δεν το πιστευω!!

DeletedUser

Guest
γιατι να το κανω αυτο.θα χασω.πηγα στο σαλλουν της ποηλς της και ειδα.

μπορει να μην εχει σκιλλ μονομαχιας αλλα να φοραει μονο τα ρουχα μια δοκιμη δεν βλεπτει! πας αφραγκος κ οτι γινει εγινε τι φοβασαι μην της δωσεις εξπ κ ανεβει η μην χασεις 12 ενεργεια?
 

DeletedUser317

Guest
Φίλε μου Αnser βλέπω ότι με μεγάλη ευκολία αναφέρεις σε 2 ποστ σου ότι άτομα από την DMU έχουν κλέψει λογαριασμούς από άτομα των CCP και των FG!
Έχεις κάποιες αποδείξεις;
Μπορείς να αναφέρεις ποιανού κωδικός κλάπηκε;
Μπορείς να μας αποδείξεις ότι ο κωδικός που κλάπηκε είναι από άτομο της DMU;
Εάν όχι, σε παρακαλώ πάρα πολύ να μην αναφερθεί το όνομα της DMU ξανά για τέτοιο θέμα!
Εάν ναι τότε είμαι πρόθυμος να το ακούσω, να το διαστραυρώσω και από κει και πέρα να παρθούν τα κατάλληλα μέτρα!

Φιλικά
Εκ της Διοικήσεως της DMU
psykoman
 

DeletedUser

Guest
μπορει να μην εχει σκιλλ μονομαχιας αλλα να φοραει μονο τα ρουχα μια δοκιμη δεν βλεπτει! πας αφραγκος κ οτι γινει εγινε τι φοβασαι μην της δωσεις εξπ κ ανεβει η μην χασεις 12 ενεργεια?

ναι αλλα γιατι να το κανω;;εχω μαθιμα τωρα.θα δω τις απαντισεις σας μετα.
 

DeletedUser

Guest
Φίλε μου Αnser βλέπω ότι με μεγάλη ευκολία αναφέρεις σε 2 ποστ σου ότι άτομα από την DMU έχουν κλέψει λογαριασμούς από άτομα των CCP και των FG!
Έχεις κάποιες αποδείξεις;
Μπορείς να αναφέρεις ποιανού κωδικός κλάπηκε;
Μπορείς να μας αποδείξεις ότι ο κωδικός που κλάπηκε είναι από άτομο της DMU;
Εάν όχι, σε παρακαλώ πάρα πολύ να μην αναφερθεί το όνομα της DMU ξανά για τέτοιο θέμα!
Εάν ναι τότε είμαι πρόθυμος να το ακούσω, να το διαστραυρώσω και από κει και πέρα να παρθούν τα κατάλληλα μέτρα!

Φιλικά
Εκ της Διοικήσεως της DMU
psykoman

+1

καλα σου λεει anser νουμπακα πρωτα αποδειξεις κ μετα! ειναι κ κουραστικο για ολα να φταινε οι αδμιν των dead κ δεν εχει χαβαλε βρες αποδειξεις κ μετα πες την κοτσανα σου!
 

DeletedUser

Guest
www.ip-adress.com

κατω κατω εχει την επιλογη ip tracing

απο εδω το μόνο που θα βρεις ειναι απο που παίρνει ιντερνετ...δηλαδή ποιο ειναι το μερος που υπάρχει ο παροχος.
το σπιτι του δεν το βρίσκεις...μονο αν απευθυνθείς στην δίωξη η/ε που και εκει πρεπει να πέσει εισαγγελική παρέμβαση για να δώσουν πληροφορίες.
οπότε μην την ψάχνεις ετσι.
 

DeletedUser

Guest
οι game admin ομως δεν μπορουν να δουν την ιπ που εγινε η συνδεση κ να τον ενημερωσουν σωστα?
 

DeletedUser3288

Guest
που ξερουν ομως ποιο ειναι το ιπ σου??????????
 

