εκδοση 1,27

DeletedUser

Guest
Αναβαθμιση

μπορει καποιος να μου πει γιατι τελικα δεν μπηκε στην αναβαθμιση η λειτουργεια να μειωνεις το σαμανο?
παρα πολλοι απο μας το περιμεναμε πως κ πως αυτο!!!
τωρα θα αναγκαστουμε παλι να περιμενουμε νεα εκδοση?
καλως ή κακως, αναγκαστικα ή μη, εχουμε φτασει στο σημειο να παιζουμε με ενα τροπο που δεν μας επιτρεπει να κανουμε πολλοι απο μας πολλες δουλειες και να προχωρησουμε στο παιχνιδι.
οι περισσοτεροι απο αυτους ειμαστε με σθενος.
ποτε θα αρχισει το παιχνιδι να μας δινει πλεονεκτηματα αντιστοιχα με τους παικτες που παιζουν με σημαδι?
και με τη αναβαθμιση αυτη παλι δεν μας δινετε η δυνατοτητα ουτε να το γυρισουμε αφου για παραδειγμα εγω χρειαζομαι περιπου 1.500.000$
τι θα κανω θα τα γεννησω?
παρακαλω πολυ καποιος υπευθυνος να μου απαντηση!!!!!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
φιλε και εγω περιμενα αυτο το πρημιουμ αποτι βλεπεις αυτοι που δεν εβαζαν πρημιουμ ζοριστηκαν και ετσι κακως η καλως δεν θα μπει :(
 

DeletedUser

Guest
τι είναι αυτή η λέξη?!?!
συγγνώμη αλλά δεν άντεξα... ας φάω ινφράκσον...
όμως σοβαρά τι είναι;

σαν ποια λέξη μοιάζει?
σαν την ''προχωρήσουμε''

επίσης στο πληκτρολόγιο το δ είναι ακριβώς δίπλα από το σ


τυχαίο?δεν νομίζω


:p
 

DeletedUser315

Guest
μπορει καποιος να μου πει γιατι τελικα δεν μπηκε στην αναβαθμιση η λειτουργεια να μειωνεις το σαμανο?
παρα πολλοι απο μας το περιμεναμε πως κ πως αυτο!!!
τωρα θα αναγκαστουμε παλι να περιμενουμε νεα εκδοση?
καλως ή κακως, αναγκαστικα ή μη, εχουμε φτασει στο σημειο να παιζουμε με ενα τροπο που δεν μας επιτρεπει να κανουμε πολλοι απο μας πολλες δουλειες και να προχωρησουμε στο παιχνιδι.
οι περισσοτεροι απο αυτους ειμαστε με σθενος.
ποτε θα αρχισει το παιχνιδι να μας δινει πλεονεκτηματα αντιστοιχα με τους παικτες που παιζουν με σημαδι?
και με τη αναβαθμιση αυτη παλι δεν μας δινετε η δυνατοτητα ουτε να το γυρισουμε αφου για παραδειγμα εγω χρειαζομαι περιπου 1.500.000$
τι θα κανω θα τα γεννησω?
παρακαλω πολυ καποιος υπευθυνος να μου απαντηση!!!!!




δεν μπορεί να μπει μόνο ενα πριμιουμ πχ αυτο με το σαμάνο που αναφέρεσαι
η θα μπουν ολα η κανένα
και η θα μπουν σε όλους η σε κανένα κόσμο απ τους ήδη υπάρχοντες
 

DeletedUser

Guest
φιλε και εγω περιμενα αυτο το πρημιουμ αποτι βλεπεις αυτοι που δεν εβαζαν πρημιουμ ζοριστηκαν και ετσι κακως η καλως δεν θα μπει :(

Ωραια λοιπον αν ειναι ετσι τι τις κανουν τις αναβαθμισεις.
Ας καταργησουν και τα πρεμιουμ εντελως και ας το κλεισουν το μαγαζι.
Μπορει οντως το πρεμιουμ να δινει πολλα πλεονεκτηματα στο παιχνιδι αλλα δινει σε ολους που επιθυμουν να τα χρησιμοποιησουν.
Οσοι λοιπον θελουν τα βαζουν οσοι δε θελουν παλι ας μη βαλουν ποτε.
Επιπλεον οταν μας προετοιμαζετε καιρο τωρα οτι θα υπαρξει μαι τετοια πιθανοτητα εμεις επιλεγουμε και δημιουργουμε τους χαρακτηρες μας αντιστοιχα και περιμενουμε την δυνατοτητα αυτη για να προχωρησουμε παραπερα.
Τωρα ξαφνικα μαθαινουμε οτι οι παικτες που δεν εχουν πρεμιουμ κ ειναι ουτα κατα το ημισοι πελατες οσο εμεις που εχουμε να κανονιζουν το παιχνιδι και την εξελιξη του για σας και για μας?
Ποιοι ειναι τελικα αυτοι που πρεπει να ικανοποιησετε κυριοι υπευθηνοι?
Ποιο το οφελος σας απεναντι στους "σπονσορες" σας?????


 

DeletedUser

Guest
αυτο που εκαναν ηταν το σοφοτερο κατα την γνωμη μου.
οσοι δεν θελουν τετοια πρεμιουμ μπαινουν και παιζουν σε κοσμους 1-5

οσοι παλι θελουν να δωσουν την περιουσια τους για ενα παιχνιδι στο ιντερνετ ας μπουν στους κοσμους 6-χ και θα ησυχασουν.
 

DeletedUser3436

Guest
ρε φιλε δασκαλε εσυ ο αλλος εχει χαρακτηρα εδω και 2 χρονια και περιμενει αυτο για να τα αλλαξει και εσυ λες να το παρατησει?αμα ειναι ετσι αιντε παμε ολοι παρατηστε το
 

DeletedUser

Guest
αφου για παραδειγμα εγω χρειαζομαι περιπου 1.500.000$
τι θα κανω θα τα γεννησω?
παρακαλω πολυ καποιος υπευθυνος να μου απαντηση!!!!!

5 μήνες έκανα να αλλάξω όλες τις ικανότητες-ιδιότητες. πούλησα ότι είχα και δεν είχα και άρχισα από την αρχή. περίπου τόσα έδωσα(1.3Μ). ούτε σφεντόνα κράτησα πάνω μου.

πάντως δίνει πάρα πολύ χρήμα η νέα έκδοση. πλέον κάποιες δουλείες, όπως η κάθαρση δάσους, είναι σημαντικές. άσε που δίνει και περισσότερα drops. οπότε εξισορροπείτε κάπως η κατάσταση.

εμένα θα με βόλευε το premium για την αγορά ρούχων από άλλες πόλεις χωρίς να χρειάζεται να μπω μέσα.
 

DeletedUser

Guest
οχι φιλε σακη απλα πανω στα λεγομενα του ανωδυνου οτι ή ολα τα νεα πρεμιουμ ή κανενα απλα λεω και γω οτι ετσι οπως επαιξαν τωρα εξυπηρετουν και αυτους που θελουν τα νεα πρεμιουμ και αυτους που δεν τα θελουν.

δεν μπορουμε να πουμε ά αυτο μ αρεσε το θελω ά το αλλο δεν μ αρεσε δεν το θελω. ζυγισε τα υπερ αν μπουνε ολα τα πρεμιουμ ζυγισε τα κατά και αποφασησε αν τα θελεις ή οχι. δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα για ολους ηταν αυτο.
 

DeletedUser

Guest
μην λεμε παλι τα ιδια για το premium!!καλωσ(για μενα)ή κακςσ δεν εγινε...παιξτε στον 6 και τερματιστε σε 1 μερα τα πλουσιοπαιδα..εγω λεω να βαλουν premium για log in-premium για να λαβεισ θεση σε οχυρο-εεε??καλο?ελεοσ ολα ξεκουραστα τα θελετε στο πιατο...βαλτε 2ωρα να μαζεψετε λεφτα



εβαλαν αντικειμενο στον κυνηγο κεφαλων...και ωραιο!!!να μασ θυμιζει τον blanco!α και σκια στον μπαρμαν(αν δεν το πατε)
 

DeletedUser735

Guest
εχτες μετα απο μαχη ανεβηκα επιπεδο και γεμισε μονο με ενεργεια και οχι με ποντους ζωης. γιατι? ετσι θα ειναι???

