η πρωτη και μεγαλυτερη μαχη

  • Δημιουργός θέματος xtremepc
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
προσπαθησαν ρε τα παιδια,αλλα οταν εγω με τις πετρες μου εκανα 989 ζημια πως να παρουν το οχυρο?
 

DeletedUser3436

Guest
πολυ καλη προσπαθεια......αλλα ρε παιδια αλλη φορα να ανεβενετε 5 5 οχι 2 2 :d
 

DeletedUser

Guest
τα παιδια απο ghost riders δεν εχουν καταλαβει οτι αλλο οι μαχες οχυρων και αλλο το χτισιμο της πολης
 

DeletedUser

Guest
καινουργιος στα μερη σας...καλως ορισα....εχω να πω οτι ο Prmanos με προδωσε και με χε σε ολη την μαχη στο μουγγο!!!καλη μαχη αλλα πολυ ευκολη νικη και κακοσ συντονισμος απο τουσ αντιπαλους......πρωτα μαθαινεισ σε ολουσ και εξοπλιζεσαι και μετα βαρασ...
 

DeletedUser

Guest
πραγματικά ο συντονισμός ήταν επιεικώς για γέλια.εκτός και αν ήταν καλός και οι άλλοι κάναν του κεφαλιού τους...
 

DeletedUser

Guest
επισης το να κοιμασε σε ξενοδοχεια και οχι στο οχυρο και να αργεις ειναι για γελια αλλα δεν ξερω πως μου ηρθε αυτο και το εγραψα :p
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνώ.Είναι πραγματικά για γέλια και για κλάματα...:p
 

DeletedUser

Guest
O συντονισμούς ήταν πολύ καλός αλλά κάποιοι σκέφτονταν το xp τι κάποιοι δηλαδή......προς το τέλος βρήκαμε λίγο τον ρυθμό μας αλλά η μάχη είχε χαθεί.....

Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι θα επιστρέψουμε:D
 

DeletedUser

Guest
O συντονισμούς ήταν πολύ καλός αλλά κάποιοι σκέφτονταν το xp τι κάποιοι δηλαδή......προς το τέλος βρήκαμε λίγο τον ρυθμό μας αλλά η μάχη είχε χαθεί.....

Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι θα επιστρέψουμε:D

αντε να παρουμε και εμεις λιγο xp γιατι δεν μπορουσα να ειμαι στη μαχη

παντα υπαρχουν ατομα που κανουν του κεφαλιου τους κ2 εχουμε κανει 50 μαχες και μονο σε 4-5 ακουν εντολες τα παιδια μονο κ1 θα βρεις σοβαρες μαχες δυστυχως
 

DeletedUser

Guest
απο την στιγμη που ενωθηκαμε ατομα και στρατηγοι(απο τον 3)fbi-mafia τα πραγματα ειναι δυσκολα για σασ....και η ελειψη πειθαρχιασ θεμα τακτικησ ειναι...νομιζω οτι δεν θα χουμε τοσο καλεσ μαχεσ στον 5
 

DeletedUser

Guest
χεχεχε γελιο ειχε η μαχη.....το μονο που δεν καταλαβα ηταν το κολπο που ανεβαινανε 4-4..εκει τρομαξα λιγο :p
επισης και αυτο υο γυρω γυρω απο το οχυρο μου προκαλεσε μια απορια

(επισης τωρα καταλαβαμε γιατι χανουν τα οχυρα στον 3 οι μαφιοζοι)

χεχεχε

θειος νικος
 

DeletedUser

Guest
χεχεχε γελιο ειχε η μαχη.....το μονο που δεν καταλαβα ηταν το κολπο που ανεβαινανε 4-4..εκει τρομαξα λιγο :p
επισης και αυτο υο γυρω γυρω απο το οχυρο μου προκαλεσε μια απορια

(επισης τωρα καταλαβαμε γιατι χανουν τα οχυρα στον 3 οι μαφιοζοι)