DeletedUser

Guest
οι αντμιν μπορούν να δουν την Ip αλλα η ip αλλάζει συνεχώς.
Δεν γίνετε να πεις οτι αυτος με την Ip 89.168.1.5 (πχ) μπήκε εχθές σε εσενα.
Γιατι μπορεί αύριο να έρθει αυτην η Ip σε εσενα....
 

DeletedUser

Guest
αυτος ο μ....... εγραψε στο φρουμ της πολης και τους εβρισε ολους του φιλους μου.και μαλιστα στα κυπριακα.ομως δεν εχω πηραξει κανενα.γιατι να το κανει αυτο;;;;;εχω μια υπαοψια οτι μπορει να ειναι ενας φιλος μου που να μου κανει πλακα και οτι οταν μπηκα σπιτι οτυ εκανα μονιμη συνδεση.αλλα αφτιχω ελιξε και δεν μπορει να ξαναμπει( αν εχω μαντεψει σωστα) θα προσπαθισω να καταλαω το τροπο που γραφει.
 

DeletedUser

Guest
και εμενα μου εκλεψαν τον κωδικο μου και μου αδειασαν ολα τα αντικιμενα αλλα δεν επελεκσα να κανω το χ-φιλ με μολντερ-σκαλυ
πιστευο οτι οτι το παλικαρι τηελι να ανεβαση αρκετα ποστ για να ανεβει απο σενιορ μεβερ και τετια τεσπα
 

DeletedUser

Guest
αυτος ο μ....... εγραψε στο φρουμ της πολης και τους εβρισε ολους του φιλους μου.και μαλιστα στα κυπριακα.ομως δεν εχω πηραξει κανενα.γιατι να το κανει αυτο;;;;;εχω μια υπαοψια οτι μπορει να ειναι ενας φιλος μου που να μου κανει πλακα και οτι οταν μπηκα σπιτι οτυ εκανα μονιμη συνδεση.αλλα αφτιχω ελιξε και δεν μπορει να ξαναμπει( αν εχω μαντεψει σωστα) θα προσπαθισω να καταλαω το τροπο που γραφει.


ρε σι εγω γιατι δεν βλεπω βρισιες στο φορουμ και στον 1 και στον 2 ?τις διεγραψες ?όποτε παιζεις και σου πει η συνδεση σου εληξε ετσι ξαφνικα σαν παιζεις σημαινει καποιος αλλο μπηκε.αν γινει αυτο ξανα αλλαξε τον κωδικο σου και ξανα μπες.ετσι θα πει του αλλους η συνδεση σου εληξε.που θα παει θα βαρεθει και θα σταματησει.αν αλλαξες τον κωδικο σου και ξανα μπαινει εκεινος σημαινει οτι δεν ειναι κανας φιλος σου που ξεχασες να βγαλεις την cookie συνδεση στο σπιτι του αλλα ενας που ξερεις να σπαζει κωδικους


IP διεύθυνση Ημερομηνία Κατάσταση
213.149.190.244 11 Δεκ 2009 2:01:07 μ.μ. Επιτυχείς
213.149.190.244 10 Δεκ 2009 6:54:23 π.μ. Επιτυχείς
213.149.190.244 08 Δεκ 2009 8:58:22 μ.μ. Επιτυχείς
213.149.190.244 07 Δεκ 2009 7:14:37 μ.μ. Επιτυχείς
213.149.190.244 07 Δεκ 2009 2:31:45 μ.μ. Επιτυχείς
213.149.190.244 07 Δεκ 2009 2:26:03 μ.μ. Επιτυχείς
213.149.190.244 07 Δεκ 2009 2:25:42 μ.μ. Επιτυχείς
213.149.190.244 06 Δεκ 2009 8:19:49 μ.μ. Επιτυχείς
213.149.190.244 05 Δεκ 2009 2:33:43 μ.μ. Επιτυχείς
213.149.190.244 04 Δεκ 2009 1:29:10 μ.μ. Επιτυχείς
213.7.127.168 01 Δεκ 2009 8:17:31 μ.μ. Αποτυχία
213.7.127.168 01 Δεκ 2009 8:17:16 μ.μ. Αποτυχία
213.7.127.168 01 Δεκ 2009 8:17:15 μ.μ. Αποτυχία
213.7.127.168 01 Δεκ 2009 8:16:53 μ.μ. Αποτυχία


