αρχίσαμε!(καλη επιτυχία)

  • Δημιουργός θέματος iridanou
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μαλλον Napo66 δν ειδες ποσο του εσκασα η δν θες να το δεις.και οσο για το ποιοι τον βαρεσαν δν σε ενδιαφερει.τα ιδια κανετε και εσεις
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια αυτα που λετε μπορειτε να τα πειτε και σε p.m.επισησ ενα παιχνιδι ειναι και πρεπει ολοι να το βλεπουμε ετσι.:)
 

DeletedUser

Guest
μαλλον Napo66 δν ειδες ποσο του εσκασα η δν θες να το δεις.και οσο για το ποιοι τον βαρεσαν δν σε ενδιαφερει.τα ιδια κανετε και εσεις



Περισσότερο έκανε στην Druv,δεν με ενδιαφέρει,αλλά να μην δείχνεις και εσύ ότι σε συμφέρει να δείξεις...:)



Σημ:Δεν σε ενδιαφέρει τι κάνουμε εμείς:rolleyes:




EDIT:Αν δεν πούμε στο φόρουμ για τις μονομαχίες που θα το πούμε?:p
 

DeletedUser

Guest
πες μου τι θες να διξω δν ντρεπομαι.......οποιος θελει ας ερ8ει

τουλαχιστον να εκρυβε τα ονοματα
 

DeletedUser

Guest
σου είπα,τις υπόλοιπες 15.000 αναφορές...ξέρεις τώρα το -10 που του έκανε ο ένας,το -8 που του έκανε ο άλλος κλπ,μέχρι να πέσει η ζωή του στο 172...:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
αυτο ειναι το θεμα οτι δν τον βαρεσε δικος μου.και σου ειπα δν με ενοχλει που εβαλε τις μονομαχιες με ενοχλεισε που εβαλε τα ονοματα.μαγκια του που νικησε αλλα γιατι να κανει καποιον που προσπα8ει και ειναι καλοσ ρεζηλη???αυτο ειναι το λαθος του
 

DeletedUser

Guest
ΛΟΙΠΟΝ ........

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ...R660 ...
ΚΑΛΟ ΕΙΝΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ...ΤΙΣ ΠΡΟΣΤΡΙΒΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ....
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΙΣΕ....
ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΕ ΕΡΕΣΤΙΚΟΙ ...

Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΑ ΔΙΧΝΕΙ ΟΛΑ ......ΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ..

:confused:ΠΕΤΑΕΙ Ο ΓΑΙΔΑΡΟΣ ? ΠΕΤΑΕΙ
 

DeletedUser

Guest
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ...R660 ...
ΚΑΛΟ ΕΙΝΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ...ΤΙΣ ΠΡΟΣΤΡΙΒΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ....
ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΙΣΕ....
ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΕ ΕΡΕΣΤΙΚΟΙ ...

Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΑ ΔΙΧΝΕΙ ΟΛΑ ......ΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΙΣΤΟΛΙΑ..

:confused:ΠΕΤΑΕΙ Ο ΓΑΙΔΑΡΟΣ ? ΠΕΤΑΕΙ

ποια πιστολια?τι λες?θεουλη μου:confused::p.μοντς βοηθεια μοντς.τι σε πειραξαν τα ονοματα εσενα R6..?μονομαχιες ποσταρουμε.τι κομπλεξ ειναι αυτα.?ενας που ειδα εκρυψε τους ποντους εμπειριας για να μην δουμε ποτε θα παρει επιπεδο.ηρεμηστε.ο falregk ειπε βαλτε μονομαχιες.τωρα αν σας πειραζουν τα ονομα δικο σας προβλημα.

υ.γ.=τι γαιδαρο λες εσυ?
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι κομπλεξ απλα το θεωρω λαθος να μην σβηνουμε τα ονοματα απο αυτουσ που νικαμε.ειναι σαν να κοροιδευεις τον αλλο
 

DeletedUser

Guest
τι γαιδαρο λεω ???

για να απανταω σε περιργεσες ερωτισεισς με μια ατακα ....αυτον τον γαιδαρο ενοω....οπως τι ερωτηση που μου εκανες μολις πριν 1 λεπτο φιλε μου ...οσο για το ποσταρισμα λεβεντες ολοι μα ολοι ακουστεμε ....εφοσον μπορεις να επεμβεις στο αποτελεσμα δεν εχει καμια μα καμια σημασια το ποσταρισμα αυτο και ιδιετερα σε δημοσια θεα ...αυτο το πραμα πρωτη φορα το βλεπω σε φορουμ παντος ...να ποσταροντε ονοματα και μαχες και να μην εχει κλεισει το θεμα απο gm....


πεταει ο γαιδαροσ?πεταει
 

DeletedUser

Guest
για να απανταω σε περιργεσεσ ερωτισεισ με μια ατακα ....αυτον τον γαιδαρο ενοω....οπωσ τι ερωτηση που μου εκανεσ μολισ πριν 1 λεπτο φιλε μου ...οσο για το ποσταρισμα λεβεντεσ ολοι μα ολοι ακοθστεμε ....εφοσον μπορεισ να επεμβεισ στο αποτελεσμα δεν εχει καμια μα καμια σημασια το ποσταρισμα αυτο και ιδιετερα σε δημοσια θεα ...αυτο το πραμα πρωτη φορα το βλεπω σε φορουμ παντοσ ...να ποσταροντε ονοματα και μαχεσ και να μην εχει κλεισει το θεμα απο gm....


πεταει ο γαιδαροσ?πεταει


κανε μια βολτα σε αλλα φορουμ,ξενα θα σου προτεινα(εννοειτε απο το ιδιο παιχνιδι) και τοτε ελα στο ελληνικο και πες την γνωμη σου αν τρεχει τιποτα εφ οσον φαινονται τα ονοματα

*ηδη ανοιξε αλλο θεμα,μπορειτε να τα πειτε εκει αφουν φανηκε πως οι διαφορα που υπαρχει ειναι στις 2-3 πολεις
 

DeletedUser

Guest
Δεν ηθελα να γινω εριστικος..αν ενοχλησα καποιον...και αν εκανα ρεζιλι τα ονοματα που ξεχασα να σβησω(μερικα) ζηταω συγνωμη.Ηθελα να μοιραστω τη χαρα μου με τετοιες μονομαχιες σε ενα πρωινο.

Οσο για τη λιποθυμια μου,που εβαλε στο σωστο μερος ο R660 :p,εχω να πω οτι δεν με βαρεσε καποιος αλλος..απλα εχανα λιγο λιγο απο τον καθενα που βαραγα και ειχα μεινει με 190 ζωη,και ηρθε ο R660 και μου εσκασε -192..τελος παντων..για να μην ξεφευγουμε..θα σβηνω απο εδω και περα τα ονοματα. :) :eek: :)
Θα ανοιξβ νεο θεμα οπου θα γραφουμε σχετικα καλες και εντυπωσιακες μονομαχιες,παντα με σβησμενα τα ονοματα.
 

DeletedUser

Guest
Δεν ηθελα να γινω εριστικος..αν ενοχλησα καποιον...και αν εκανα ρεζιλι τα ονοματα που ξεχασα να σβησω(μερικα) ζηταω συγνωμη.Ηθελα να μοιραστω τη χαρα μου με τετοιες μονομαχιες σε ενα πρωινο.

Οσο για τη λιποθυμια μου,που εβαλε στο σωστο μερος ο R660 :p,εχω να πω οτι δεν με βαρεσε καποιος αλλος..απλα εχανα λιγο λιγο απο τον καθενα που βαραγα και ειχα μεινει με 190 ζωη,και ηρθε ο R660 και μου εσκασε -192..τελος παντων..για να μην ξεφευγουμε..θα σβηνω απο εδω και περα τα ονοματα.
Θα ανοιξβ νεο θεμα οπου θα γραφουμε σχετικα καλες και εντυπωσιακες μονομαχιες,παντα με σβησμενα τα ονοματα.


αα έτσι...Τότε να ζητήσω συγνώμη από τον φίλο για αυτά που είπα:eek:
 

DeletedUser

Guest
153ta9h.jpg
 
Κορυφή