η πρωτη και μεγαλυτερη μαχη

  • Δημιουργός θέματος xtremepc
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Η Πρωτη και μεγαλυτερη Μαχη Οχυρου στον κοσμο 5 θα λαβει χωρα αυριο η ωρα 8:14 μ.μ στο Τρελοκομειο,περιουσια της Crazy town και των συμμαχων της.
Εναντιουμενοι θα ειναι οι Ghost Riders και οι συμμαχοι τους.


Περιμενουμε μια πολυ δυνατη μαχη(αν και ξερουμε ποιος θα νικησει,η Crazy town).

Καλες Μαχες σε ολους!!
 

DeletedUser

Guest
πότε δεν ξέρεις.... μπορεί να είναι 120-140 και να το πάρουν οι άλλοι..
 

DeletedUser

Guest
πολύ αισιόδοξος είσαι φίλε μου δεν έχεις δει την δύναμη μας ακόμα.....
 

DeletedUser

Guest
ενω εσυ να υποθεσω οτι εχεις δει την δικια μας δυναμη...
 

DeletedUser

Guest
πότε δεν ξέρεις.... μπορεί να είναι 120-140 και να το πάρουν οι άλλοι..

αμα ειναι 140 και δεν μπορουν να συντονιστουν τιποτα δεν θα γινει εγω θα παρω μερος στην αμυνα

και αμα δεν το εχετε καταλαβει ακομα δεν παιζει τοσο μεγαλο ρολο τα ατομα αλλα ο συντονισμος

αμα εχει ο επιτεθομενος 100 ατομα που ειναι ενεργα ακουν εντολες και ο αμυνομενος 120 ατομα σκορποχωρι θα νικησει ο επιτεθομενος
 

DeletedUser

Guest
H τακτικη καθοριζει τα παντα..και 80 εναντιον 120 να ειναι αν εχουν σωστη τακτικη μπορουν να το θερουν στα ισα.
 

DeletedUser735

Guest
οποιος μου στειλει πρωτος προσκληση εχει την στηριξη μου στο οχυρο...
 

DeletedUser

Guest
ο κοσμος το σαββατο βραδυ ειναι εξω! θα ειμαι offline στη μαχη γμτ
 

DeletedUser

Guest
πω δεν ενημερωνετε πρωτα και εμας τους ασχετους να ετοιμαστουμε???:mad:
που να βρω οπλο τωρα!

αν αρχιζατε καμια συζητηση 1-2 μερες πριν θα το καταλαβαιναμε!
 

DeletedUser

Guest
πολύ αισιόδοξος είσαι φίλε μου δεν έχεις δει την δύναμη μας ακόμα.....

πια δυναμη ρε φιλε;;οταν ο 29ος παιχτης μας φτανει με τον μεσο ορο επιπεδου σας(και αυτο χωρις ολα τα ατομα της και 5 ατομα κατω του επιπεδου 25);;σε μια πολη φουλ απο τυχοδιωχτες ηγεσιας και μερικους σχεδιασμενους για μαχες οχυρων;;επειτιθεστε εναντια σε μια ολοκληρη συμμαχια και με τους συμμαχους της;μην ξεχνας πιοι εχτισαν πρωτοι τα οχυρα...

πια δυναμη ρε φιλε οταν με 3 παιχτες σε ολοκληρη την 50αδα του πινακα μονομαχιων εχουμε τους 3πλασιους ποντους μονομαχιας;
 

DeletedUser3093

Guest
σε μια πολη φουλ απο τυχοδιωχτες ηγεσιας και μερικους σχεδιασμενους για μαχες οχυρων;;επειτιθεστε εναντια σε μια ολοκληρη συμμαχια και με τους συμμαχους της;μην ξεχνας πιοι εχτισαν πρωτοι τα οχυρα...


και δηλαδή τι;
ισχυρίζεσαι οτι δεν πρέπει να σας χτυπάει κανείς με τα παραπάνω δεδομένα;
μην ξεχνάς, η τύχη ευνοεί και τους τολμηρούς καμια φορά, και αν δεν το κάνει τουλάχιστον δεν φοβήθηκες να προσπαθήσεις και δεν έχει να σου προσάψει τίποτα κανένας, πόσο μάλλον αν παλέψεις και δείξεις κάτι καλό.
 

DeletedUser

Guest
μην ξεχνας πιοι εχτισαν πρωτοι τα οχυρα...

κ την ακρόπολη οι έλληνες την έχτισαν πρώτοι κ μετά πέρασαν από κει τόσοι κ τόσοι κ πήραν όλοι από κάτι!
δώστε κ εσείς στα παιδιά ένα τούβλο από τα τείχη, μια οβίδα από τα κανόνια σας, λίγη άμμο από την αυλή, 1-2 καλούμπες σκοινί από τη σημαία κ καμιά κονσέρβα από τα αποθέματα πολέμου!

ε ρε να χαρώ επιχειρήματα σε αυτό το φόρουμ πια!!
 

DeletedUser2490

Guest
κ την ακρόπολη οι έλληνες την έχτισαν πρώτοι κ μετά πέρασαν από κει τόσοι κ τόσοι κ πήραν όλοι από κάτι!
δώστε κ εσείς στα παιδιά ένα τούβλο από τα τείχη, μια οβίδα από τα κανόνια σας, λίγη άμμο από την αυλή, 1-2 καλούμπες σκοινί από τη σημαία κ καμιά κονσέρβα από τα αποθέματα πολέμου!

ε ρε να χαρώ επιχειρήματα σε αυτό το φόρουμ πια!!

ναι αλλά που είναι η ακρόπολη τελικά;;; σε αυτούς που την έχτισαν!!!
εγώ χαίρομαι πάρα πολύ για τη μάχη, γιατί άνοιξε και το φόρουμ από κάτω έτσι....
χαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser

Guest
104 μαχητές επιτέθηκε στο Οχυρό. 92 αμυνόμενοι αμύνθηκαν.
104 επιτιθέμενοι έπεσαν. 39 αμυνόμενοι έπεσαν.

Ουτε τουβλακι ρε πηραν οι (δυνατοι) φιλοι μας.:p
 

DeletedUser

Guest
μπραβο και στις δυο πλευρες!!επιτελους αρχισε να εχει ενδιαφερον ο κοσμος 5!
787 πόντοι εμπειρίας.
ανέβηκες 1 επίπεδο!


αντε,κιαλλες μαχες να εχουμε!


υ.π:δασκαλε,ακομη να δουμε την δυναμη τους
 

DeletedUser

Guest
διαβαζα και δεν ηρθα στη μαχη την επομενη να την κανετε μεσα στη βδομαδα κατα της 10 να παρω και εχω λιγο xp ολο τους αλλους σκεφτεστε ντροπη σας
 
Κορυφή