κι εμενα προσπαθησε να μπει καποιος αλλα δεν τα καταφερε.υπαρχουν 4 αποτιχημενες συνδεσεις που εγιναν απο αλλη διευθινση ip κι εγω 5-6 φορες εγραψα λαθος κωδικο .Αν ηταν οι δικιες μου ομως θα εγραφε την δικη μου διευθινση ip και δεν θα ηταν 4 συνεχομενες στην σειρα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Θεωρώ ότι το θέμα με τις κλοπές λογαριασμών το έχετε κάνει από λίγο έως πολύ σηριαλ!!!

Δεν αντιλέγω ότι είναι σοβαρό, δεν αντιλεγω ότι μπορεί και να συμβεί....Α Μ Β Ι Β Α Λ Ω όμως για πολλά


Όποιος έχει υπόνοια ότι μπορεί να εχει συμβεί αυτό κάνει τα εξής πράγματα

1ον και κύριον Α Λ Λ Α Ζ Ε Ι κωδικό και εμαιλ

2ον επικοινωνεί με τους χειριστές


Εκεινοι ειναι οι μόνοι που θα μπορέσουν να δουν αν εχει γινει συνδεση απο καποιον αλλο παιχτη...Θα τσεκαρουν τις ιπ και θα δουν.

Απο εκει και μετα εαν και εφοσον εχει γινει κατι τετοιο εγω προσωπικά δεν θα το ελεγα μονο και μονο για να μην καταλαβει ο αλλος οτι το εχω παρει χαμπαρι ή οτι με τρομαξε τοσο και για να προσπαθησει να το ξανακανει.

Το φορουμ δεν ειναι λαϊκο δικαστηριο για να λεμε ααα το εκανε αυτος, το εκανε εκεινη η πολη κλπ κλπ

Αν καποιος εχει υπονοιες να τις κρατησει για τον εαυτο του και να τις πει στους χειριστες

Αν υπαρχουν αποδειξεις παλι να τις δωσει προς ελεγχο και Α Ν και εφοσον αποδειχτει ας βγει να μιλησει.


Και κατι τελευταιο...Κλοπη κωδικου δεν ειναι πηγα σε ενα φιλο μου και εκανα login και κρατηθηκε ο κωδικος και μου κανει πλακα...Αυτο ειναι χαζομαρα και αφέλεια. Το ιδιο ισχυει και αν κανει συνδεση και ο αδερφος μου, η μανα μου, ο αντρας μου, το παιδι μου, ο γειτονας, ο παππους ή ο μπατζανακης μου.


Εαν θελετε να μεινει το θεμα ανοιχτο και να κανουμε πλακα οπως με το θεμα του panos the kid σταματηστε τις κατηγοριες διαφορετικα θα κλειδωσει και θα δωθουν infractions για προσβολες συμπαιχτων σας

Καλημερα
 

DeletedUser3288

Guest
και εμενα μου εκλεψαν τον κωδικο μου και μου αδειασαν ολα τα αντικιμενα αλλα δεν επελεκσα να κανω το χ-φιλ με μολντερ-σκαλυ
πιστευο οτι οτι το παλικαρι τηελι να ανεβαση αρκετα ποστ για να ανεβει απο σενιορ μεβερ και τετια τεσπα

μετα απο senior member δεν μπορεις να γινεις τιποτα;) και γιατι να ποσταρει αδικα τα ποστ αφους εγινε στα αληθεια!!!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν καταλαβα : στο επιπεδο σου ειναι οι μεγαλυτεροι του κοσμου;;;μηπως υπερβαλεις;;;
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν καταλαβα : στο επιπεδο σου ειναι οι μεγαλυτεροι του κοσμου;;;μηπως υπερβαλεις;;;

το πειπεδο μονομαχιας μου ειναι 88 και την aurana 112.και μπορω και περνω 348.εκτος αν ειναι bug.επρεπε να δεις το επιπεδο μονομαχιας και οχι το επιδο.γιατι να υπεραλω;;


281h4s7.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή