εκδοση 1,27

DeletedUser

Guest
ΕΡΩΤΗΣΗ

Ποιος λοιπον μπορει να μου πει το εξης:
Πως λοιπον η εταιρια θα καλυψει εμας τους παλιους παικτες (ιδιαιτερα αυτους που πληρωναν πρεμιουμ) που παιζουμε απο τον κοσμο 1 και μαθαμε πανω στο παιχνιδι χωρις πλεονεκτηματα και καναμε λαθη, ωστε να μας δωσει και εμας ενα τροπο να προχωρησουμε σε δουλειες που ειναι αδυνατο να κανουμε οσοι ιδιαιτερα παιζουμε με σθενος.


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
μπαα οσα και να λες θα βγουν αυτοι που δεν βαζουν και θα πουν οτι δεν τους συμφερει....ελεος δηλαδη λες και τους ειπαν πως αν δεν βαλουν δεν θα παιξουν...εγω οπου δεν βαζω πρημιουμ εχω πιο πολυ τυχι,δεν με νοιαζει για τους αλλους που βαζουν κτλ κτλ
 

DeletedUser

Guest
Πάντα σε κάθε αναβάθμιση υπάρχουν οι ικανοποιημένοι και εκείνοι που θεωρούν οτι η εταιρία τους αδικεί, ότι ευνοούνται κάποιοι και άλλοι μένουν πίσω...

Αυτό παντα συνέβενε και πάντα θα συμβαίνει...όσα χρόνια παίζω διάφορα παιχνίδια ποτέ δεν είδα κάποια αναβάθμιση να βρίσκει το σύνολο μιας κοινότητας συμφωνο...

Από εκεί και μετά...σαφώς και δεν μπορούν όλοι να είναι ικανοποιημένοι...όσο φαντασία και να έχουν οι devs ποτε δεν θα μπορέσουν να ικανοποιήσουν τα θέλω χιλιάδων παιχτών...

Οσον αφορά τα premium και εγώ ήταν κάτι που περίμενα και απογοητεύτηκα πολύ όταν δεν εφαρμόστηκαν...

Ο coma είπε ότι ενδέχετε να μπει μια ingame δημοσκοπιση και πιστεύω ότι εκείνη θα δείξει τι πραγματικά θέλει η ελληνική κοινότητα και τι όχι...το να βγαίνω εγω και να λέω ότι το θέλουν οι περισσότεροι, το να λέει ο άλλος ότι το θέλει μονο το 5% και εγώ δεν ξέρω τι δεν ξέρω απο που προκείπτει...και εγώ κάνω παρέα με 10 άτομα απο το west το θέλουν και οι 10 άρα το 100% το θέλει...ας σοβαρευτούμε λίγο ρε παιδιά...

Και για αυτούς που λένε ότι όποιος θέλει τα νεα premium να παίξει σε νέους κόσμους..και αυτό δεν είναι σωστό...όσοι ξεκινήσαμε στον κ1 δεν είμασταν τόσο τυχεροί σαν τα παιδιά που θα ξεκινήσουν τώρα...δεν γνωρίζαμε ούτε τις μισές αποστολές βάζαμε ικανότητες και ιδιοτητες για να δοκιμάσουμε πράγματα...πόλλα από αυτά που τα έχετε έτοιμα οι πιο νέοι το οφείλετε σε κάποιους πιο παλιούς...οπότε και εκείνοι οι παίχτες κατα την γνώμη μου χρειάζονται και την όποια διευκόλυνση θα μπορούσαν κάποια χαρακτηριστικά με premium να του τα δώσουν..

Τέλος για αυτούς που λένε ότι αυτός που πληρώνει θα γίνετε και ο πιο καλός...αυτό είναι επιλογή του καθενός..και μην αρχίσετε να μου λετε ότι έχω δωρεάν σβόλους γιατι είναι αφενός συγκεκριμένο το ποσό που μπορώ να κάνω χρήση κάθε μήνα και αφαιτέρουν απο παντα χρεισιμοποιουσα και πάντα θα χρεισιμοποιώ...

