κοσμος 8 και 9

DeletedUser

Guest
We will be starting World 8 and World 9 next week.

World 8 will start some time after 3pm server time on Monday the 9th of March.

World 9 will start some time after 3pm server time on Tuesday the 10th of March.

Aυτοι ειναι οι νεοι διο κοσμοι του αγγλικου σερβερ εδω θα γινει τιποτα ????:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
ναι ... πιστεύω είναι ώρα να ανήξει καινούργιος κόσμος...
έτσι κι αλλιώς δεν 8α μπουν πολύ ακόμα... δηλαδή είμαστε 29000 άντε να πάμε 35000 άλλα μερικοί 8α το βαρεθουν και 8α φύγουν
 

DeletedUser

Guest
ναι οντως θα ηταν ωραια αλλα δεν θα ανοιξει συντομα νεος κοσμος

αν και δεν εχω καταλαβει το γιατι ποσα αλλα ατομα πρεπει να ερθουν
 

DeletedUser

Guest
Μην περιμένετε να ανοίξει νέος κόσμος σύντομα,από τις 40 ηπείρους που έχει ο κόσμος 1 μόνο 10 το πολύ 15 κατοικούνται πυκνά,οι υπόλοιπες είναι μια πόλη εδώ και μία στην άλλη άκρη.Οπότε χωράει πολλούς παίκτες ακόμα ο κόσμος αυτός και δεν νομίζω ότι θα μας κάνουν το χατίρι οι υπεύθυνοι,όχι για να θέλουν μας την σπάσουν,αλλά γιατί νέος κόσμος σημαίνει ότι πρέπει να ξοδέψουν χρήματα και αυτό δεν θα γίνει αν δεν μεγιστοποιήσουν το κέρδος τους από τον κόσμο 1.

Έχω μια απορία όμως,γιατί θέλετε νέο κόσμο από την στιγμή που αυτός είναι στο ξεκίνημά του ακόμα?έχει rularei μήπως κανείς τον 1 και τον βαρέθηκε ήδη???
 

DeletedUser293

Guest
Λοιπόν, για να μην τρέφουν φρούδες ελπίδες μερικοί. Ο μόνος λόγος που ανοίγουν νέοι κόσμοι στον .net είναι ότι οι προηγούμενοι γεμίζουν. Και για να γεμίσουν πρέπει να μην υπάρχει σημείο να χτίσεις, κάτι που θα αργήσουμε να δούμε εδώ....
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ο δικος μας κοσμος ειναι σχεδον κενος

δεν παιζει ρολο φιλε το αν εχει χωρο να χτίσεις...το θεμα ειναι πόσοι ενεργεί παιχτες υπαρχουν.
χώρος για χτίσιμο θα υπαρχει παντα αν αναλογιστείς οτι μονο τα ακρα του χαρτι ειναι σχεδον φουλ.

με 25.000 νομιζω θα αργήσει ο νεος κοσμος.
 

DeletedUser315

Guest
βασικα τοσοι κοσμοι που ανοιγουν και τοσο γρηγορα στο net μαλον για το premium γινετε η ολη δουλεια πιστευω και οχι τοσο για θεμα οτι γεμιζουν οι αλλοι
γτ και γω στον 6 ειμαι αλλα δεν ειναι γεματος
 

DeletedUser

Guest
Δεν έχει σημασία πόσοι είναι οι ενεργοί παίκτες σε έναν κόσμο.
Το σύστημα δεν ξεχωρίζει ενεργούς και μη ενεργούς. Κεφάλια μετράει.
Στον W1 στο .net κάνω δουλειές περιτριγυρισμένος από ζόμπι-level 1 :eek: :eek: :eek:
 

DeletedUser

Guest
στο τέλος θα αναγκαστούμε ο καθένας να έχει 10 λογαριασμούς για να γεμίσει ο κόσμος ..λολ:d
 

DeletedUser

Guest
γιατί?

δεν βρίσκω το λόγο να ανοίξει ακόμα νεος κόσμος.ας τελειώσουμε πρώτα τις αποστολές μας εδώ..έχουμε δρόμο νομίζω ακομα.:)
 

DeletedUser8

Guest
ισως πρεπει να γινει νεος κοσμος για τους <<μικρους>> σε lvl
καθως δεν μπορουν να ανταγωνιστουν τους <<μεγαλους>> του server.
 

DeletedUser

Guest
μπα δεν νομίζω.
Εγω οταν μπέικα στο game ηταν ο πιο μεγαλος που θυμάμαι περιπου 35 lvl.
Τωρα ειμαι εγω 31 και αυτο αρκετα γρήγορα μπορω να πω.
 

DeletedUser8

Guest
μπα δεν νομίζω.
Εγω οταν μπέικα στο game ηταν ο πιο μεγαλος που θυμάμαι περιπου 35 lvl.
Τωρα ειμαι εγω 31 και αυτο αρκετα γρήγορα μπορω να πω.

Μην ξεχνας πως οσο ανεβενεις τοσο πιο δυσκολα παιρνεις lvl.....
αλλα και παλι μπορεις να συγκριθεις με τους μεγαλους εργατες του παιχνιδιου?:rolleyes:
οπως και να εχει απο ενα σημειο και μετα χανετε ο ανταγωνισμος ενω σε εναν νεο κοσμο θα ειμαστε ολοι παλι απο την αρχη και ετσι οι καινουριοι θα εχουν ισες ευκαιριες..
 

DeletedUser

Guest
ναι ενοιτε οτι δεν μπορεις να συναγωνιστής και πολυ.
και σιγουρα σε εναν νεο κοσμο θα εχει συναγωνισμό περισσότερο αλλα ακομα λιγο μας περνει πιστεύω.

:)
 

DeletedUser

Guest
Θα παίξει κανείς στους νέους κόσμους του .net? :)
 

DeletedUser

Guest
εγώ παίζω στο 7 αλλα δεν έχει έλληνες απότι είδα μέχρι τώρα
 

DeletedUser

Guest
και εγώ είμαι στον 7. Όνομα xSkullbusterx Πόλη Domination (Hell Yeah είμαστε 1οι)
 

DeletedUser

Guest
Εγώ λέω να κάνω την Τρίτη, στον κόσμο 9, με όνομα Teodoros
 
Κορυφή