ειδοποιηση

  • Δημιουργός θέματος giotis99
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
συνεχιζω

1.την δουλεια του κανει.
2.εκανα αλλαγη κωδικου συνδεσης
3.ναι ιμουν ο ιδρυτης.οχι δεν πηρα κανενα μινιμα απλα βρεθηκα να ειμαι σε αλλη πολη μελος μετα χρηματα μου εκει κατατεθημενα
εστειλα αιτηση υποστηριξης.πμ στον γκρινιαρη και αναμενω τα υπολοιπα
 

DeletedUser

Guest
o griniaris τη σχέση εχει με το παιχνιδη????
μονο στο φορουμ ειναι υπεύθυνος στο παιχνιδη μονο αίτηση υποστήριξης να κανετε.
Μάλλον θα εκανες καποιον αλον ιδρυτή οσο εισουν εσυ και αυτος κατέστρεψε την πολη.
Εχουν γινει πολλα τέτοια....να μην κανετε ιδρυτή όποιον νανε.
 

DeletedUser

Guest
Τα έχετε μπερδέψει κάποιοι. Ως mods του φόρουμ δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα παραπάνω από εσάς στο παιχνίδι. Ούτε να αλλάξουμε κωδικούς ούτε τίποτα.

Και για να το επεκτείνω κιόλας, οι admins του παιχνιδιού δε θα άλλαζαν ποτέ τον κωδικό κανενός για να κάνουν το καπρίτσιο τους.

Σας παρακαλώ δηλαδή ρε παιδιά, μη λέτε ότι σας κατεβαίνει στο κεφάλι πάνω στα νεύρα σας.

Για το πρόβλημα σου κάνε αίτηση υποστήριξης, εμείς δε μπορούμε να σου κάνουμε κάτι και να το θέλουμε.
 

DeletedUser

Guest
πως παιρνω πισωτην πολη μου κομπλε;
θεωρω τουσ κωδικους τους εχουν οι mod αρα αυτοι τα εχουν αλλαξει και οι ιδιοι πρεπει νατα επιστρεψουν διχως ελλειψεις.


δεν νομιζω οι διαχηρηστες,να αλλαξουν τον κωδικο καποιου!!
 

DeletedUser

Guest
λαθος

οχι φιλαρακι λαθος κανεις αποκλειστικος ιδρυτης εγω ειμουν.οτανα λιποθυμας η οταν τρως βαν η πολη χανεται.η οι κωδικοι σου στο παιχνιδι;
απλος πιστευω οι μοντ ηθελαν με πεταξουν εξω επειδη καποιον στα νευρα μου επανω τον ειπα την γνωστη κοινη ελληνικη λεξη .
 

DeletedUser

Guest
οχι φιλαρακι λαθος κανεις αποκλειστικος ιδρυτης εγω ειμουν.οτανα λιποθυμας η οταν τρως βαν η πολη χανεται.η οι κωδικοι σου στο παιχνιδι;
απλος πιστευω οι μοντ ηθελαν με πεταξουν εξω επειδη καποιον στα νευρα μου επανω τον ειπα την γνωστη κοινη ελληνικη λεξη .

οι mods δεν εχουμε καμια δυναμη στο παιχνιδι!
 

DeletedUser

Guest
φιλε owen πως τα επαναφερω ολα .μετον κωδικο το διορθωσα.την πολη τα χρηματακαι τουσ παιχτες ξανα απτην αρχη;
 

DeletedUser

Guest
Αίτηση υποστήριξης, πόσες φορές πρέπει να στο πω? Δεν μπορώ ούτε εγώ ούτε κανένας άλλος mod να κάνει κάτι.
 

DeletedUser

Guest
ενταξει owen

ενταξει ,αυτα εχουν γινει απο εκει και περα;
 

DeletedUser

Guest
οχι φιλαρακι λαθος κανεις αποκλειστικος ιδρυτης εγω ειμουν.οτανα λιποθυμας η οταν τρως βαν η πολη χανεται.η οι κωδικοι σου στο παιχνιδι;
απλος πιστευω οι μοντ ηθελαν με πεταξουν εξω επειδη καποιον στα νευρα μου επανω τον ειπα την γνωστη κοινη ελληνικη λεξη .


οταν λιποθυμας,δεν χανεται τιποτα,συνεχιζεις το παιχνιδι σου κανονικα,αλλα δεν μπορεις να προκαλεσεις-ουτε να σε προκαλεσουν για 2 μερες.
το ban μπορει να ειναι προσωρινο αλλα και μονιμο,οταν ειναι μονιμο,ο παιχτης διαγραφεται αυτοματα μετα απο 28 μερες.
Η πολη παρολα αυτα δεν χανεται,ενας απο τους κατοικους('η ολοι,δεν ξερω)γινεται ιδρυτης και συνεχιζει να υπαρχει

αν κανω λαθος καπου παρακαλω να με διορθωσει!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
η 1η σειρα σωστα
πηρα βαν μετα απο λιποθυμια εν ειχακλειστο υπολογιστη.ανοιξα αργοτερα και κωδικοσ εισοδου ,λεφτα πολη παιχτεσ ειχα γινει φτερα και εγω κοιμομουνσε μια πολη 2 ωρεσ μακρια.ολοι οι κατικοι ειναι χωρις πολη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή