δεν το πιστευω!!

DeletedUser

Guest
σημμερα βρεθια στον κοσμο 1 και 2 χωρις ρουχα νακ ανω μονομαχια στους κλαιτερους παιχτες του κοσμου.κανεις δεν ξερει το κωδικο μου εκτος απο εμενα.δεν βρηκα ομως αποτιχιμενη συνδεση.μονο συνδεση απο αλλο ip.αρα συμανινει οτι καπιος ηξερε τον κωδικο μου ενω δνε τον εχβ πει σε κανενα.πως γινετε αυτο.αμεσος τον αλλαξα!!!μν μου πιτε για ετιση υποστιριξης και βλακιες αφου το γραφω για να το δουν και οι αλλοι και να μου πουν αν τους ετιχε κατι παρομιο και να ακουσω αποψεις.
 

DeletedUser

Guest
μετα απο ερευνα που εκανα βρικα οτι η συνδεση εγινε απο καποιον της πολης μου(λευκωσια.κυπρος)
 

DeletedUser

Guest
σημμερα βρεθια στον κοσμο 1 και 2 χωρις ρουχα νακ ανω μονομαχια στους κλαιτερους παιχτες του κοσμου.κανεις δεν ξερει το κωδικο μου εκτος απο εμενα.δεν βρηκα ομως αποτιχιμενη συνδεση.μονο συνδεση απο αλλο ip.αρα συμανινει οτι καπιος ηξερε τον κωδικο μου ενω δνε τον εχβ πει σε κανενα.πως γινετε αυτο.αμεσος τον αλλαξα!!!μν μου πιτε για ετιση υποστιριξης και βλακιες αφου το γραφω για να το δουν και οι αλλοι και να μου πουν αν τους ετιχε κατι παρομιο και να ακουσω αποψεις.

Μην ανησυχείς Γιωργάρα, κανάς νουμπ εχτρός (DMU, Admin :D:p) θα είναι :eek:
Σημασία έχει ότι τώρα έχεις τα ρούχα σου. Τον Μήτσο τον αδερφό σου τον ρώτησες μήπως έδωσε κωδικό πουθενά ή τίποτα τέτοιος;
 

DeletedUser

Guest
μην ανησυχείς γιωργάρα, κανάς νουμπ εχτρός (dmu, admin :d:p) θα είναι :eek:
σημασία έχει ότι τώρα έχεις τα ρούχα σου. τον μήτσο τον αδερφό σου τον ρώτησες μήπως έδωσε κωδικό πουθενά ή τίποτα τέτοιος;

αφου δεν τον ξερει ουτε ο μιτσος.ειναι παρανομω να τον ξερει κιαλλος εκτος απο εμενα.

και οπως ξαναλεω ειναι καποιος παο κυπρο.αρα ισος μου το εκανε για πλακα.ευιχως σινδεθικα.αλλιως θα μονομαχουσα την aurana χωρις ρουχα!!!

εμαθα και οτι συνδεετε με spider net.οπου να ναι θα βρω και το ονομα του.και μετα καταγελια στην innogames.δεν επρεπε να πλεξει μαζι μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ξέρω, ξέρω, αλλά μήπως το άφησες κανά χαρτάκι που το πήρε ο αέρας και βρέθηκε με κάποιο τρόπο στα χέρια του Μήτσου;;;

Τέλος πάντων, σου προτείνω να αλλάξεις την διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σου για να μην σε χακάρουν από εκεί!

Σου προτείνω επίσης να κάνεις αίτηση υποστήριξης και να δώσεις στα παιδιά τον κωδικό Ip του κλέφτη!
 

DeletedUser

Guest
Ξέρω, ξέρω, αλλά μήπως το άφησες κανά χαρτάκι που το πήρε ο αέρας και βρέθηκε με κάποιο τρόπο στα χέρια του Μήτσου;;;

Τέλος πάντων, σου προτείνω να αλλάξεις την διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σου για να μην σε χακάρουν από εκεί!

Σου προτείνω επίσης να κάνεις αίτηση υποστήριξης και να δώσεις στα παιδιά τον κωδικό Ip του κλέφτη!

οκ.αυτο θα κανω.το θεμα ειναι τοι αν ειανι admin που το εκανα θα το διαγραψει αμεσος να μην το δουν οι αλλοι.τον κωδικο αποκλιετε να τον πηρε ο μιτσος αλλα θα τον ανακρινο για καλο και για κακο!!
 

DeletedUser

Guest
οκ.αυτο θα κανω.το θεμα ειναι τοι αν ειανι admin που το εκανα θα το διαγραψει αμεσος να μην το δουν οι αλλοι.τον κωδικο αποκλιετε να τον πηρε ο μιτσος αλλα θα τον ανακρινο για καλο και για κακο!!

Μπράβο Γιώργο, βάλ'του βραστά αυγά κάτω από τις μασχάλες του και σβήνε τσιγάρα στο σώμα του, θα ομολογήσει αν το έκανε (δοκιμασμένη μέθοδος :p) ή έστω αν είναι συνέταιρος =.=:cool:
 

DeletedUser

Guest
Σας ειπε κανεις οτι οι admin ξέρουν τους κωδικούς σας?
το οτι βρέχει εξω 3 ήμερες δεν φταίει κάποιος admin.
 

DeletedUser

Guest
μπράβο γιώργο, βάλ'του βραστά αυγά κάτω από τις μασχάλες του και σβήνε τσιγάρα στο σώμα του, θα ομολογήσει αν το έκανε (δοκιμασμένη μέθοδος :p) ή έστω αν είναι συνέταιρος =.=:cool:

θα τον δω στις ευτα.πρωτα θα το φερω γιρω γιρω και θα δω πως θα αντιδρασει.θα καταλαβω εγω!!!!
 

DeletedUser

Guest
σας ειπε κανεις οτι οι admin ξέρουν τους κωδικούς σας?
το οτι βρέχει εξω 3 ήμερες δεν φταίει κάποιος admin.

ποιος μίλησε για βροχή;;; εδώ έχει χαλάζι! δεν ακούς στις ειδήσεις (φόρουμ) που λένε για κλοπές από dmu σε ccp, fg κτλ?
επέτρεψε μου να σου θυμίσω, αν βρω βέβαια το θέμα!
 

DeletedUser

Guest
σας ειπε κανεις οτι οι admin ξέρουν τους κωδικούς σας?
το οτι βρέχει εξω 3 ήμερες δεν φταίει κάποιος admin.

και εγω αυτο ηξερα!!!και θυμονα με αυτους που του κατιγορουσαν.αλλα εγω τωρα τι να σκεφτω;;;;;;τωρα που μου ετιχε;;;;;;;;
 

DeletedUser

Guest
ναι ξέρω οτι εισαι τσατισμένος (δικαίως) αλλα δεν μπορείς να κατηγορείς όποιον νανε χωρις καν αποδείξεις.
στείλε μήνυμα στο κεντρο υποστήριξης εδω δεν ειναι μερος για τέτοια και το ξέρεις καλα μιας και εισαι παλιό μέλος του φορου.
 

DeletedUser3288

Guest
ρε παιδια μηπως ειναι εκεινος ο μ******ς game admin που προσπαθησε να κλεψει τον κοδικο του πανου?:mad:
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια μηπως ειναι εκεινος ο μ******ς game admin που προσπαθησε να κλεψει τον κοδικο του πανου?:mad:

και πως θα τον βρηκε τον κωδικο μου;;falegk ξερω οτι δεν ειναι οι αδμιν.απλα αφυο δεν ειναι δεν μπορει το μιαλο μου να σκεφτει ποιος μπορει να ειναι.θα προσπαθισω βρω το ονομα του απο ενα εργαλιο που εχω.μν το κλιδοσεις.ασε το να σηζιτισουμε λιγο για το ποιος μπορει να ειναι και να δουμε τι θα κανουμε.
 

DeletedUser

Guest
αφου δεν τον ξερει ουτε ο μιτσος.ειναι παρανομω να τον ξερει κιαλλος εκτος απο εμενα.

και οπως ξαναλεω ειναι καποιος παο κυπρο.αρα ισος μου το εκανε για πλακα.ευιχως σινδεθικα.αλλιως θα μονομαχουσα την aurana χωρις ρουχα!!!

εμαθα και οτι συνδεετε με spider net.οπου να ναι θα βρω και το ονομα του.και μετα καταγελια στην innogames.δεν επρεπε να πλεξει μαζι μου.

Ρε συ, πως θα μονομαχουσες με την AURANA? Τι επιπεδο εισαι? 90?
Απο αυτο και μονο φαινεται οτι εχει μια δοση υπερβολης το ολο θεμα....

Δεν αμφιβαλλω οτι μπορει να επεσες θυμα hacking, αλλα μηπως λες και ανακριβειες?
 

DeletedUser3288

Guest
εχει και ετσι εργαλεια?εγω μεχρι τωρα στο facebook ξερω και τους χακαρα ολους:p:cool:
 

DeletedUser

Guest
νομιζα οτι το οριο ειναι 300 αλλα μπορω να την μονομαχισω και περνω 348 εμπειρια.νομιζα οτι δεν γινετε.αν δεν πιστευετε πιτε να στιλ screen shot
 

DeletedUser

Guest
χμμμμ

Σας ειπε κανεις οτι οι admin ξέρουν τους κωδικούς σας?
το οτι βρέχει εξω 3 ήμερες δεν φταίει κάποιος admin.

δλδ εγω που εχασα το λεωφορειο αδικα σας εβριζα???? {black xiouror(δεν ειναι greeklish) πλακιτσα!}
 

DeletedUser

Guest
ρε συ, πως θα μονομαχουσες με την aurana? τι επιπεδο εισαι? 90?
απο αυτο και μονο φαινεται οτι εχει μια δοση υπερβολης το ολο θεμα....

δεν αμφιβαλλω οτι μπορει να επεσες θυμα hacking, αλλα μηπως λες και ανακριβειες?

και τι θα κερδιαζα αν εκανα τετιες υπερβολες;;;;;αυτο το εργαλιο που λεω ειναι μια σελιδα και αν θες στην γραφω στο φορουμ.
 
Κορυφή