Εν αναμονή λοιπόν αυτής της δημοσκόπισης αυτά είχα να πω
 

DeletedUser

Guest
θα μου επιτρέψεις να επισημάνω κάτι.όταν έχεις εσύ τσάμπα πρέμιουμ είναι λογικό να θες να μπούνε.όμως όλοι οι άλλοι δεν έχουν τσάμπα και πρέπει να πληρώνουν.

και φυσικά έχεις δίκιο,πως ασφαλή συμπεράσματα θα βγάλουμε με τη δημοσκόπηση...
 

DeletedUser

Guest
εμενα προσοπικα μου αρεσει πολυ η κενουργια εκδοση. χαρικα που δεν μπικαν τα κενουργια πρεμιου.

οσο αφορα τα ατομα που θελουν τα κενουργια πρεμουμ..

δεν μπορει να γινει ενασ καινουργιοσ ελληνικοσ κοσμοσ που να μπουν εκι ολα τα καινουργια πρεμιουμ οποσ εχει γινει και στον αγκλικο σερβερ ??
 

DeletedUser

Guest
και μην αρχίσετε να μου λετε ότι έχω δωρεάν σβόλους γιατι είναι αφενός συγκεκριμένο το ποσό που μπορώ να κάνω χρήση κάθε μήνα και αφαιτέρουν απο παντα χρεισιμοποιουσα και πάντα θα χρεισιμοποιώ...

θα μου επιτρέψεις να επισημάνω κάτι.όταν έχεις εσύ τσάμπα πρέμιουμ είναι λογικό να θες να μπούνε.όμως όλοι οι άλλοι δεν έχουν τσάμπα και πρέπει να πληρώνουν.

και φυσικά έχεις δίκιο,πως ασφαλή συμπεράσματα θα βγάλουμε με τη δημοσκόπηση...



οπως βλεπεις κ εσυ ξεκαθαρα δεν εχουμε απειρο πρεμιουμ αλλα συγκεκριμενο αριθμο σβολων κ για οτι "εξτρα" θελουμε πληρωνουμε.......



εμενα προσοπικα μου αρεσει πολυ η κενουργια εκδοση. χαρικα που δεν μπικαν τα κενουργια πρεμιου.

οσο αφορα τα ατομα που θελουν τα κενουργια πρεμουμ..

δεν μπορει να γινει ενασ καινουργιοσ ελληνικοσ κοσμοσ που να μπουν εκι ολα τα καινουργια πρεμιουμ οποσ εχει γινει και στον αγκλικο σερβερ ??

οταν ερθει η ωρα να ανοιξει νεος κοσμος θα ανοιξει! κ εκει θα ειναι ολα τα πρεμιουμ κανονικα....
 

DeletedUser

Guest

και για αυτούς που λένε ότι όποιος θέλει τα νεα premium να παίξει σε νέους κόσμους..και αυτό δεν είναι σωστό...όσοι ξεκινήσαμε στον κ1 δεν είμασταν τόσο τυχεροί σαν τα παιδιά που θα ξεκινήσουν τώρα...δεν γνωρίζαμε ούτε τις μισές αποστολές βάζαμε ικανότητες και ιδιοτητες για να δοκιμάσουμε πράγματα...πόλλα από αυτά που τα έχετε έτοιμα οι πιο νέοι το οφείλετε σε κάποιους πιο παλιούς...οπότε και εκείνοι οι παίχτες κατα την γνώμη μου χρειάζονται και την όποια διευκόλυνση θα μπορούσαν κάποια χαρακτηριστικά με premium να του τα δώσουν..

γιατι εχετε διαφορα με καποιον που θα ξεκινησει αυριο το παιχνιδι δεν το καταλαβα αυτο.
οταν αρχισες εσυ ειχες 0 εμπειρια στο παιχνιδι και οπως ειναι λογικο ψαχνοσουν.
αυτος που θα αρχισει αυριο παλι 0 εμπειρια θα εχει και παλι θα ψαχνετε.
συμφωνω οτι τα μεσα ειναι πιο ευκολα αλλα μεχρι εκει.

