιθέμενοι δεν γίνετε
να πως:
αλλά και αυτό αν η άμυνα είναι σωστή πάλι μπορεί να εξουδετερώση την επίθεση

ρε μαντουκε ο παλουκι λεει για την τακτικη του ολοι μεσα στο οχυρο και κανενας στα τειχη αυτο που εδειξες ειναι αλλη τακτικη

τελικα καποιες στιγμες τα χανεις .............
 

DeletedUser

Guest
ναι λένε ότι η νέα έκδοση θα δώσει πλεονεκτηματα στους επιτηθεμενους!
ναι άλλα θα βάλει και πλεονεκτηματα στους αμυνόμενος αυτό είναι άδικο

επίσης τωρα όταν καπιος ουδέτερος πάει σε μάχη συνήθως θα διαλέξει άμυνα και έτσι είναι άλλο πλεονέκτημα της άμυνας και αυτό θα το κάνει γτ έχει πιο πολλές ελπίδες νίκης άρα μπορεί και αντικείμενο

ρε μαντουκε ο παλουκι λεει για την τακτικη του ολοι μεσα στο οχυρο και κανενας στα τειχη αυτο που εδειξες ειναι αλλη τακτικη

τελικα καποιες στιγμες τα χανεις .............

μονό που αν είδες την χτεσινή μάχη έτσι οπός είναι στημένοι στο βίντεο ήταν και χτες !

η τακτική που να νικάς όταν ειναι όλοι μέσα (αντί Turtling για τους επιτεθεμενουε.) ειναι αυτη άπλα στο συγκεκριμένο βίντεο δεν έχουν οι αμυνόμενοι την τακτική Turtling

εντιτ:
είχαμε σχεδιάσει την επιθεση γτ νομίζαμε ότι οι αμυνόμενοι θα χρησιμοποιήσουν την Turtling αλλά δεν την χρεισημοποιησαν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
φιλε τελικά θες εσύ οφθαλμίατρο χτες ήταν όλοι στο κέντρο εκτος από μερικούς που βγήκαν έξω οι πιο πολλοί ήταν στο κέντρο.επίσης εγώ πριν σου έγραψα μαντούκος γιατί έτσι σε λένε και δεν στο άλλαξα σε mantouke.και όσο για το νούμερο 3 ήθελα απλά να δείξω πως έκανε λίγα δεν ήθελα να αναφέρω ακριβώς ποσα έκανε γιατί δεν το θυμόμουν αν προσπαθείς από τις λεπτομέρειες να δείξεις πως σου κόβει προς το παρόν έχει γίνει το αντίθετο μάλλον για noob σε περνάνε οι πιο πολλοί ;)
 

DeletedUser

Guest
φιλε τελικά θες εσύ οφθαλμίατρο χτες ήταν όλοι στο κέντρο εκτος από μερικούς που βγήκαν έξω οι πιο πολλοί ήταν στο κέντρο.επίσης εγώ πριν σου έγραψα μαντούκος γιατί έτσι σε λένε και δεν στο άλλαξα σε mantouke.και όσο για το νούμερο 3 ήθελα απλά να δείξω πως έκανε λίγα δεν ήθελα να αναφέρω ακριβώς ποσα έκανε γιατί δεν το θυμόμουν αν προσπαθείς από τις λεπτομέρειες να δείξεις πως σου κόβει προς το παρόν έχει γίνει το αντίθετο μάλλον για noob σε περνάνε οι πιο πολλοί ;)

αντε να μάθεις κλητική και μην μου πεις έχει καταργηθεί και δεν το παίζω εγώ έξυπνος αλλά εσύ
έχουμε αλλάξει θέμα και εσυ ακόμα εκει κολλημένος

το ότι δεν ξέρεις να μιλάς δεν συμενει ότι όλοι πρέπει να σε καταλαβενουμε
κάποιος θα κάνει το λάθος

ναι και εγω ηθελα να δειξω... ασε μας ρε φιλε
το οτι εκανα λαθος εγώ δεν συμένει οτι εσύ είσαι απόλυτα σωστος


.μαντούκος αυτός που ηρ8ε σε εμάς

φιλε οταν καπιος πει κατι τετοιο επαρχουν 3ς πιθανότητες
να ήθελε να πει :

1.ο μαντούκος αυτός που ηρ8ε σε εμάς
2.μαντούκο, αυτός που ηρ8ε σε εμάς (θα έβαζε και κώμα κανονικά )
3.η είναι χαζός και δεν ξέρει τι γράφει

φυσικά μου ήρθε στο μυαλό η πρώτη πιθανότητα και απάντησα πριν σκεφτώ τις άλλες 2 ενώ ήταν η 2η (λόγω νευρών που έχω τελαιφτέα)
ωραία ικανοποιηθηκες τρ η θα βρεις και άλλα να μου πεις



και το πως ηταν χτες επειδή μπήκαν πολλά άτομα και (κάποιοι βγήκαν) οι μισοί ήταν στο τείχος και οι άλλοι μισοί μέσα. άντε το 1/3 ήταν στον τειχο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε μαντουκε η κλητικη σε μαρανε μαθε πρωτα ορθογραφια εσυ ..........
 
Κορυφή