θεατρικο εργο (φανταστική παρωδία / κωμωδία)

DeletedUser

Guest
τιτλος εργου : πωσ πεφτουν τα οχυρα των αντιπαλων...

μερικα λογια για το εργο
το έργο είναι θεατρικό, και έχει ήδη ανεβεί σε διαδυκτιακή σκηνή....
επειδή πρόκειται για φανταστική παρωδία/κωμωδία κακής ποιότητας, ορισμένοι (η μια ομάδα…) απο τους "ηθοποιούς" του έργου, παίζουν με πλάτη και όχι πρόσωπο απέναντι στο κοινό, για να γλυτώνουν τα ζουμιά απο τις ντομάτες που θα τρώγανε στο πρόσωπο, αν τολμούσαν να κοιτάξουν κατάματα και χωρίς κρυμμένα πρόσωπα το κοινό...
αμφότερες οι δύο ομάδες των "ηθοποιών", βρίσκονται από παλιά σε έντονο ανταγωνισμό, παντα εντός των κανόνων της "πλάσης" του "θεού"...

πραξη 1η :
μια ιντερνετική χαζοσπαμοπαρεούλα καμμένων μικροαπατεωνίσκων, (ας τους ονομάσουμε για οικονομία χώρου σκωληκεσ) που μεγάλωσε και γαλουχήθηκε μαθαίνοντας οτι η απάτη αν δεν αποκαλυφθεί δεν είναι απάτη και έγκλημα, αποφάσισε να "παίξει" εκτός των κανόνων της "πλάσης" του "θεού", και να καταστρέψει τους αντιπάλους της, ύπουλα, μέσα στο σκοτάδι της ανωνυμίας.
οργάνωσε με πολύ επαγγελματικό τρόπο, μια "παράνομη παγίδα" στους αντιπάλους της (ας τους ονομάζουμε για οικονομία χώρου ζαρκαδια) και έστησε τα δόκανά της. το στήσιμο της παράνομης παγίδας πήρε αρκετό καιρό. τουλάχιστον 1-2 εβδομάδες. τα "δόκανα" όμως στήθηκαν απο τους σκωληκεσ ακαριαία με την ευκαιρία της γιορτής "εμφάνισης του νέου κόσμου".
επειδή αυτού του είδους τα κυνήγια είναι απαγορευμένα στην "πλάση" του "θεού", πολλοί απο τους σκωληκεσ βγήκαν στην αφάνεια αρκετό καιρό πριν το "κυνήγι", για να μην δίνουν στόχο... η τακτική του ψόφιου κοριού δηλαδή...

πραξη 2η :
πολλά απο τα ζαρκαδια πιάνονται μαζικά στα παράνομα δόκανα που έστησαν οι σκωληκεσ και τραυματίζονται άσχημα. πολλοί απο αυτούς πολύ άσχημα...
κατάντησαν μετά την "διάρρηξη", κατεστραμμένες προσωπικότητες.
κραυγές αγωνίας και έκλησης για βοήθεια στον "θεό" ακούγονται στην "πλάση", αλλα ο "θεός" δεν έχει διάθεση να μπλεχτεί σ' αυτή την αντιπαράθεση... μασουλάει τα καροτάκια του, τραγανίζει τα παϊδάκια που του "προσφέρει" τακτικά η "πλάση" και ψέλνει παλιά και ξεπερασμένα τροπάρια... στο τέλος για να μην νιώθει κι ενοχές, γιατί τα ζαρκαδια είναι κι αυτά μέλη της "πλάσης" του, τους πετάει (όχι σε όλους βέβαια τους τραυματίες...) απο μερικές "βιταμίνες" και μερικά "δεμάτια σανό", λέγοντάς τους το κλασσικό ρητό του ευαγγελίου του "ασ προσεχατε !"
πολλοί απο τους σκωληκεσ, για να μην καρφωθούν απέναντι στον "θεό" που προσπαθεί να καταλάβει τι έγινε, χωρίς να βγάζει άκρη, ανακατεύονται κι αυτοί με το πλήθος που κάνει φασαρία στην "πλάση".
αρκετοί απο τους σκωληκεσ χλευάζουν τα ζαρκαδια, διασπείροντας παράλληλα ψευδείς "πληροφορίες", οτι είδαν κι αυτοί στο διάβα τους τα παράνομα δόκανα, αλλα επειδή είναι πιο προσεκτικοί απο τα ζαρκαδια, είτε δεν πιάστηκαν καθόλου, είτε πιάστηκαν μόνο λίγοι σκωληκεσ σε σχέση με τα απρόσεκτα ζαρκαδια, που τραυματίστηκαν μαζικά.

πραξη 3η :
ο κουρνιαχτός κατακάθεται σιγά-σιγά, μιας και "άγγελοι", οι "θεϊκοί απεσταλμένοι" του "θεού", ορισμένοι απο τους οποίους είναι και αυτοί σκωληκεσ, αλλα με φτερά και σκουληκορομφαία.... , αναλαμβάνουν να φέρουν σε πέρας την βούληση του "θεού" και επιβάλλουν την σιωπή στα ζαρκαδια, κλειδώνοντας το στόμα τους. μετά απο μερικές μέρες απόλυτη ησυχία επικρατεί στην "πλάση". τα ζαρκαδια καταπίνουν τον πόνο τους και συγκεντρώνονται στην επούλωση των τραυμάτων τους, απο τα παράνομα δόκανα... οι σκωληκεσ όμως, ετοιμάζονται παράλληλα, για το επόμενο χτύπημά τους.

πραξη 4η :
σέρνοντας και γλύφοντας, οι γλοιώδεις σκωληκεσ συγκεντρώνονται ήσυχα-ήσυχα έξω απο τις φωλιές των ζαρκαδιων. τα πράγματα είναι εύκολα τώρα ! με μια γενική επίθεση, κατακτούν μία-μία τις φωλιές απο τα ζαρκαδια, γεγονός που επιτρέπεται σύμφωνα με τους νόμιμους κανόνες της "πλάσης" του "θεού". και μιας και το σχέδιό τους ολοκληρώνεται σιγά-σιγά, ανταλλάσουν μεταξύ τους συγχαρητήρια κάνοντας υποτιμητικά σχόλια για το "αξιόμαχο" των ζαρκαδιων. ο «θεός» και οι «άγγελοί» του, συνεχίζουν να κοιμούνται ήσυχοι τον ύπνο του δικαίου, μιας και τα καροτάκια και τα παϊδάκια με τα οποία τους τροφοδοτεί η «πλάση», συνεχίζουν να τους έρχονται κανονικά…

αυλαία !!!
 

DeletedUser315

Guest
ωραίο παραμυθάκι
με κοίμισε θα έλεγα
 

DeletedUser

Guest
σε όλα τα μικρά παιδάκια αρέσουν τα παραμυθάκια, και γλυκοκοιμούνται όταν τους τα λές....
για αυτό και στην προεφηβεία και εφηβεία, έχουν την ασυνείδητη τάση να "παίζουν" τους "ρόλους" των αγαπημένων τους ηρώων απο τα παραμύθια που άκουσαν όταν ήταν μικρά.
άλλα παιδάκια έχουν το σύνδρομο του πρίγκιπα με το λευκό άλογο, άλλα παιδάκια έχουν το σύνδρομο του κακού λύκου και μερικά αυτό του ναρκισιστικού γλοιώδους σκουληκιού. το τελευταίο σύνδρομο, αν δεν ληφθούν προληπτικά μέτρα συντηρητικής αγωγής, εξελίσσεται σε κακοήθη νόσο...
αν δεν πιάσει η φαρμακευτική αγωγή, τότε δυστυχώς τα πατάμε (όπου τα πετυχαίνουμε...) κάτω στο χώμα μέχρι να λιώσουν...
 

DeletedUser315

Guest
περιμένουμε και το επόμενο έργο με αγωνία
 

DeletedUser

Guest
εμενα δεν μ'αρεσει το εργο αυτο...δεν εχει σασπενς, δεν εχει αγωνια...γιατι το τελος ειναι προδιαγεγραμμενο...κριμα μιας και οι παραγωγοι ξοδεψανε πολυ χρονο για να το ανεβασουν...
 