επισεις εχεις διαλεξει να αναπτυξεις τον χαρακτηρα σου με τον x τροπο και εγω με τον y. Kαι σε μια μερα μεσα θα εχεις το προνομιο να κανεις στροφη 180 μοιρων. ε τοτε ποιο το νοημα να υπαρχουν διαφοτερικοι χαρακτηρες? Eπισεις εστω οτι μετα απο καιρο εχεις μετανιωσει και ναι θελεις να αλλαξεις τον χαρακτηρα σου. Eχεις αυτο το δικαιωμα μεσο του σαμανου αλλα δεν θα ειναι ευκολο. ολα στο πιατο θα τα εχουμε μονο με τα φραγκα?

για να μην τα πολυλογω, σημερα εχουμε 2 ομαδες. αυτοι που θελουν και αυτοι που δεν θελουν. ετσι οπως ειναι σημερα εχει 5 κοσμους χωρις τα νεα πρεμιουμ (μεχρι στιγμης) και 5-χ κοσμους που θα τα συμπεριλαβει.

οποτε οποιος θελει να παιξει με τα νεα πρεμιουμ παιζει στους 5-χ και οποιος οχι στους 1-5. και ειναι ευχαριστημενοι και οι μεν και οι δε.
γιατι λοιπον επιμενετε να μπουνε σε ολους τους κοσμους και να ειστε ικανοποιημενοι μονο εσεις?
και στην τελικη αν ειναι τοσο προβλημα ρε παιδια ας μπουνε στους 1-5 και οχι σε καποιους επομενους. να μεινετε το 1/3 απο τους παικτες που ειναι τωρα στους κοσμους αυτους, γιατι πολλοι ειπαμε οτι θα αφησουμε το παιχνιδι αν μπουν και παιξτε τσεπη με τσεπη. εγω δεν εχω κανενα προβλημα να παω στον 6 ή στο 7 ή ή ή.... που θα κερδιζει ο ικανοτερος και οχι ο πλουσιοτερος.
 

DeletedUser

Guest
οταν συζητουσαμε για την 1.27 υπηρχαν διαφορες αντιδρασεις για τα νεα πρεμιουμ ετσι λοιπον θεωρηθηκε σωστο να το πουμε στους γερμανους κ να μην βαλουν τα πρεμιουμ πλεον ομως βλεπουμε οτι υπαρχουν αντιδρασεις επειδη δεν μπηκαν για αυτο λοιπον σκεφτομαστε να γινει μια δημοσκοπηση μεσα στο παιχνιδι για να εχουμε μια ολοκληρωμενη εικονα.
 

DeletedUser

Guest
θα μου επιτρέψεις να επισημάνω κάτι.όταν έχεις εσύ τσάμπα πρέμιουμ είναι λογικό να θες να μπούνε.όμως όλοι οι άλλοι δεν έχουν τσάμπα και πρέπει να πληρώνουν.

και φυσικά έχεις δίκιο,πως ασφαλή συμπεράσματα θα βγάλουμε με τη δημοσκόπηση...

Ε ενταξει τωρα να λεμε την αληθεια ατομα σαν την Ιωαννα το ελευθερο πρεμιουμ το αξιζουν και με το παραπανω με την δουλεια που εχουνε ριξει μεσα στο παιχνιδι αυτο δεν ειναι θεμα πιστευω. Οπως και πολλα αλλα ατομα απο το staff του παιχνιδιου.
 

DeletedUser

Guest
ε ενταξει τωρα να λεμε την αληθεια ατομα σαν την ιωαννα το ελευθερο πρεμιουμ το αξιζουν και με το παραπανω με την δουλεια που εχουνε ριξει μεσα στο παιχνιδι αυτο δεν ειναι θεμα πιστευω. οπως και πολλα αλλα ατομα απο το staff του παιχνιδιου.

οχι μονο με την δουλεια...αλλα και με την γκρινια που εχουν ακουσει...
 

DeletedUser184

Guest
Αλλες φορές δεν κερδιζά ουτε μάχη τώρα εχω κερδίσει 3 συνεχόμενες με ncp..
 
Κορυφή