κοσμος 8 και 9

DeletedUser

Guest
λέω και εγώ να μπω στο 9
γιατί στη 7 υπάρχει σέρφερ και ο δικός μου είναι serfergr
--------------------------
 

DeletedUser

Guest
και στον άλλο θα σου λέει πως υπάρχει gt δη χρειάζεται να κανεις καινούργιο account για καινούργιο κόσμο. Δλδ μπορείς να μπεις σε όλους τους κόσμους με το ίδιο account
 

DeletedUser

Guest
παιδεια πρεπει να επιλεξουμε εναν απο τους διο νομιζω!
 

DeletedUser

Guest
ναι ,το λέει και η ανακοίνωση αυτό άμα την δεις
 

DeletedUser

Guest
στον 7 στον ξενο εχουμε πολη το 60% εληνες και το 40% ξενεοι και ειμαστε 5οι πειρπου, ανεβνουμ 4οι και ξανακατεβενουμε :p. και αυτη DALTONS CITy λεγετε. ΝΑ φτιαξουμε στον 8 η στον 9 μια μον ελλνικη. Οπως στον 5 υπαρχουν γυρω στις 5-6 πολεις που αποτελουν την OTOMAN EMPIRE και ειναι ατ αγαπημενα μου θυματα/
 

DeletedUser

Guest
παιδια ειμαι στον αγγλικο και στουσ 7 με ονομα oveliks σε ολα ειμαι πανς απο 21 level
στον 2 εχω δικια μου πολη (greek soyblaki) και ειμαι μονοσ μου εκει θελετε να τουσ πατησουμαι. και να μπαινουμαι με ελληνικα ονοματα
και μια πρωταση για οσουσ παιζουν σε διεθνη σερβερ στην πολη τουσ η στον χαρκτηρα τουσ να γραφουν macedonia is greek
αυτα τα ολιγα
 

DeletedUser

Guest
Δν ειναι Macedonia ειναι Makedonia (και πολυ τους ειναι).

Εγω στον 7 ειμαι στην Domination με το ονομα xSkullbusterx
 

DeletedUser

Guest
Εχω αρχισει εδω και 2 μερες στον 7,εχει κανεις πολη ή ακαδημια να με βαλει (ετσι για αρχη) ονομαζομαι TheGreekBuilder (και καταλαβαινετε απο τον ονομα οτι θα γινω εργατης.)
Θα αρχισω στον 9 την τριτη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω ειμαι στον 7 TROOPERASgr ! Οσο για αυτην την ιδεα με το να φτιαξουμε μια πολη στον 9 λεει και μαλιστα πολυ αρκει να θελουν ολοι!
 

DeletedUser

Guest
αν ειναι να συννενοηθουμε νε φτιαξουμε συμμαχια με 2-3 πολεις ελληνικες στον 9.
 

DeletedUser

Guest
εγω ειμαι στον 7 TROOPERASgr ! Οσο για αυτην την ιδεα με το να φτιαξουμε μια πολη στον 9 λεει και μαλιστα πολυ αρκει να θελουν ολοι!
εχει ανοικση ο 8 ειμαι σε ολουσ με το ονομα oveliks οπιοσ θελη μου στελνη μυνημα και τον καλοσοριζω
 
Κορυφή