η ποιο ωραια ατακα !!

DeletedUser

Guest
ας πω κι' εγώ καμία ατάκα!!!!:)

δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω!!

καλή, καλή????

καλη αλλα συνηθισμενη... 15/20

εγω του βαζω 20/20 γιατι η ατακα εχει νοημα και ειναι πολυ καλη.το συνιθισμενη δεν ειναι παραγοντας που θα επρεπε να επιρεαζει το ποσο καλη ειναι μαι ατακα
 

DeletedUser

Guest
Ουκ εν τω πολλω το εφ.... Οσο για του Harlan Wolf, 18/20 γιατι ειναι πολυ καλη! :cool:
 

DeletedUser

Guest
επειδη βαριεμαι να διαβασω και τις 13 σελιδες διαβσα ολιγες και δεν βρηκα αυτην την ατακα οποτε την βαζω και sorry αμα διπλοpostaρω

If you fail to plan, you plan to fail
 

DeletedUser

Guest
Harlan wolf: 18/20 σωστός ;)
fishermanos: 10/20 ok..αλλά δεν πιστεύω κάτι τέτοιο..:D
 

DeletedUser

Guest
η γνώση και η εξυπνάδα είναι δυο τελείως διαφορετικα πράγματα
(δικό μου)
 

DeletedUser

Guest
εξαρταται πως το βλεπεις. η γνωση σου προσφερει κι εξυπναδα. αν δεν ηξερες πως να προσθαφαιρεις, θα ησουν και βλακας. ομως αν καποιος γενιεται βλακας η γνωση δεν μπορει να του προσφερει τιποτα. γιατι αν μαθεις καποιου να κανει απλα μαθηματικα, αλλα ειναι και πολυ βλακας, δεν θα ξερει ποτε να τα χρησιμοποιησει απο μονος του. δεν ειναι τελειως διαφορετικα πραγματα. εγω θα το ελεγα αλλιως.

αν γενιεσαι βλακας, δεν σου χρησιμευει σε τιποτα η γνωση.
 

DeletedUser

Guest
εξαρταται πως το βλεπεις. η γνωση σου προσφερει κι εξυπναδα. αν δεν ηξερες πως να προσθαφαιρεις, θα ησουν και βλακας. ομως αν καποιος γενιεται βλακας η γνωση δεν μπορει να του προσφερει τιποτα. γιατι αν μαθεις καποιου να κανει απλα μαθηματικα, αλλα ειναι και πολυ βλακας, δεν θα ξερει ποτε να τα χρησιμοποιησει απο μονος του. δεν ειναι τελειως διαφορετικα πραγματα. εγω θα το ελεγα αλλιως.

αν γενιεσαι βλακας, δεν σου χρησιμευει σε τιποτα η γνωση.

κιωμος ειναι διαφορετικα πραγματα.η εξυπναδα ειναι αλλο πραγμα.αν καποιος δεν ξερει πως να αφερει επιδει δεν το καταλαβενει σημενει οτι ειναι βλακας.μπορει ομως καποιος π.χ. στα χωρια της κυπρους το 1900 να ειναι πουλ εξυπνος αλλα να μην ξερει πως αν αφαιρει επιδει δεν τον εμαθε κανεις.απλα οταν εχεις και απο τα δυο γινεσε ακομα καλιτερος και φενεσε πιο εξυπνος απο καποιον αλλο που ισως να ειναι το ιδιο εξυπνος αλλα δεν εχει τοσες γνωσεις.
 

DeletedUser3328

Guest
για μιας γυναικας το καημο μπαρκαρα σε φορτηγο...
 

DeletedUser2737

Guest
oloi οι νουμπ εδω μαζευτηκαμε(δικια μου)
 

DeletedUser2737

Guest
αν και κλεμμενο σωστο ...το παραδεχομαι

13η φορα
 

DeletedUser315

Guest
ατάκα για να ρίξεις γκόμενα...

- πάμε για πίτσα και μετά να σε γ@μ!σ0 ;

(αν απαντήσει ναι,έχει καλώς)
αν απαντήσει όχι (που είναι και το πιο πιθανό) τη ρωτάς...

- γιατί,δε σ'αρέσει η πίτσα ???
 

DeletedUser

Guest
αμα βρει να απαντησει και κατι και για την πιτσα τοτε συνεχιζεις καπως ετσι

- Ε, τότε θέλεις να έρθεις να δείς το σκληρό μου δίσκο;
Υπόσχομαι ότι δεν είναι 3,5 ίντσες και δεν είναι Floppy!
 
Κορυφή