κινητρο 10%-100%

  • Δημιουργός θέματος sorkos
  • Ημερομηνία έναρξης

melenmaria

Μέλος
κανε μια προσευχη στον μεγαλο μανιτου και θα σου δωσει εργαλειοθηκη!
ετσι, απο περιεργεια, ποσα 2ωρα εχεις κανει και ακομη δεν σου εχει δωσει? στο περιπου, αν θυμασαι..

απειρα... το κινητρο το εχω αφησει να ανεβει και ειναι γυρω στο 35% τωρα.
καποια στιγμη τα εβαζα συνεχομενα, μετα αναμεσα σε αλλες δουλειες. εχω δοκιμασει τα παντα. δε γινεται τιποτα. το μονο που με σωζει ειναι να λουστω με ουλτρεξ!
 

DeletedUser3409

Guest
παιδιά μπορεί να είναι... λάθος αυτό που θα πω και εντελώς συμπτωματικά... να τυχαίνει στον χαρακτήρα μου αλλά κυριακή πρωί κατά τις 10 με 12 μετά από προσευχή η δουλειά που κάνεις έχει πάντα ντροπ... μπορεί να τυχαίνει... σε μένα αλλά όντως...γίνεται... και γω γιατί δεν είμαι κοράκι ή κάτι άλλο... ε???? (άκου εκτελεστής....πφφφφφφ)
 

DeletedUser

Guest
δεν νομιζω να παιζει ρολο το κινητρο στα προιοντα, αλλα μονο η τυχη. τι να κανουμε, εισαι ατυχη, σελενμαρια.
 

DeletedUser3436

Guest
δεν νομιζω εχω βρει σε 3 συνεχομενα 30λεπτα χωρις πρημιουμ με 28% κινιτρο 3 δυναμιτες
 

DeletedUser

Guest
γιατι την τυχη δεν την επιρρεαζει το κινητρο αλλα οι ποντοι εγρασιας!
 

DeletedUser

Guest
εγω σου εχω καλυτερη λυση αρχισε τυχοδιωκτη με premium!
 

DeletedUser

Guest
απειρα... το κινητρο το εχω αφησει να ανεβει και ειναι γυρω στο 35% τωρα.
καποια στιγμη τα εβαζα συνεχομενα, μετα αναμεσα σε αλλες δουλειες. εχω δοκιμασει τα παντα. δε γινεται τιποτα. το μονο που με σωζει ειναι να λουστω με ουλτρεξ!

κι εγω στον τεσσερα πεδευομουν παρα πολυ για μια εργαλειοθηκη και τωρα βρισκω συχνα ακομα και 2 μαζι εχω βρει τωρα που εχω αρκετουε ποντους εργασιας για αυτο θα ηθελα να μαθω ποσους ποντους εργασιας εχεις?
 

DeletedUser

Guest
κι εγω στον τεσσερα πεδευομουν παρα πολυ για μια εργαλειοθηκη και τωρα βρισκω συχνα ακομα και 2 μαζι εχω βρει τωρα που εχω αρκετουε ποντους εργασιας για αυτο θα ηθελα να μαθω ποσους ποντους εργασιας εχεις?

ειναι ευαισθητα προσωπικα δεδομενα...αν και για τα προϊοντα δεν νομιζω να παιζουν ρολο οι ποντοι εργασιας...στον κ3 στην αρχη εβρισκα πολυ πιο ευκολα προϊοντα απο δουλειες που ειχα λιγους ποντους ενω τωρα που εχω πολλους παρπανω δεν βρισκω σχεδον ποτε...
 

DeletedUser

Guest
ειναι ευαισθητα προσωπικα δεδομενα...αν και για τα προϊοντα δεν νομιζω να παιζουν ρολο οι ποντοι εργασιας...στον κ3 στην αρχη εβρισκα πολυ πιο ευκολα προϊοντα απο δουλειες που ειχα λιγους ποντους ενω τωρα που εχω πολλους παρπανω δεν βρισκω σχεδον ποτε...

εγω στον κ1 εχω αυτο το προβλημα
 

DeletedUser

Guest
δε ξερω παιδια παντως σε εμενα συμβαινει ακριβως το αντιθετο
 

DeletedUser

Guest
παιδια ρωτησα μια ερωτηση και αντι να μου απαντατε σχολιαζετε τα δικα σας
σας παρακαλω απαντηστε μου σε αυτο που σας ρωτησα στην αρχη
ας μην επναλαμβανω!!!
 

melenmaria

Μέλος
παιδια ρωτησα μια ερωτηση και αντι να μου απαντατε σχολιαζετε τα δικα σας
σας παρακαλω απαντηστε μου σε αυτο που σας ρωτησα στην αρχη
ας μην επναλαμβανω!!!

ποια ηταν η ερωτηση...???

αν καταλαβες δεν υπαρχει κατι στανταρ
αλλιως θα το εκανα και θα ειχα βρει τις εργαλιοθηκες. μπαρουτ!
 

DeletedUser

Guest
παιδια ρωτησα μια ερωτηση και αντι να μου απαντατε σχολιαζετε τα δικα σας
σας παρακαλω απαντηστε μου σε αυτο που σας ρωτησα στην αρχη
ας μην επναλαμβανω!!!

δες τα ποστ κατω απο το δικο σου και θα βρεις την απαντηση...εκτος και αν υπαρχει κρυφη ερωτηση "τι ντροπς βρισκετε στο φλογοβολο?"
 

DeletedUser3436

Guest
τωρα δεν μπορεις να βγαλεις ενα καλο συμπερασμα απο τα πιθανα drops σε καθε δουλεια επειδη παιζουν τεραστιο ρολο :rolleyes:
 
Κορυφή