Μαρια αυτη η ρυθμιση δεν μπηκε με την νεα εκδοση.
Υπηρχε απο την προηγουμενη εκδοση.


Ο/Η bioannis έγραψε:
μπορει καποιος να μου πει γιατι τελικα δεν μπηκε στην αναβαθμιση η λειτουργεια να μειωνεις το σαμανο?
παρα πολλοι απο μας το περιμεναμε πως κ πως αυτο!!!
τωρα θα αναγκαστουμε παλι να περιμενουμε νεα εκδοση?
καλως ή κακως, αναγκαστικα ή μη, εχουμε φτασει στο σημειο να παιζουμε με ενα τροπο που δεν μας επιτρεπει να κανουμε πολλοι απο μας πολλες δουλειες και να προχωρησουμε στο παιχνιδι.
οι περισσοτεροι απο αυτους ειμαστε με σθενος.
ποτε θα αρχισει το παιχνιδι να μας δινει πλεονεκτηματα αντιστοιχα με τους παικτες που παιζουν με σημαδι?
και με τη αναβαθμιση αυτη παλι δεν μας δινετε η δυνατοτητα ουτε να το γυρισουμε αφου για παραδειγμα εγω χρειαζομαι περιπου 1.500.000$
τι θα κανω θα τα γεννησω?
παρακαλω πολυ καποιος υπευθυνος να μου απαντηση!!!!!

Γιαννη πολλα ατομα αντεδρασαν με τα νεα premium και ετσι δεν μπηκαν στους παλιους κοσμους.Αυτο δεν εγινε μονο στην Ελλαδα αλλα και σε πολλες αλλες χωρες.
Τα νεα premium θα μπουνε μονο στους νεους κοσμους!
 

DeletedUser

Guest
οχι φιλε σακη απλα πανω στα λεγομενα του ανωδυνου οτι ή ολα τα νεα πρεμιουμ ή κανενα απλα λεω και γω οτι ετσι οπως επαιξαν τωρα εξυπηρετουν και αυτους που θελουν τα νεα πρεμιουμ και αυτους που δεν τα θελουν.

δεν μπορουμε να πουμε ά αυτο μ αρεσε το θελω ά το αλλο δεν μ αρεσε δεν το θελω. ζυγισε τα υπερ αν μπουνε ολα τα πρεμιουμ ζυγισε τα κατά και αποφασησε αν τα θελεις ή οχι. δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα για ολους ηταν αυτο.

Η επιλογή κάθε χαρακτήρα έχει τα υπερ και τα κατά. Επίσης και ο τρόπος που ο καθένας παίζει. Π.χ. κάποιος που θέλει να γίνει καλός μονομάχος ξεχνάει το κυνήγι των αποστολών (μεγάλων επιπέδων) και τού είναι αδύνατον να ανοίξει όλες τις εργασίες. Από εκεί και μετά αν αλλάξει γνώμη υπάρχει ο σαμάνος ο οποίος μόνο σε βάθος χρόνου βοηθάει.
Η εφαρμογή του νέου premium θα καθιστούσε το παιχνίδι μη συναγωνίσιμο για την πλειοψηφία των παιχτών (ακόμη και αυτών που χρησιμοποιούν premium όπως εγώ).
Θα ήταν ίσως καλύτερα να μπορούσαμε όλοι να αγοράζουμε π.χ. ικανότητες και ιδιότητες με λεφτά του παιχνιδιού όπως άλλωστε είχαν υποσχεθεί λίγο καιρό πριν κάτι που θα βοηθόύσε ίσως τα μεγάλα level που έχουν "κολλήσει"
http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=4033
 

