ευχαριστιων έληξε

DeletedUser

Guest
η απορία είναι ότι αν μπορούμε να ολοκληρώσουμε την αποστολή τουλάχιστον αυτή που έφτασαν στην iii
 

DeletedUser3093

Guest
ναι βασικά γιατί έμεινα με 9 γαλοπούλες στο χέρι...τώρα τί δηλαδή;; και που να ξέρω εγώ μεχρι πότε είναι οι ευχαριστίες;;;
 

DeletedUser

Guest
εγω που εμεινα με 10 και για μερικα λεπτα δεν την τελειωσα τι να πω???
 

DeletedUser315

Guest
στον μπετα την εχουν ακομα

εντάξει ελεος μονο 7 μερες την άφησαν εδω
και να πω να τα εύκολο να βρεις 10 γαλοπουλες παει στα κομματια
 

DeletedUser

Guest
οι ευχαριστιες ειναι την 4 πεμπτη του νοεμβρη.

δηλαδη χθες.

ο μπετα ειναι αγγλικος σερβερ και ακομα δεν εχει αλλαξει η μερα γι αυτο την εχει ακομα.σε λιγο λογικα θα κλεισει και εκει.

(κριση επιφοιτησης ηταν αυτη!)
 

DeletedUser

Guest
α τελείωνε?
εγω την τελείωσα πάντως στον κοσμο 2 (αν θυμάμαι καλα)
νταξη δεν δίνει και τίποτα εξτρα....αυτά που ελεγε.
σιγα την αποστολή
 

DeletedUser

Guest
τελικά μείναμε με τις γαλοπούλες στο χέρι ;
δεν πειράζει βάλτε τα στην κατάψυξη για τα χριστούγεννα
 

DeletedUser

Guest
πάλι καλά που δεν την άρχισα. μόνο ενα 2ωρο πορτοκάλια έκανα.
 

DeletedUser

Guest
Εγω την αγνοησα τελειως και καλα εκανα γιατι ηταν προφανες πως θα ελειγε συντομα:eek::rolleyes::p
 

DeletedUser

Guest
Πωπω ξενερωσα εντελος αυτη η αποστολη καλυτερα θα ηταν να μην υπηρχε αντι να φερνει κοσμο διωχνει:p:p
 

DeletedUser2993

Guest
-----------

παιδια , εγω μολις ανεβηκα 1 level κσι μου ξανα ανοιξε η αποστολη !!!:D:D:D:D
 

DeletedUser3093

Guest
και σε εμένα άνοιξε! κάτσε να βρώ και την τελευταία γαλοπούλα μπας και την προλάβω αυτή την φορά!
:)
 

DeletedUser

Guest
η αποστολη εκει που μου ειχε γινει γκρι κ την ακυρωσα , την επομενη μερα μου την ξαναεμφανισε κ την εκανα αποδοχη (χωρις να ανεβω λεβελ)
 

DeletedUser

Guest
Στον ξένο server, που δεν την είχα ακυρώσει (είχε γίνει γκρι και ήμουν στο 3ο μέρος των αποστολών) η αποστολή εμφανίστηκε ξανά και χωρίς να αλλάξω level.

Στον ελληνικό Κ1, που την είχα ακυρώσει (είχα φτάσει στο 2ο μέρος των αποστολών και είχα κάνει 6/10 ώρες τοποθέτηση ραγών), δεν μου ξαναεμφανίστηκε. Θα δω μήπως εμφανιστεί όταν αλλάξω level, αν και δεν το πολυπιστεύω.
 
Κορυφή