DeletedUser

Guest
περιμένουμε και το επόμενο έργο με αγωνία
σου έχω κλεισμένη θέση πρώτη σειρά στο θέατρο που θα το παίξει, για να το "ζήσεις" απο πολύ κοντά, σχεδόν απο μέσα...
Πού ξέρεις, μπορεί να είσαι καλός ηθοποιός και να μπορείς να προσφέρεις απο αυτή την θέση και στην επόμενη παραγωγή
:d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser315

Guest
μιλάμε για υπερπαραγωγή δλδ?
θα σπάσει ταμεία οπως φαίνεται
 

DeletedUser

Guest
Πές εσύ το ναί, κι εγώ θα σε κάνω Μπάρκουλη.
Να σε βλέπουν στο θέατρο και στο σινεμά οι σιτεμένες του Κολωνακίου και να τρέχουν τα σάλια τους...
:cool:
 

DeletedUser315

Guest
sorry άλλα είπαμε να κανω πολα
αλλά οχι και να με υποβιβάσεις
 

DeletedUser

Guest
τα σπαει το εργο, μονος σου το γραψες;
Εχω στο νου μου και μια band που θα ηθελε να το κανει τραγουδι..
 

DeletedUser

Guest
τα σπαει το εργο, μονος σου το γραψες;
Εχω στο νου μου και μια band που θα ηθελε να το κανει τραγουδι..
Λυπάμαι αλλα έχουμε κλείσει απο μπάντα...
http://www.youtube.com/watch?v=PiFCfMbOyyE

Επίσης έχουμε κλείσει πρωταγωνιστές, δευτεραγωνιστές και κομπάρσους για τους ρόλους των ΖΑΡΚΑΔΙΩΝ, του "θεού" και των "αγγέλων" του...
Ψάχνουμε να βρούμε πρωταγωνιστή και δευτεραγωνιστή στους ρόλους των ΣΚΟΥΛΗΚΙΩΝ. Είναι αυτοί που με βάση το σενάριο, παίζουν συνέχεια με πλάτη στο κοινό, για να μην τους πάρουν τα ζουμιά απο τις ντομάτες.
Τους κομπάρσους ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ τους έχουμε βρεί κι αυτούς...

Όποιος ενδιαφέρεται για τις κενές "θέσεις", ας το δηλώσει εδώ σ' αυτό το θέμα, για να μην ψάχνουμε για πολύ καιρό...

:cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser307

Guest
Καλημερα παιδια,, διαβαζοντας ολα αυτα που γινανε με τις κλοπες και το inventory , σε διαφορα παιδια ... μπορω να πω με σιγουρια οτι ΗΤΑΝ

1. καλοστημενη παγιδα - με σιγουρια ΣΤΑΛΜΕΝΗ σε ΔΥΝΑΤΟΥΣ παιχτες - αρα ο τυπος -οι , ηταν πολυ καλα διαβασμενος.

2. ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να πηγε σε ολους τους παιχτες ΤΟΥ WEST / ολων των λεβελ / μονο σε μεγαλα.

3. και μηπως πηγε ΜΟΝΟ σε παιχτες της μια συμμαχιας??
γιατι απο οτι βλεπω μονο η μια μερια θρηνησε θυματα... !!!

πολυ ΑΔΟΞΗ ΑΥΛΑΙΑ ... ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΚΑΙΑ,

και τα ποστ (τυπου καραμελας - να μην ανοιγες το site κλπ κλπ) , υποδηλωνουν εκτος απο απαθεια και κακεντρεχεια και μια ΧΑΡΑ και αγαλιαση για το παθημα του αλλου ... εκτος απο conspiracy.

Μακαρι καθως μεγαλωνετε ολοι εσεις να βαλετε και λιγο μυαλο, ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ οτι σημερα την πατησαν αυτοι , ΑΥΡΙΟ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ...
 

DeletedUser

Guest
Καλημερα παιδια,, διαβαζοντας ολα αυτα που γινανε με τις κλοπες και το inventory , σε διαφορα παιδια ... μπορω να πω με σιγουρια οτι ΗΤΑΝ

1. καλοστημενη παγιδα - με σιγουρια ΣΤΑΛΜΕΝΗ σε ΔΥΝΑΤΟΥΣ παιχτες - αρα ο τυπος -οι , ηταν πολυ καλα διαβασμενος.

2. ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να πηγε σε ολους τους παιχτες ΤΟΥ WEST / ολων των λεβελ / μονο σε μεγαλα.

3. και μηπως πηγε ΜΟΝΟ σε παιχτες της μια συμμαχιας??
γιατι απο οτι βλεπω μονο η μια μερια θρηνησε θυματα... !!!

πολυ ΑΔΟΞΗ ΑΥΛΑΙΑ ... ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΚΑΙΑ,

και τα ποστ (τυπου καραμελας - να μην ανοιγες το site κλπ κλπ) , υποδηλωνουν εκτος απο απαθεια και κακεντρεχεια και μια ΧΑΡΑ και αγαλιαση για το παθημα του αλλου ... εκτος απο conspiracy.

Μακαρι καθως μεγαλωνετε ολοι εσεις να βαλετε και λιγο μυαλο, ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ οτι σημερα την πατησαν αυτοι , ΑΥΡΙΟ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ...

Πρόκειται για σενάριο θεατρικού έργου φίλε PANORAMA, για φανταστική παρωδία/κωμωδία, πολύ κακής ποιότητας όμως...
Ας μην την συσχετίσουμε με τα τεκταινόμενα στο παιχνίδι. Μπορεί να υπάρχουν πολλές ομοιότητες, μεταξύ του σεναρίου του θεατρικού έργου και του παιχνιδιού, αλλα είναι καθαρά θέμα ΣΥΜΠΤΩΣΗΣ. Είναι σαν αυτό που λένε οι κυράδες όταν βλέπαυν μια ελληνική ταινία. "Πώ πω πω, σαν να είναι βγαλμένη μέσα απο την ζωή βρε παιδί μου !!!" :cool:

sorry άλλα είπαμε να κανω πολα
αλλά οχι και να με υποβιβάσεις
Αφού δεν σ' αρέσει ο Μπάρκουλης, καλά τότε...
Να σε κάνω τότε Ρουβά, για να είσαι μέσα στην χαζοχαρούμενη showbiz τρέλλα, να έχεις και πάρε-δώσε και σταυρωτά φιλάκια με Κωστέτσους και Ψινάκηδες, και να τρώς τα φυστίκια με χαρά ???
:cool:
 

DeletedUser

Guest
3. και μηπως πηγε ΜΟΝΟ σε παιχτες της μια συμμαχιας??
γιατι απο οτι βλεπω μονο η μια μερια θρηνησε θυματα... !!!

το μηνυμα ηρθε ακομα και σε μενα, οπως και σε αρκετους μπικινωτες. Εμαθα επισης οτι σταλθηκαν μηνυματα και σε ατομα απο dmu,ccp και DA. αρα λογικα δεν εκανε διακρισεις ο τυπος :)
 

DeletedUser

Guest
πολύ γλυκανάλατο στόρι, μόνο τα lightsabers του έλειπαν btw.
 

DeletedUser

Guest
Όχι και άσχημο,είναι πλούσιο σε θρησκευτικό περιεχόμενο ,σε υποσυνείδητα μηνύματα ,σε έμμεσες κατηγορίες για το ποιος φταίει και ποιοι ήταν απλά τα θύματα.Ακόμη και οι βωμολοχίες ευτυχώς όχι ακραίες γίνονται έμμεσα.

Ελπίζω να έχει και συνέχεια ξέρεις εσύ κάνα sequel ή πχ :η επιστροφή των σκουληκιών, η εκδίκηση των ζαρκαδιών κτλπ.