DeletedUser

Guest
Προταση

Εφοσον λοιπον εχει γινει τοσος ντορος στο παιχνιδι για τα πρεμιουμ και πολλοι παικτες απο εμας εχουμε τοποθετησει ετσι τα σκιλς μας ωστε να εκμεταλευομασταν την αλλαγη αυτη στο πρεμιουμ προτεινω οπως εξεταση η ομαδα των υπευθηνων το ενδεχομενο να μπει στα πρεμιουμ η επιλογη του να κανεις ανακατανομη ολων των ιδιοτητων σου μια φορα μονο ή εστω να μπει μια σειρα αποστολων που να μπορουν να την κανουν ολοι, μακροπροθεσμη δε ωστε να μην ειναι απλο να το κανεις που στο τελος με συνδιασμο πρεμιουμ να σου δινει αυτη την επιλογη.
Δεν ειναι δυνατο να εχουμε τοσο διαστημα να περιμενουμε κατι ωστε να προχωρησουμε με τον τροπο μας το παιχνιδι και τελικα να μας το αποκλειουν.
Θεωρω πως ειναι απαραιτητο να γινει κατι τετοιο και πως δεν προσβαλει κανενα απο ολα τα μελη του παιχνιδιου αλλα και δινει ιδια πλεονεκτηματα σε ολους μας.
Παρακαλω για την ενημερωση μας.


 

DeletedUser

Guest
επισης πολλοι παιχτες, μεσα κ εγω, εχουν χρυσοπληρωσει τον σαμανο εχω δωσει συνολο πανω απο 1.000.000$ για να φτιαξω ολα τα σκιλλ μου ετσι οπως τα ηθελα κ σε εποχη που η τραπεζα δεν επαιρνε οσα χρηματα ηθελες αλλα ειχε οριο. θεωρεις λοιπον εσυ δικαιο αλλοι να πουλανε κ να εχουν πουλησει οτι εχουν κ δεν εχουν για να φτιαξουν οπως θελουν τον παιχτη τους κ αλλοι να τα βρουν ετοιμα??? οποτε εσυ σε αυτο που βρισκεις οτι ολοι εχουν το ιδιο πλεονεκτημα οταν εσυ εχεις ολα τα αποθεματα σου ενω ο αλλος δεν εχει τπτ? εμενα πλεον δεν με ενδιαφερει αν θα μπουν η οχι τα πρεμιουμ στους παλιους κοσμους απλα θα προτιμουσα κ το παιχνιδι να εχει μια δυσκολια αν αγοραζω τα προιντα απο δουλειες αν κανω σαμανο κ αλλαζω τα σκιλλ καθε τρεις κ λιγο αν αγοραζω σκιλλ χανεται ολη η χαρα του να πετυχεις κατι μονος σου........
τωρα αυτο που λες με τις αποστολες λιγο δυσκολο μου φαινεται.....
Σαν Serra δεν με ενδιαφερει το θεμα κ δεν παιρνω θεση ξανα!

καλη συνεχεια
 

DeletedUser3436

Guest
επισης πολλοι παιχτες, μεσα κ εγω, εχουν χρυσοπληρωσει τον σαμανο εχω δωσει συνολο πανω απο 1.000.000$ για να φτιαξω ολα τα σκιλλ μου ετσι οπως τα ηθελα κ σε εποχη που η τραπεζα δεν επαιρνε οσα χρηματα ηθελες αλλα ειχε οριο. θεωρεις λοιπον εσυ δικαιο αλλοι να πουλανε κ να εχουν πουλησει οτι εχουν κ δεν εχουν για να φτιαξουν οπως θελουν τον παιχτη τους κ αλλοι να τα βρουν ετοιμα??? οποτε εσυ σε αυτο που βρισκεις οτι ολοι εχουν το ιδιο πλεονεκτημα οταν εσυ εχεις ολα τα αποθεματα σου ενω ο αλλος δεν εχει τπτ? εμενα πλεον δεν με ενδιαφερει αν θα μπουν η οχι τα πρεμιουμ στους παλιους κοσμους απλα θα προτιμουσα κ το παιχνιδι να εχει μια δυσκολια αν αγοραζω τα προιντα απο δουλειες αν κανω σαμανο κ αλλαζω τα σκιλλ καθε τρεις κ λιγο αν αγοραζω σκιλλ χανεται ολη η χαρα του να πετυχεις κατι μονος σου........
τωρα αυτο που λες με τις αποστολες λιγο δυσκολο μου φαινεται.....
Σαν Serra δεν με ενδιαφερει το θεμα κ δεν παιρνω θεση ξανα!

