ειδοποιηση

  • Δημιουργός θέματος giotis99
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
δε μου λετε ρε μαγκες .υπαρχει ειδοποιηση οταν μας κανουν μονομαχια οι μονομαχοι ξαφνικα.
ενο δουλευαμε ιρθαν μας πιρε ενας 500$ το προι και συνεχιζει ανα 1ωρα να κανουμε μονομαχιες.τι θα γινει πρεπει να λιποθυμισουμε για να σταματησει;
δεν υπαρχει τροπος να γνωριζοθμε ποτε μας ερχονται οι τεμπεληδες για να μας ταρπαξουν ολα;:mad::mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1596

Guest
μπορεις να βλεπεις καθε λιγο ποιοι ειναι στην πολη σου και αν ειναι απο ξενη πολη ή θα εχουν ερθει για να κοιμηθουν ή θα εχουν ερθει για μονομαχια.
 

DeletedUser

Guest
?????????

και πως τους ξεχωριζεις ;
τους υπναραδες η τα φασιστοειδη;
 

DeletedUser

Guest
το πιθανότερο,αν ειναι τυχοδιώκτες,να εχουν έρθει για να κοιμηθουν...
 

DeletedUser

Guest
δεν τισ γουταρω

κι αν δεν γουσταρω τισ μονομαχιες και θελω να ειμαι φιλησυχος για τι να με σπασουν τα νευρα ολη την ημερα ανα 1 ωρα ο ιδιος μαλακας.:mad::mad::confused:
 

DeletedUser1596

Guest
να κοιμηθεις και να περιμενεις να φυγει απο την πολη σου αυτος που σε μονομαχει;)
 

DeletedUser

Guest
οκ φιλε μου

για σασ και ευχαριστω.παντος οφειλω να πο ποσ ο συγκεκριμενος τυπος ερχεται 5η φορα την τελευταια εβδομαδα
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου και 100 να έρθει δεν υπάρχει όριο

Εσυ μπορεις να κοιμηθείς για να μην σε χτυπάει.
να βαζεις τα λεφτα σου στο θησαυροφυλάκιο σου για να μην στα περνει και αστον να βαράει.
Μπορεις επισεις να βγενεις απο την πολη και να ξαναμπενεις οταν θελεις να αγοράσεις η να κοιμηθείς.


δυστυχώς η ευτυχώς δεν υπάρχουν αλοι τροποι. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
και πως τους ξεχωριζεις ;
τους υπναραδες η τα φασιστοειδη;


ειναι πολυ απλο,πανε στον σαλουν της πολης του παιχτη που βρισκεται στην πολη σου και δες αν μπορεις να τον προκαλεσεις,αν λεει πως κοιμαται,σημαινει πως προφανως κοιμαται στην πολη σου,αν λεει κατι αλλο,δυστυχως ηρθε για μαχες...
 

DeletedUser

Guest
καταρχην ρε παιδια οι πιο πολλοι εχουν επενδυσει σε ικανοτητες μονομαχιας...Γιαυτο μονο απο μονομαχιες μπορουν να βγαλουν πολλα λεφτα οποτε δεν ειναι αδικο να σε βαρανε συνεχεια..Στην τελικη πώς θα ζησουν;:p
 

DeletedUser

Guest
η καλύτερη λύση για να μην σε βαράνε είναι, όπως είπε και κάποιος πριν απο μένα, να βγείς απο την πόλη σου και να μπαίνεις μόνο όταν θες κάτι να αγοράσεις ή και να βάλεις λεφτά η πολύ πιο απλά μην κουβαλάς πολλά λεφτά πάνω σου
 

DeletedUser

Guest
το να μπαινοβγαινεις απο την πολη δεν ειναι καλη λυση,θα το συνηδιτοποιησετε αν το κανετε συχνα!
στο τελος θα πρεπει να περιμενετε 2μερες ωστε να μπορειτε να ξαναμπειτε στην πολη και ειναι ενοχλητικο...
 

DeletedUser

Guest
με αυτο τον τροπο εχω φτασει να εχω 34 ωρες ποινης :(
και δεν πεφτουν οι καταραμμενες με τιποτα.

αρα οταν μπαινοβγαινετε συνιστω προγραμματισμενες μαζικες αγορες.
δλδ μη μπειτε σε μια πολη για να παρετε μονο και μονο ενα ρουχο.
ψαξτε να βρειτε την πολη που εχει περισσοτερα απο ενα αντικειμενα που θελετε ωστε να αποφυγετε το μεσα εξω 3 φορες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ειχα ανοιξει ενα θεμα για αυτο το θεμα,ονομα διαρκεια,αλλα δυστυχως το κλειδωσαν(δεν νομιζω πως θα επρεπε)γιατι πολλοι θα ειχαν να πουν πολλα.
 

DeletedUser

Guest
Για αυτο είπα οτι είναι πιο απλό να μην κουβαλάς πολλά λεφτά πάνω σου, ετσι ώστε αυτός που θα σε βαρέσει να δει οτι δεν παίρνει τιποτα και τελικα να σταματήσει και ακομα και αν συνεχισει το πολυ πολυ να σε λιποθυμήσει αρα θα έχει 2 μερες να κάνεις οτι θες :p
 

DeletedUser

Guest
απωλεια πολης

μα τελικα αφου με λιποθυμησε εσωσα τα περισσοτερα λεφτα στην πολη μουκαι εξαγριωμενος εκλεισα το υπολογιστη μου.τωρα που το ανοιξα βλεπω οτι δεν μπορω να συνδεθω.αλλαξα το κωδικο μου χαθηκε η πολη μου,ολοι οι παιχτεσ,πηρα μια ποινη αποτον γκρινιαρη,ολεσ οι καταθεσεισ πιγαν σε αλλη πολη,και εγω κοιμαμαι σε ξενη πολη .τι εγινε ;το χακεψαν ;:mad:
 

DeletedUser

Guest
επαναφορα πολης

πως παιρνω πισωτην πολη μου κομπλε;
θεωρω τουσ κωδικους τους εχουν οι mod αρα αυτοι τα εχουν αλλαξει και οι ιδιοι πρεπει νατα επιστρεψουν διχως ελλειψεις.
 

DeletedUser

Guest
μα τελικα αφου με λιποθυμησε εσωσα τα περισσοτερα λεφτα στην πολη μουκαι εξαγριωμενος εκλεισα το υπολογιστη μου.τωρα που το ανοιξα βλεπω οτι δεν μπορω να συνδεθω.αλλαξα το κωδικο μου χαθηκε η πολη μου,ολοι οι παιχτεσ,πηρα μια ποινη αποτον γκρινιαρη,ολεσ οι καταθεσεισ πιγαν σε αλλη πολη,και εγω κοιμαμαι σε ξενη πολη .τι εγινε ;το χακεψαν ;:mad:

1)ο γκρινιαρης μονο ποινες στο φορουμ μπορει να δωσει
2)μπορεσες τελικα να μπεις στο παιχνιδι?
3)εσυ ησουν ο ιδρυτης?(και αν ναι,πες αν σου εστειλε καποιος μηνυμα για να δωσεις τον κωδικο σου)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή