η πρωτη και μεγαλυτερη μαχη

  • Δημιουργός θέματος xtremepc
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ερχεται και η δευτερη μαχη,αυτη την φορα σε διαφορετικη εδρα!!!

καλες μας μαχες!!
 

DeletedUser2490

Guest
Μπορώ να ρωτήσω κάτι τα παιδιά από τους Ghost Riders;;; Θα ρωτήσω....

Ειλικρινά χωρίς ΚΑΜΙΑ απολύτως διάθεση για ειρωνεία!!!
Το ότι μπαίνατε μέσα στο οχυρό σαν κύριοι ένας ένας από την πόρτα, ήταν σχέδιο;;;

Ξαναλέω: ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ!!!

Δε μπορώ να φανταστώ όμως ότι κάποιος συντονιστής έστειλε τους παίχτες σαν πρόβατα στη σφαγή!
Αυτό το λέω γιατί ειλικρινά θέλω πιο ποιοτικές μάχες στον Κ5... Μπορούμε να τον κάνουμε τον καλύτερο κόσμο, αλλά αν δυναμώνει η μία πλευρά μόνο έχουμε θέμα!

Ευχαριστώ πολύ όλους όσους ήρθαν στη μάχη χθες... Μαζέψαμε πάνω από 100 άτομα κι ενώ λείπουν κάποια βασικά στελέχη από την πόλη μου...
 

DeletedUser

Guest
ο μονος τροπος να αποκτησει ενδιαφερον ο κ5 πιστευω πως ειναι ο θειος να αποκτησει νεα ανηψια ;)

ή να παρουν λιγο πιο σοβαρα (βασικα πολυ πιο σοβαρα) οι γκοστ τον κοσμο 5 και να οργανωνουν πολυ καλυτερα τα σχεδια και κυριως τον συντονισμο μιας μαχης.

αλλη λυση δεν μπορω να σκεφτω.
 

DeletedUser3788

Guest
βάσικα το κύριο πρόβλημα είναι το ότι υπάρχουν πάρα πολλοί καινούργιοι παίχτες σε αυτόν τον κόσμο που δεν ξέρουν από μάχες οχυρών και κανένας δεν ενδιαφέρετε να τους ενημερώσει.άποψη μου πως πρώτα οι δήμαρχοι των πόλεων θα πρέπει να εξηγήσουν στα νέα μέλη τι ακριβώς γίνετε σε μια μαχη και τι θα πρέπει να κάνουν και όχι να τους στέλνουν στην σίγουρη ήττα.

όσο για τους συντονιστές θα πρέπει να είναι έμπειροι παίχτες από άλλους κόσμους και ψύχραιμοι και όχι να προκαλούν τον πανικό κατα διάρκεια της μάχης.
 
Κορυφή