χεχεχε

θειος νικος

χαχαχα!
οντως παιδια....Τι 4-4 ....Για σφαγη τους πηγαινατε?? :p
Παντως ενας απο την πολη μου, papadopedi λεγεται, βρηκε μεξικανικη μπαντανα....Και σας ευχαριστει πολυ για την επιθεση που κανατε.... :p
 

DeletedUser

Guest
παιδιά όντως από την μεριά μας ο συντονισμός ήταν πολύ κακός αλλά όχι ότι έφταιγε ο συντονιστής αλλά ο καθένας έκανε του κεφαλιού του....πάντως μην μας υποτιμάτε και τόσο....για καλό σας το λέω...!!!
 

DeletedUser

Guest
παιδιά όντως από την μεριά μας ο συντονισμός ήταν πολύ κακός αλλά όχι ότι έφταιγε ο συντονιστής αλλά ο καθένας έκανε του κεφαλιού του....πάντως μην μας υποτιμάτε και τόσο....για καλό σας το λέω...!!!

φιλε ετσι συνηθηζεται εδω κραξιμου του χαμενου κ σπασιμο νευρων μεχρι να βαρεθουν το μονο που μπορειτε να κανετε ειναι να παρετε το οχυρο αν μπορειτε
 

DeletedUser

Guest
για πρωτη φορα +1 στον νατσο..
εχω απελπιστει τελειος ρε παιδια..
εγω ηθελα 3 ωρες να παω στο οχυρο.. βγενω.. και μπενω μετα απο 3-4 ωρες να κανω εγγραφη και τι βλεβω.. 100 ζωη.. μπενω αναφορες και τι να δω..
3 μαχες απο συμμαχους μου.. ελεος..(Ghost riders)
εγκατεληψα την πολη μου και αυτη την συμμαχια.. κριμα ρε αλεξακι δεν καταφερες να συγκρατισει τα ζωα σου.. :Ρ

οποτε πιστευω αν ολοι η συμμαχια τους , των ghost riders ενωθουν ρε παιδι μου
θα καταφερουν κατι αλιως θα πιανουν μπεκατσες στον αερα απο την αστοχια στις μαχες ..χεχεχε
 

DeletedUser2490

Guest
Ο δικός μου απολογισμός της μάχης μιας και είχα όλο το συντονισμό των C.A. από την αρχή:

Και οι 2 πλευρές είχανε πολλά άτομα που έμπαιναν πρώτη φορά σε μάχη και είδαμε πολύ άκυρες κινήσεις και από τις 2 πλευρές...
Αυτό όμως που κάναμε εμείς, (και μάλλον όχι οι Ghost όπως φάνηκε τελικά) ήταν να ασχολειθούμε πάρα πολύ με αυτά τα άτομα... Στείλαμε πολλές εικόνες και απαντήσεις αποριών που μαζέψαμε από άλλους κόσμους... Μιλούσαμε σε όλους σα να μην έχουν ξαναδεί ποτέ οχυρό!!!

Είδα μέσα στη μάχη δικούς μας πρωτάρηδες να κινούνται σα να ήταν σε 50 μάχες... Αλλά όπως αναφέρθηκε και παραπάνω στη συμμαχία μας είναι μαζεμένοι όλοι οι αρχηγοί-στρατηγοί του Κ3...

Θα ήθελα πάρα πολύ να μην γίνει μονότονος ο Κ5, και αν οι Ghost μπορέσουν να κοντρολάρουν τη δύναμή τους (που είναι πολύ μεγάλη) θα δούμε πολύ καλύτερες μάχες!!!
Θα ήθελα όμως να δούμε κι άλλες δυνάμεις... Και αυτό μπορεί να γίνει!
 

DeletedUser3436

Guest
Μια ειναι η δυναμη CAVO PARADISO.Αν και υπαρχει προβλημα επειδη κανουν απεργια οι χτιστες :confused:
 

DeletedUser

Guest
καλοκαιρι ειναι,πηγαν για μπανια και αυτοι....
 
Κορυφή