ευχαριστιων έληξε

DeletedUser

Guest
εγω τις τελειωσα τσιμα τσιμα αλλα 1 χαρισμα για δεκα γαλοπουλες δεν λεει!
 

DeletedUser

Guest
στον κοσμο 2 εφτασα μεχρι την τριτη με τισ γαλοπουλεσ και δεν μπορουσα να την κανω και σημερα που μπηκα μπορω... εχει γινει και σε καποιον αλλο αυτο?
 

DeletedUser

Guest
λαθος, τιποτα δεν ειναι.... γιατι για να βρεις 10 γαλοπουλες, θελει πολυυυυυ κοπο...

κανεις λαθος φιλε.
ποντο ικανοτητων δεν τον περνεις με τιποτα, ουτε με σαμανους, ουτε με λεφτα(εκτος αν γινει τιποτα στο μελλον:p)
 

DeletedUser315

Guest
στο κοσμο 2 που ειχα φτασει μεχρι την 3η την εχει ακομα
την ξαναβαλαν για οσους την ειχαν αποδεχθει?

το κουφο ομως ειναι

Ο Louis θα φτάσει στην ώρα του τώρα. Αλλά το ποιο συμαντικό συστατικό λείπει ακόμα: Μια γαλοπούλα!

εμ αυτο δεν ειναι μια γαλοπούλα ειναι 5 που πετας ολο το υπολοιπο και κρατας τα μπουτια μονο
 

DeletedUser

Guest
βρε δε λες παλι καλα που την ξανανοιξαν εστω και για το 3ο επιπεδο.ξερεις ποσες ωρες εφαγα για να βρω τα παλιομπουτια????.το θεμα ειναι ποσο θα μεινει ανοιχτη
 

DeletedUser

Guest
Και εγώ ήμουν ένας από τους λίγους που κατάφεραν και την τελειωσαν αλλα χρειάστηκε να ρίξω το κίνητρο στο 5% :eek: Εξάλλου κάτι τέτοιο περίμενα ότι θα συμβεί γιαυτο άφησα στην μέση τις μονομαχίες k την κατασκευή της πόλης μου και συγκεντρώθηκα στο να μαζεύω κοτόπουλα :rolleyes:
fireshotcapture02300353.png
 

DeletedUser

Guest
πριν απο 10 λεπτα την φινιτο κ' εγω!!!πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη οταν την αφερεσαν αλλα τωρα οκ!!!
 
Κορυφή