Μπράβο στον συγγραφέα για το έργο σε μια φάση συγκινήθηκα κιόλας.Να κοιτάξει βέβαια λίγο να προσθέσει αγωνία και να συνεχίσει να βελτιώνετε.
 

DeletedUser

Guest
Αν και τυπικά βγαίνουμε εκτός θέματος, παρόλα αυτά και δεδομένου οτι το θέατρο αντιγράφει την ζωή και ενίοτε η ζωή το θέατρο, ας πώ δυο λόγια...

το μηνυμα ηρθε ακομα και σε μενα, οπως και σε αρκετους μπικινωτες. Εμαθα επισης οτι σταλθηκαν μηνυματα και σε ατομα απο dmu,ccp και DA. αρα λογικα δεν εκανε διακρισεις ο τυπος :)
1. Τι το παράξενο βρίσκεις που ήρθε ΑΚΟΜΑ και σε σένα DarkFox ? Χθές έπαιζες άμυνα σε οχυρό της συμμαχία CCP, το fort MOHICANS, έτσι δεν είναι ? Και έπεσες προς το τέλος κάνοντας έφοδο να πάρεις πίσω την σημαία... Το έχεις κάνει και στο παρελθόν αυτό, να υπερασπίζεσαι οχυρά της CCP ? Γιατί τα μέχρι σήμερα συγκεντρωμένα στοιχεία και ενδείξεις, εμένα με οδηγούν στο προκαταρκτικό συμπέρασμα, οτι η "λίστα" δεν φτιάχτηκε τελευταία στιγμή πριν το "δόκανο", αλλα καιρό τώρα, και όχι με βάση τις λίστες μελών των πόλεων, αλλα απο τις λίστες με όσους πήραν μέρος στις μάχες οχυρών.
2. Έμαθα κι άκουσα κι εγώ λοιπόν, οτι 1 δις κινέζοι πάτησαν όλοι μαζί χθές στο φεγγάρι. Είναι αλήθεια ? Επειδή είπα οτι το άκουσα απο ένα φίλο ή μου το είπαν, αν βγούν κι άλλοι 5-6 εδώ στο forum να πούν το ίδιο, τότε προφανώς μπορούμε να διαμορφώσουμε μια "τάση" στην κοινή γνώμη, να αρχίζει να πιστεύει οτι πράγματι είναι αλήθεια... Απ' όσους όμως είδα οτι βγήκαν στο forum, μέλη της CCP ήταν...


Και τέλος, μια που συμπτωματικά το έφερε ξανά η κουβέντα για το ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ χακάρισμα λογαριασμών της 6/1, είμαι πραγματικά περίεργος να μάθω τι απέγινε τελικά η υπόθεση ως προς το ποινικό της σκέλος. Γιατί το ηλεκτρονικό έγκλημα είναι ποινική υπόθεση...
1. Έκαναν τελικά μήνυση κατα αγνώστων οι διαχειριστές του ελληνικού κόσμου του παιχνιδιού για το χακάρισμα ? Απευθύνθηκαν στην Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος για να της δώσουν δεδομένα απο τον server τους ωστε μέσω της ταυτοποίησης της πολυδαίδαλης IP των χακεράδων, να φτάσουν στα φυσικά πρόσωπα που πραγματοποίησαν το ποινικό αυτό αδίκημα ? Κι όταν με το καλό ταυτοποιηθούν οι δράστες, να καταθέσει τόσο η διαχείριση όσο και εμείς οι πληγέντες, αγωγές εναντίον τους, ζητώντας έναν άσσο και μερικά μηδενικά απο πίσω σε ευρώπουλα ??? Διότι εκτός απο ψεύτικους χαρακτήρες που στραπατσαρίστηκαν, μέσω αυτής της επίθεσης, απαξιώθηκαν μέχρι εκμηδενισμού επενδεδυμένα ποσά σε ευρώ. Γι αυτό και είναι ΚΑΙ οικονομικό το ηλεκτρονικό αυτό έγκλημα.
Ας μας ενημερώσει λοιπόν η διαχείριση σε ποιό στάδιο βρίσκεται το κυνήγι της ομάδας των λαμογιών που έκαναν το χακάρισμα, ή αν δεν έχει προβεί ακόμη σε οποιαδήποτε ενέργεια, ας μας εξηγήσει το γιατί δεν το έκανε...

Όταν κάποιος πελάτης τράπεζας γίνεται θύμα ηλεκτρονικού εγκλήματος είτε μέσω internet είτε μέσω κλοπής του κωδικού του απο "μπλοκαρισμένο" ΑΤΜ, ΠΡΩΤΑ στρέφεται ποινικά ενάντια στον δράστη η τράπεζα κι ακολουθεί ο πελάτης, υποστηριζόμενος απο την νομική υπηρεσία της τράπεζας. Ο λόγος είναι προφανής...
Το "χτύπημα" γίνεται ΠΡΩΤΑ στα συστήματα και τα μηχανήματα που είναι ιδιοκτησία της τράπεζας, μειώνοντας την αξιοπιστία της στην αγορά και δευτερευόντως στο πελάτη που του περνουν τα χρήματα.

Εδώ δεν ισχύει αυτός ο κανόνας της αγοράς ??? ΜΟΝΟ οι πελάτες θίχτηκαν απο την ηλεκτρονική επίθεση ? Η εταιρεία διαχείρισης του ελληνικού κόσμου ΔΕΝ υπέστη ηλεκτρονική επίθεση στο λογισμικό της και αλλοίωση της βάσης δεδομένων του server της απο phisingpage ???????????

Ας μας απαντήσει κάποιος υπεύθυνα.....
:cool:
 

DeletedUser

Guest
Προφανως θα απαντησω μονο στο θεμα που με αφορα γιατι το εθεσες σε πολυ προσωπικο επιπεδο :)

Το αλλο ελπιζω να το λυσεις, αλλα δεν ειναι δικο μου θεμα.



1. Τι το παράξενο βρίσκεις που ήρθε ΑΚΟΜΑ και σε σένα DarkFox ?

Δεν βρηκα τιποτα το παραξενο. Αμα ειδες το ποστ του φιλου PANORAMA εκανε λογο οτι σταλθηκαν μηνυματα "ΜΟΝΟ" σε ατομα μιας συμμαχιας. Ενω σταλθηκαν σε πολλους και οχι μονο σε μιας συμμαχιας και απλα το τονισα/τονιζω. Και ξερω οτι τους εστειλαν γιατι οσοι μου το ειπαν, ηταν ατομα που τα εμπιστευομαι μεσα στο παιχνιδι. Αρα μην ψαχνεις ξωτικα και καλικατζαρους εκει που δεν υπαρχει καν ο Αη βασιλης.


Χθές έπαιζες άμυνα σε οχυρό της συμμαχία CCP, το fort MOHICANS, έτσι δεν είναι ? Και έπεσες προς το τέλος κάνοντας έφοδο να πάρεις πίσω την σημαία... Το έχεις κάνει και στο παρελθόν αυτό, να υπερασπίζεσαι οχυρά της CCP ?

Φυσικα και το εχω κανει πολλες φορες.
Σε πολλα οχυρα. Οτι χρωμα και να ειναι
Διοτι λατρευω τα οχυρα. Τα οχυρα ειναι κουλ
Ποσο μαλλον οταν παλευω πλαι πλαι με ατομα που πλακωνομαστε με μυνηματα μεσα στο φορουμ και μεσα στο παιχνιδι οπως και σε μονομαχιες. Αυτη ειναι η γλυκα του οχυρου, ομαδες ατομων που δεν εχουν σχεσεις μεταξυ τους να παλευουν για τον ιδιο σκοπο. Εκει δημιουργουνται αλλοι δεσμοι.

Το ποιος κανει επιθεση και ποιος κανει αμυνα μου ειναι αδιαφορο.
Παιζω για την αμυνα.
Για την διαφυλαξη του τζατζικιου του τζον.
Παιζω για τον χαβαλε της υποθεσης.
Ειτε ειναι οχυρο φιλων μου ειτε εχθρων. Οι ccp ειναι φιλαρακια μου, αλλα αυτο δεν με αποτρεπει να λιποθυμησω οποιον ccp πετυχω αμυνομενος σε καποιο οχυρο.
Ισα ισα που θα το χαρω κιολας και θα τον πειραξω υστερα και με pm του στυλ "i ownt you noob", οπως βεβαιως θα κανουν και εκεινοι το ιδιο.
Και αυτο ισχυει με αλλα ατομα απο αλλες συμμαχιες.
ΑΑ ,DA ,HD ,DMU ,FG ,3χχχ ,Θ.Β.007 ,jedi masters, αβγ. τα γραμματακια για μενα δεν εχουν σημασια. Ειμαι κοινωνικο πλασμα. Επικοινωνω με οποιον ξερει τι σημαινει χαβαλες.

Γιατί τα μέχρι σήμερα συγκεντρωμένα στοιχεία και ενδείξεις, εμένα με οδηγούν στο προκαταρκτικό συμπέρασμα, οτι η "λίστα" δεν φτιάχτηκε τελευταία στιγμή πριν το "δόκανο", αλλα καιρό τώρα, και όχι με βάση τις λίστες μελών των πόλεων, αλλα απο τις λίστες με όσους πήραν μέρος στις μάχες οχυρών.

Προφανως πολλα αυθερετα συμπερασματα βγαζεις. Ανεφερα οτι πατησα και γω το λινκ, ετσι αμα αντι για "eisaipoustis" ειχα γραψει τον κανονικο μου κωδικο, θα το εκλεγα και γω το account μου. Θα ελεγες τα ιδια τοτε; Δεν πιστευω να υπαρχει καποιος τοσο ψυχικα διαταραγμενος ωστε να στησει ενα τοσο καλο σχεδιο μαζικου χακαρισματος μονο και μονο για να χαλασει account που παιρνουν μερος σε οχυρα. Θα ηταν πραγματικα αηδιαστικο. Αμα ηταν ετσι θα τους εβαζε απειρο κολυμπι, οχι ζωη. η ζωη ειναι καλη για τα οχυρα. και γω την εχω ανεβασει αρκετα.

Έμαθα κι άκουσα κι εγώ λοιπόν, οτι 1 δις κινέζοι πάτησαν όλοι μαζί χθές στο φεγγάρι. Είναι αλήθεια ? Επειδή είπα οτι το άκουσα απο ένα φίλο ή μου το είπαν, αν βγούν κι άλλοι 5-6 εδώ στο forum να πούν το ίδιο, τότε προφανώς μπορούμε να διαμορφώσουμε μια "τάση" στην κοινή γνώμη, να αρχίζει να πιστεύει οτι πράγματι είναι αλήθεια... Απ' όσους όμως είδα οτι βγήκαν στο forum, μέλη της CCP ήταν...

failed trolling?



πραγματικα στην αρχη πιστευα οτι ειχες απολυτο δικιο για το θεμα με τα μπανς. Σε σημειο που εκατσα και το σκεφτηκα προσωπικα το τι θα μπορουσατε να κανετε, διαδικασιες roll back, μηνυσεις, εξωδικα, αιτησεις κτλ.
Αλλα οι χαρακτηρισμοι σου και ο τροπος συμπεριφορας σου με κανει να βγαζω και γω αυθαιρετα συμπερασματα για σενα. ΕΛπιζω να εχω αδικο.
 

DeletedUser2157

Guest

dlmme Στις 06/01/2010 η ώρα 4:12 μ.μ.
Δοκιμάστε πρώτοι την ΝΕΑ Ελληνική beta t35 του αγαπηένου σας παιχνιδιού the-west.gr

Μπείτε τώρα στο The West Beta και καντε log in με το ηδη υπάρχον account.

Δείτε το δικό σας χαρακτήρα στο ΝΕΟ και ανανεωμένο μας περιβάλλον!!

Εστειλαν σε πολλους και σταματα την κλαψα. Πες μας καθαρα να μην σας ξαναχτυπήσουμε απο λυπηση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή