κινητρο 10%-100%

  • Δημιουργός θέματος sorkos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλησπερα!
θα ηθελα να ρωτησω ποιο ειναι το καλυτερο κινητρο να κανω σε μια δουλεια για να βρω τα καλυτερα αντικειμενα:
40-50%
60-70%
ή 80-100%
επισης θα ηθελα να μου πειτε ο καθενας σας κατα τη γνωμη του σε ποιο κινητρο βρεικε τα πρεισσοτερα και τα καλυτερα αντικειμενα του .
ευχαριστώ.
 

DeletedUser

Guest
εγω προσωπικα στο 60-70% αλλα δεν μπορω να σου πω ποιο ειναι το καλυτερο γιατι απλα δεν υπαρχει καλυτερο!
 

DeletedUser3436

Guest
με την νεα εκδοση παιζει πολυ σημαντικο ρολο το κινιτρο(εχω και screenshot)

οποτε κανε κανα 2 30λεπτα οταν εχεις 100% και μετα βαλε 2ωρα
 

DeletedUser3436

Guest
μιλαμε εισαι πολυ γελοιος ολα θελεις να τα βλεπεις ε να λοιπον

http://img443.imageshack.us/img443/6933/93511367.jpg

το απο κατω ειναι απο τον beta και επειδη βαριεμε να βγαλω αλλη βολεψου με αυτην

κοιτα την μπαρα της τυχης και θα καταλαβεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
για τα αντικειμενα απο οτι βλεπω παιζουν ρολο οι ποντοι εργασιας που εχει για τα χρηματα που περνεις απο μια δουλεια και για την εμπειρια παιζει ρολο το κινητρο
 

DeletedUser

Guest
όσο πιο μεγάλο είναι το κίνητρο,τόσο πιο ψηλά είναι η μπάρα τύχης.αν έχεις και όλο το σετ διακοπών η μπάρα πάει 24+15=39%,δηλαδή έχεις περίπου 0,75 στις 2 να βρεις αντικείμενο με 100%.αν πάμε με τους αριθμούς τώρα πια βρίσκεις πιο πολλά στο 80-100
 

DeletedUser3884

Guest
κι αν εισαι τυχοδιώκτης παει 49% από 39% (ή κανω λάθος?)

οπότε σε ενα 2ωρο με 100% κίνητρο 1 στις 2 θα βρεις κάτι...
(να με διορθώσουν οι πιο εμπειροι αν είπα κατι λάθος :d)
 

melenmaria

Μέλος
με τις εργαλιοθηκες μου τι θα γινει. εχω δοκιμασει απο κινητρο 100% και κοντευω να το φτασω στο 0%. πιο κατω παει? - 10% π.χ.???
 

DeletedUser3436

Guest
κι αν εισαι τυχοδιώκτης παει 49% από 39% (ή κανω λάθος?)

οπότε σε ενα 2ωρο με 100% κίνητρο 1 στις 2 θα βρεις κάτι...
(να με διορθώσουν οι πιο εμπειροι αν είπα κατι λάθος :d)

(punch)

ολοι αυτο λετε.Δεν ειναι +10% γενικως...ειναι +10% απο την αρχικη τυχι

πχ ενα προιον εχει τυχι 10% ειναι σαν να εχεις τυχη 11%.

επισης αυτο αν και δεν το βλεπω πουθενα βλεπω μια μικρη αλλαγη στην μπαρα τυχης οταν εισαι τυχας(πολυ μικρη μονο με ζουμ φενεται)

και τηνλενμαρια μην σπαμμαρεις
 

melenmaria

Μέλος
και τηνλενμαρια μην σπαμμαρεις
δε σπαμαρω, παλευω για τα δικαιωματα μου. και για την προστασια των κορακιων και για τις εργαλιοθηκες που μου αναλογουν σε αυτο το παιχνιδι. εχω δοκιμασει με τυχη, χωρις τυχη, με ολα τα κινητρα, ολες τις ωρες, ολες τις μερες, σε ολα τα τετραγωνα του χαρτη, ντυμενη σεμνα, γυμνη, με 2ωρα, με μισαωρα, με 10λεπτα....
προσευχη δεν κανω. ο θεος ειναι παντοδυναμος και ξερει ποσο πολυ τις θελω. δεν εχει αναγκη απο προσευχες και μετανοιες...
 

DeletedUser3436

Guest
επειδη θες βοηθεια δοκιμασε να βαλεις ενα διωρο και ενα μονοωρο στης 12 το βραδυ....ακουμε και θα με θυμηθεις
 

DeletedUser

Guest
επειδη θες βοηθεια δοκιμασε να βαλεις ενα διωρο και ενα μονοωρο στης 12 το βραδυ....ακουμε και θα με θυμηθεις

αφου πρωτα χορεψεις γυμνη κατω απο την πανσελινο ζειμπεικο......
τι ρε σακη κ εσυ πιθανοτητες ειναι ολα........


υγ. θα το βαλει μετα τις 12 κ θα την βρει κ θα φανω ακομα πιο γελοιος....:rolleyes:
 

DeletedUser3436

Guest

αφου πρωτα χορεψεις γυμνη κατω απο την πανσελινο ζειμπεικο......
τι ρε σακη κ εσυ πιθανοτητες ειναι ολα........


υγ. θα το βαλει μετα τις 12 κ θα την βρει κ θα φανω ακομα πιο γελοιος....:rolleyes:

μα παντα βρισκεις αντικειμενο αμα βαλεις μετα της 12 μια δουλεια.....αγραφτος νομος
 

melenmaria

Μέλος

αφου πρωτα χορεψεις γυμνη κατω απο την πανσελινο ζειμπεικο......
τι ρε σακη κ εσυ πιθανοτητες ειναι ολα........
υγ. θα το βαλει μετα τις 12 κ θα την βρει κ θα φανω ακομα πιο γελοιος....:rolleyes:

θα χορεψω και γυμνη κατω απο την πανσεληνο αλλα οχι ζεμπέικικο. εναν χορο της κοιλιας ελεγα. και μετα ενα διωρο και ενα μισαωρο μετα τις 12. και θα τις βρω... και ο σερρα θα φανει ακομα πιο γελοιος! ολε!!!
 

DeletedUser3436

Guest
διωρο και μονοωρο και μετα υπνο(μην κανεις προσευχη να φανει ακομα πιο πολυ γελοιος :p)
 

cord

Ex-The West Team
κανε μια προσευχη στον μεγαλο μανιτου και θα σου δωσει εργαλειοθηκη!
ετσι, απο περιεργεια, ποσα 2ωρα εχεις κανει και ακομη δεν σου εχει δωσει? στο περιπου, αν θυμασαι..
 

DeletedUser3436

Guest
το ρεκορ ειναι 116 συνεχομενες ωρες για χρυσο των αζτεκων :d
 
Κορυφή