καλη συνεχεια

συμφωνω σε αυτα μαλιστα ειμαι ενας απο αυτους αλλα θα ηθελα το πρημιουμ γιατι τωρα πρεπει να δουλευω μια μερα για να βγαλω 2 σκιλλς :eek:
 

DeletedUser

Guest
επισης πολλοι παιχτες, μεσα κ εγω, εχουν χρυσοπληρωσει τον σαμανο εχω δωσει συνολο πανω απο 1.000.000$ για να φτιαξω ολα τα σκιλλ μου ετσι οπως τα ηθελα κ σε εποχη που η τραπεζα δεν επαιρνε οσα χρηματα ηθελες αλλα ειχε οριο. θεωρεις λοιπον εσυ δικαιο αλλοι να πουλανε κ να εχουν πουλησει οτι εχουν κ δεν εχουν για να φτιαξουν οπως θελουν τον παιχτη τους κ αλλοι να τα βρουν ετοιμα???

καλη συνεχεια

πιστεψε με και εγω εχω πληρωσει αυτα τα χρηματα και παραπανω
και το εχω κανει αυτο γιατι υπηρχε η προυποθεση των νεων αλλαγων με τα πρεμιουμ. αν γνωριζαμε οτι δεν θα μπουν τελικα θα επιλεγαμε πολλοι, διαφορετικες αλλαγες απο αυτες που καναμε. στην τελικη μας εχουν κανει να ξοδεψουμε περιουσιες στο σαμανο με την προοπτικη των επερχομενων αυτων αλλαγων. μονο τελευταιες 2-3 εβδομαδες σπαταλησα περιπου 200.000$ σε σαμανο χαλαλιζοντας τα σε αλλαγες που πλεον ειναι ανεπιστρεπτη αν δεν γινει χρηση αυτων που εικοζονταν οτι θα γινει με το σαμανο.


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser474

Guest
ΑΔΙΚΊΑ ΜΕΓAΛΗ

ποτε επιτέλους θα πάμε μαζί με τον υπόλοιπο κόσμο και δεν θα κάνουνε μερικοί λάθος διαχείριση άκου λέει όχι premioum όπα ρε παιδιά το game είναι για να πληρώνεις και όχι να κλαίγεσαι να μην σε περάσουν οι άλλοι


ότι γίνετε σε άλλες χώρες ζητάμε κύριε cord όχι τίποτα παράνομο
 

DeletedUser474

Guest
ελλaσ ελλaσ η χωρα τισ ....

ωραια λοιπον αν ειναι ετσι τι τις κανουν τις αναβαθμισεις.
ας καταργησουν και τα πρεμιουμ εντελως και ας το κλεισουν το μαγαζι.
μπορει οντως το πρεμιουμ να δινει πολλα πλεονεκτηματα στο παιχνιδι αλλα δινει σε ολους που επιθυμουν να τα χρησιμοποιησουν.
οσοι λοιπον θελουν τα βαζουν οσοι δε θελουν παλι ας μη βαλουν ποτε.
επιπλεον οταν μας προετοιμαζετε καιρο τωρα οτι θα υπαρξει μαι τετοια πιθανοτητα εμεις επιλεγουμε και δημιουργουμε τους χαρακτηρες μας αντιστοιχα και περιμενουμε την δυνατοτητα αυτη για να προχωρησουμε παραπερα.
τωρα ξαφνικα μαθαινουμε οτι οι παικτες που δεν εχουν πρεμιουμ κ ειναι ουτα κατα το ημισοι πελατες οσο εμεις που εχουμε να κανονιζουν το παιχνιδι και την εξελιξη του για σας και για μας?
ποιοι ειναι τελικα αυτοι που πρεπει να ικανοποιησετε κυριοι υπευθηνοι?
 
Κορυφή